دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۳
تبلیغ داخلی


 |  ۱۲/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۹:۱۳
  |   نظرات: ۵ نظر
1,492 نفر بازدید

هشدار جدی سازمان لیگ به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: سازمان لیگ خواهان رعایت کدهای اخلاقی و انضباطی از سوی آحاد جامعه فوتبال شد.

به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران،به دنبال اظهارنظر شب گذشته مدیرعامل باشگاه پرسپولیس،سازمان لیگ فوتبال بر ضرورت رعایت کدهای اخلاقی و انضباطی تصریح کرد.

سازمان لیگ تاکید کرده بیان اظهارات غیر مسئولانه و شائبه برانگیز تنها باعث بروز عواقب و تنش در لیگ برتر برای علاقمندان میلیونی فوتبال خواهد بود و بر این اساس ضمن اعلام این موضوع که طرح اینگونه مباحث به صورت دائم مورد رصد ارکان مرتبط خواهد بود،بار دیگر اعلام می دارد هیچ تفاوتی برای مسولان برگزاری در قهرمانی یا عدم قهرمانی و به صورت کلی نتایج تیم ها وجود ندارد.

سازمان لیگ به عنوان متولی برگزاری رقابت های باشگاهی همچنین اعلام می دارد در انجام وظایف ذاتی خود به صورت مستقل عمل می کند و مدیران محترم باشگاه ها باید از طرح مباحثی که باعث تشویش در جامعه فوتبال می شود خودداری نمایند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “هشدار جدی سازمان لیگ به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس”

 1. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  سازمان لیگ گوه خورده،یه عده مفت خور از خدا بی خبر…،دست پیش میگیرن پس نیفتن،واقعا چه رویی دارن

 2. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  از اول هم معلوم بود که وقتی انصاری فرد مدیر عامل بشه.به خاطر مشکلاتش با تاج، فدراسیون هر کاری میکنه که انصاری فرد در پرسپولیس دچار مشکل بشود.

 3. یه پرسپولیس یه بهبهان گفت:

  ۰

  ۰

  یه مشت انتر دارن سازمان لیگو غارت میکنن‌‌،به مسئول تیمها میتونی اولتیماتوم بدی،به هواداران ‌‌‌چی ؟

 4. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  چرا با تیمای دیگه که هماهنگ میگفتن لیگ مهندسی و پرچم اجنبی میاوردن اینقدر آشفته نشدین!!!!

 5. hooman گفت:

  ۰

  ۰

  جناب آقای انصاریفرد
  با سلام
  ضمن تشکر بابت زحماتتان، پیگیری خرید مهاجم کار درستیست که در حال انجام آن هستید ولی لطفا مسایل زیر را در نظر داشته باشید:
  ۱-بزرگترین مشکل تیم به لحاظ بازیکن و نه مالی، در سالهای اخیر پست حساس هافبک دفاعی بوده است. بعد از سالها زمان آقای رویانیان مشکل این پست تا حدودی با خرید کمال حل شد. ولی متاسفانه با مصدومیت مزمن ایشان و اینکه این پست ، پست درگیرانه ایست و معمولا همراه با محرومیت لذا در نبود ایشان همیشه تیم مشکل داشته است. شما تیم رقیب را ببینید همیشه لااقل سه بازیکن در این پست در این سالها داشته، باقری، چشمی، ابراهیمی، نورافکن، ریگی و کریمی.
  از طرفی با تشکر از زحمات آقای ربیع خواه واقعا اینکه در بودنش در زمین کیفیت بهتری دارد به دلیلی تاکتیکی وجود بازیکنی با این خصوصیات در زمین است وگرنه ایشان به پیچ وجه توانمندی لازم برای بازی در این باشگاه را ندارند. نتیجه اینکه با توجه به شرایط سنی این دو بازیکن خواهشمند است ربیع خواه را کنار گذاشته و از لیست زیر لااقل دو بازیکن در این پست جذب شود:
  عزت الهی، کریمی (پیکان)، مریدی، نورافکن، دورقی
  ۲- تیم در دفاع راست و هافبک نفوذی نیز نیاز به تقویت دارد.
  با تشکر

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29417 بازدید

بازدید دیروز: 40747 بازدید

بازدید کل : 25677267 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر