جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۲
 |  ۱۲/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
  |   نظرات: بدون نظر
1,007 نفر بازدید

هشدار به ۴ باشگاه برای آماده ‌سازی ورزشگاه‌ها تا شروع لیگ برتر در جلسه امروز وزارت ورزش

پرسپولیس نیوز: در جلسه امروز که در دفتر وزارت ورزش و جوانان برگزار شد به ۴ باشگاه لیگ برتری برای آماده سازی ورزشگاه‌هایشان هشدار داده شد.

بعد از اتفاقات ناگواری که فصل گذشته لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه ها رخ داد فدراسیون فوتبال اعلام کرد تا زمانی که زیرساخت ها در باشگاه ها و ورزشگاه ها اصلاح نشود برگزاری لیگ برتر در فصل جدید را به تعویق خواهد انداخت.

در همین راستا بازدید از ورزشگاه و امکانات باشگاه ها از هفته های قبل از سوی مسئولان سازمان لیگ آغاز شد و امروز در جلسه ای که در دفتر محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش برگزار شد بررسی این گزارش ها انجام گرفت.

در جلسه امروز مسئولان سازمان لیگ از جمله حیدربهاروند، ابراهیم شکوری سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال، مدیران کل استان ها و محمدرضا داورزنی حضور داشتند.

در این جلسه وضعیت ۴ باشگاه که وضعیت ورزشگاه های آنها هنوز مطلوب نشده بررسی شد و به این باشگاه ها ابلاغیه و مصوبه جلسه امروز ارسال شد.

در این مصوبه آمده در صورتی که این باشگاه ها نسبت به رفع نواقص ورزشگاه های خود اقدام نکنند میزبانی از آنها گرفته و باید در شهر مجاور یا تهران میزبانی داشته باشند. یکی از این باشگا ها نفت مسجد سلیمان است که در صورتی که نتواند زیرساخت های لازم را فراهم کند باید در اهواز یا تهران پذیرای میهمانان خود باشد.

همچنین در این نشست مقرر شد برگزاری لیگ به تعویق نیفتد و به موقع لیگ نوزدهم برگزار شود. قرار است جلسه نهایی برای بررسی شرایط ورزشگاه ها با رفع نواقص همه ورزشگاه ها در روزهای آتی برگزار شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 43264 بازدید

بازدید دیروز: 52333 بازدید

بازدید کل : 12909778 بازدید

افراد آنلاین: 29 نفر