یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۱/ فروردین/ ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۱
  |   نظرات: بدون نظر
13 نفر بازدید

نیکبخت: در قطر نیز الغرافه را شکست می دهیم

دوشنبه ۳۱ فروردین(۱۳:۵۵) 

مرجع خبری پرسپولیس: علیرضا نیکبخت واحدی هافبک پرسپولیس قبل از سفرش به قطر شرایط پرسپولیس را خوب توصیف کرد و گفت: بعد از بازى با استقلال اهواز تمرینات خوب و منظمى را سپرى کرده ایم مى دانیم بازى سختى را در پیش داشته اما امید زیادى به پیروزى مقابل الغرافه داریم.

 
وى ادامه داد: قبل از بازى با استقلال اهواز براى ۳ امتیاز این دیدار برنامه ریزى کرده بودیم اما در جریان مسابقه شرایطى به وجود آمد که بازى را واگذار کنیم.
 
نیکبخت در مورد شانس پرسپولیس براى حضور در لیگ قهرمانان سال آینده افزود: با اینکه دیگر نمى توانیم جزو ۳ تیم ابتدایى لیگ باشیم و سهمیه آسیایى را کسب کنیم اما حضور جام حذفى و لیگ قهرمانان آسیا انگیزه مضاعفى به ما مى دهد.
 
وى همچنین گفت: ما شانس زیادى براى قهرمانى در جام حذفى و همچنین لیگ قهرمانان آسیا داریم. اگر بازیکنان بازى همیشگى خود را در این رقابت ها انجام دهند احتمال قهرمان شدن پرسپولیس وجود دارد.
 
هافبک پرسپولیس دیدار مقابل الغرافه را سخت دانست و خاطر نشان کرد: ما در تهران این تیم را شکست دادیم اما شرایط بازى کردن در قطر متفاوت است. با این حال معتقدم مى توانیم الغرافه را در قطر نیز شکست دهیم. معتقدم با پیروزى مقابل الغرافه صعودمان را قطعى مى کنیم.
 
وى در مورد صحبت هاى عباس انصارى فرد مبنى بر فرصت دادن به وینگادا تا پایان جام حذفى اضافه کرد: نظر خاصى در مورد صحبت هاى انصارى فرد ندارم. فقط امیدوارم پرسپولیس موفق باشد.
 
نیکبخت تصریح کرد: نتایج اخیر در لیگ برتر انگیزه ما را در این بازى ها کمتر کرده است و با توجه به اینکه مطمئن شدیم نمى توانیم سهمیه آسیا را کسب کنیم کمى دچار بى انگیزگى شدیم.
 
وى در مورد نیمکت نشینى خود مقابل استقلال اهواز گفت: براى بازى مقابل استقلال اهواز مشکلى نداشتم اما به نظر وینگادا احترام مى گذارم و طبق دستور او روى سکو رفتم اما دیدن بازى از روى سکو براى من بسیار سخت بود.
 
وى درباره غیبت در تمرین روز قبل از بازى با استقلال اهواز عنوان کرد: دلیل غیبتم را به وینگادا گفتم و کادرفنى آن را پذیرفت. با او هیچ مشکلى ندارم و اجازه نمى دهم کسى مرا وارد حاشیه کند.
 
نیکبخت درخصوص فحاشى برخى از تماشاگران اهوازى اظهار کرد: فقط مى توانم بگویم که متأسفانه هستم و نمى دانم چه وقت این مسائل از ورزشگاه هاى ما پاک خواهد شد.
 
نیکبخت در پایان گفت: در بازى با الغرافه مانند بازى هاى گذشته سعى و تلاشم را براى موفقیت پرسپولیس انجام خواهم داد و براى گلزنى در این دیدار لحظه شمارى مى کنم.
تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13115 بازدید

بازدید دیروز: 32976 بازدید

بازدید کل : 22105971 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر