پنج شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: حرف هوادار
 |  ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱:۲۶
  |   نظرات: ۲ نظر
759 نفر بازدید

نیاز سرخابی‌ها به بیش از ۲۰۰ همیار هوادار روی سکوها/ یگان ویژه فقط مسئول امنیت ورزشگاه می‌شود

پرسپولیس نیوز: باشگاه‌های لیگ برتری باید اسامی نفرات تأییدشده خود برای راهنمایی تماشاگران را به فدراسیون فوتبال اعلام کنند که در این بین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، بیشترین سهم را خواهند داشت.

معاون فرهنگی باشگاه‌های لیگ برتری، در هفته‌ای که گذشت جلسه‌ای را با مسئولان برگزاری مسابقات لیگ داشتند تا آخرین توجیهات برای ایجاد فضایی امن روی سکوها صورت بگیرد.

در این جلسه مقرر شده است که باشگاه‌ها با استعلام از نهادهای ذی‌ربط لیست نفرات تأییدشده خود را به عنوان همیار هوادار به فدراسیون فوتبال معرفی کنند که این نفرات عضو کانون هواداران باشگاه‌ها خواهند شد. قرار است از این فصل نظم روی سکوها، استقرار درست تماشاگران در ورزشگاه‌ها و هماهنگی برای ورود و خروج تماشاگران از سوی این نفرات انجام شود که به این ترتیب هر باشگاه موظف به معرفی نفراتی برای انجام این کار است.

هر باشگاه طبق برآوردی که از گنجایش ورزشگاه خانگی‌اش وجود دارد، باید تعداد مشخصی را به عنوان همیار هوادار معرفی کند. از همین رو دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با توجه به گنجایش نزدیک به ۸۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی، نیاز به تعداد نفرات بیشتری دارند و باید بیش از ۲۰۰ نفر را که توسط نهادهای ذی‌ربط تأیید شده‌اند، معرفی کنند.

پس از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، باشگاه‌های تراکتورسازی و سپاهان نیاز به بیشترین نیرو برای ایجاد نظم روی سکوها خواهند داشت و سایر باشگاه‌ها نیز به همین ترتیب باید نفرات مورد نیاز را به فدراسیون معرفی کنند.

طبق تصمیمات صورت گرفته و هماهنگی‌هایی که میان مسئولان برگزاری مسابقات انجام شده است، یگان ویژه نیز دخالتی در خصوص استقرار تماشاگران و مسائلی از این دست نخواهد داشت و تنها مسئول برقراری امنیت و کنترل دوربین‌های مداربسته است تا در صورت بروز هر نوع مشکل احتمالی، وارد عمل شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “نیاز سرخابی‌ها به بیش از ۲۰۰ همیار هوادار روی سکوها/ یگان ویژه فقط مسئول امنیت ورزشگاه می‌شود”

 1. امین دادرس گفت:

  ۰

  ۰

  حالا درسته لیگ دیر شروع میشه ولی امیدوارم با این سخت گیری ها دیگه شاهد وحشیگری تماشاگران گروه تاس حقیر نباشیم تو استادیوم ها.ر چی کالدرون بگه❤❤❤❤❤❤

 2. فری پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  خداکنه تاثیر مثبت داشته باشه
  به امید روزی که صندلی هرفرد تواستادیوم مشخص باشه از قبل که مجبور نشیم چهارساعت قبل بازی وارد استادیوم بشیم از ترس این که جا گیرمون نیاد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 37826 بازدید

بازدید دیروز: 49416 بازدید

بازدید کل : 19176414 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر