یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱/ اردیبهشت/ ۱۳۸۸ - ۲۱:۲۴
  |   نظرات: بدون نظر
23 نفر بازدید

هدایتی: از وینگادا حمایت می کنم/پیشنهاد یک میلیاردی به رحمتی کذب است

سه شنبه ۱ اردیبهست:(۲۲:۳۳)

مرجع خبری پرسپولیس:  رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: از وینگادا رضایت داریم و به همین دلیل از این مربی با قدرت حمایت می‌کنیم.

حسین هدایتی پیش از دیدار تیمهای پرسپولیس و الغرافه عنوان کرد: وینگادا مدت کوتاهی است که در پرسپولیس فعالیت می‌کند و تا به امروز رضایت کاملی از وی داریم. به همین دلیل از این مربی با قدرت حمایت می‌کنیم و مطمئن هستیم او می‌تواند با شایستگی‌هایی که دارد نتایج خوبی بگیرد.


وی یادآور شد: قرارداد وینگادا ۱۷ ماهه است و امیدواریم او در پرسپولیس بماند. حرف وحدیث‌هایی که در مورد اخراج این مربی مطرح شده، کذب است و هیات مدیره این مسئله را به هیچ عنوان تایید نمی‌کند.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در خصوص ماندن کریمی در فصل آینده در این تیم تاکید کرد: کریمی به عشق پیراهن قرمز به پرسپولیس آمد و هرگز مسائل مالی دلیل آمدنش به پرسپولیس نبود. تیم‌های عربی با مبالغ بیشتر می‌توانستند او راجدب کنند.
با کریمی مشکل مالی نداریم و باز هم می‌گویم در صورتی که در پرسپولیس بمانم از کریمی خواهش می کنم به هر قیمتی که شده در این تیم بماند.
 
هدایتی در جواب اینکه گفته می شود وی برای جذب سید مهدی رحمتی پیشنهاد یک میلیارد تومانی داده، اظهار داشت:
واقعا برای این حرف‌ها متاسفم. شاید عده ای دوست دارند چهار میلیارد تومان به رحمتی بدهیم تا قرمزپوش شود. این حرفها کذب است. مطمئن باشید بازیکنانی را جذب می‌کنیم که در قیمت‌ها نیز صرفه‌جویی کنیم. به هیچ عنوان سعی نمی‌کنیم پول اضافه در این خصوص خرج کنیم.
وی افزود: کمیته سه نفره در باشگاه تشکیل شده که زیر نظر هیات مدیره بازیکنان را جذب می‌کند. خارج از این چارچوب کسی حق ندارد در هیات مدیره برای جذب بازیکن اقداماتی انجام دهد.

مالک باشگاه استیل آذین درباره شرایط این تیم و یارگیری در فصل آینده در پرسپولیس گفت: هدف استیل آذین صعود به لیگ برتر است. با پتانسیلی که در این تیم می‌بینم مطمئنم می‌توانیم به خواسته‌ خود برسیم. هر کاری که لازم باشد برای کمک به دست نشان؛ سرمربی تیم انجام می‌دهم.
 
هدایتی در خصوص مشکلات مایلی کهن و امیر قلعه‌نویی گفت: واقعا متاسفم. ما در حال حاضر باید به فکر آشتی دادن این دو نفر باشیم و در این شرایط حساس که باید با همدلی به جام جهانی صعود کنیم. این درگیری‌ها معنی خاصی ندارد و فقط به ضرر فوتبال ملی است. امیدوارم هر چه سریعتر این مشکل حل شود.
تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12141 بازدید

بازدید دیروز: 32976 بازدید

بازدید کل : 22104997 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر