یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
  |   نظرات: ۸ نظر
2,696 نفر بازدید

هوادار آسیب‌دیده پرسپولیس: فیفا برخورد شدید با سپاهان می‌کند/ چه کسی جواب دخترم را می‌دهد؟+ عکس

پرسپولیس نیوز : هوادار آسیب‌دیده پرسپولیس گفت:‌ اگر بخواهم به فیفا شکایت کنم دمار از روزگار باشگاه سپاهان در می‌آورند چرا که فیفا با کسی شوخی ندارد اما در ایران همه چیز با کدخدامنشی حل می‌شود.

بعد از پایان دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در نیمه نهایی جام‌حذفی درگیری‌ها و حواشی زیادی به وجود آمد که شاید نمونه آن را در فوتبال ایران کمتر دیده بودیم. از آتش زدن اتومبیل عکاس و تا حمله با زنجیر و تسمه به هواداران باعث شد تا چهارشنبه سیاه فوتبال ایران را در اصفهان مشاهده کنیم.

فرشید آقابالازاده هوادار پرسپولیس  که در این اتفاقات از ناحیه چشم به شدت آسیب دیده در خصوص اتفاقات رخ‌داده گفت:‌ من برای تماشای بازی از آمستردام به ایران آمدم تا هم نیمه‌نهایی جام حذفی را در اصفهان ببینم و هم اینکه بازی فینال را از نزدیک تماشا کنم. من یک دختر سه ساله دارم و با دوستانم برای تماشای بازی به اصفهان رفتیم تا بازی را ببینیم هر چند که در همان ابتدای ورود، ما را کتک زدند. بعد هم که بازی شروع شد و در لحظات آخر پرسپولیس به گل رسید و ما هم از این برد خوشحال شدیم.

وی ادامه داد: تونل اصلی برای خروج هواداران سپاهانی بود و تونل سمت راست برای هواداران پرسپولیس در نظر گرفته شده بود و مشخص بود که هر کسی که از تونل‌های سمت راست می‌آید هوادار پرسپولیس است. این مسئله باعث می‌شد که هر کسی که از تونل سمت راست می‌آمد را کتک می‌زدند. حدود نزدیک به ۲۰ نفر ما را دوره کردند و به بدترین شکل ما را کتک زدند. در این شرایط من سرم را گرفته بودم تا ضربه‌ای به سر من برخورد نکند، اما یک فرد از خدا بی‌خبر با سنگ به چشم من کوبید و دیگر نفهمیدم چه شد. الان پزشکان به من گفته‌اند که امکان بینایی چشم من فقط ۵ درصد است.

این هوادار فوتبال درباره اینکه پزشکان معالج به او چه گفته‌اند افزود: پزشکان می‌گویند چشمم شانس زیادی برای دیدن ندارد اما ابتدا باید خونی که در چشم من جمع شده پاک شود و بعد اقدامات صورت بگیرد.

وی در واکنش به اظهارات مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اتفاقات رخ‌داده در ورزشگاه نقش جهان افزود: تا جایی که عقل من می‌رسد وقتی باشگاهی اسم فرهنگی ـ‌ ورزشی دارد باید تمهیدات مناسبی انجام دهد. مگر در بازی پرسپولیس و سپاهان در تهران هواداران سپاهان را در ورزشگاه نگه نداشتند تا ابتدا پرسپولیسی‌ها بروند؟‌خب در اصفهان هم هواداران پرسپولیس را در ورزشگاه نگه می‌داشتند تا سپاهانی‌ها بروند و شاهد این اتفاقات نباشیم. فقط من کتک نخوردم بلکه خیلی‌های دیگر را هم با زنجیر و تسمه مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. ما که داعشی نیستیم که با ما این برخوردها انجام شد. این مسائل بی‌انصافی است. اگر پنالتی سپاهان گل می‌شد، آیا باز هم این رفتارها انجام می‌شد؟ خودشان گل نزدند و گناه ما در این میان چیست؟‌ چه کسی الان جواب من را می‌دهد؟ چه کسی جواب دختر سه ساله من را می‌دهد؟ بچه من چه گناهی دارد؟ آقای تابش که حرف از فرهنگ‌سازی می‌زند همان کسی است که می‌خواست تیمش را بعد از اخراج بازیکنش از زمین بیرون بکشد. او فکر نمی‌کند که همین کارها باعث تشنج روی سکوهای ورزشگاه می‌شود؟ او چطور مدیری است که اینگونه مدیریت می‌کند؟‌ او با این اقدامات کاری کرد که هواداران ناراحتی‌شان را سر ما خالی کردند و به ماشین‌ها آسیب رساندند.

وی تصریح کرد:‌ جان آدم‌ها مگر مهم نیست؟ من سه جام جهانی را از نزدیک دیدم و تا به حال اتفاقاتی که در اصفهان رخ داد را در عمرم ندیدم. اکثر بازی‌های پرسپولیس را در خارج از کشور تماشا کردم. پرسپولیسی‌ها من را می‌شناسند و الان هم عباس اسماعیل بیگی مدیر کانون هواداران پرسپولیس جویای حال من است. در خیلی از کشورها فوتبال دیدم، در آفریقای جنوبی یا برزیل اسلحه می‌کشیدند و می‌گفتند جیبت را خالی کن و وقتی هر چه در جیب داشتیم می‌دادیم دیگر کاری به ما نداشتند و می‌رفتند. اما اتفاقات اصفهان را هیچ کجای دنیا ندیدم.

این هوادار فوتبال که آسیب جدی هم دیده در پایان افزود: اگر بخواهم به فیفا شکایت کنم دمار از روزگار باشگاه سپاهان در می‌آورند چرا که فیفا با کسی شوخی ندارد. اما در ایران همه چیز با کدخدامنشی حل می‌شود. باور کنید در انگلستان هم هولیگان‌ها هم کاری که در اصفهان با ما کردند را با دشمنانشان نمی‌کنند.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “هوادار آسیب‌دیده پرسپولیس: فیفا برخورد شدید با سپاهان می‌کند/ چه کسی جواب دخترم را می‌دهد؟+ عکس”

 1. سالاری پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ازخدا میخوام چشمت خوب بشه وشفا پیدا کنه دوست عزیز،
  عشق به فوتبال وپرسپولیس اونسر دنیا هم باشی آدمو ورزشگاه میاره
  هوادارای سپاهان ظرفیت نداشته وندارن ،حرفای یزدانی بیشرف تماشاگرا رو تحریک کرد،حرفای قلعه مرغی واون مدیر بی وجود سایش هم بدتر تحریک کرد،خدا از تماشاگرا واین چند نفر نگذره بحق امام رضا.
  من موندم سپاهانیا برا چی خودشونو جرمیدن،نه فوتبال خوب بازی میکنن،نه بازیکنای بزرگی دارند،نه مربی باشعور وبادانشی دارن،اونوقت ادعای حق قهرمان شدن میکنن،بغیر از دروازه بان وپول بیت المال چه چیزی داشتند آخه،عددی نیستین که خودشونو درحد پرسپولیس وتراکتور وپدیده بدونن،بنظر من نباید کوتاه اومد باید به فیفا شکایت کرد.این بی وجودها بار اولشون نیست،اون سربازی احمدی والان هم چندین نفر دیگه.یه بار برا همیشه باید کارشونو بسازن تا آدم بشن،آقای فتاحی راست میگف این فصل تماشاگرا رو محروم نکردن آخرش شد این،مطمئن فیفا وای اف سی تعلیقشون میکنه،یزدانی رو هم چادرو روسری سرش میکنن تا بره دنبال فوتبال بانوان توب جمع کنه،

 2. سالاری پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ازخدا میخوام چشمت خوب بشه وشفا پیدا کنه دوست عزیز،
  عشق به فوتبال وپرسپولیس اونسر دنیا هم باشی آدمو ورزشگاه میاره
  هوادارای سپاهان ظرفیت نداشته وندارن ،حرفای یزدانی بیشرف تماشاگرا رو تحریک کرد،حرفای قلعه مرغی واون مدیر بی وجود سایش هم بدتر تحریک کرد،خدا از تماشاگرا واین چند نفر نگذره بحق امام رضا.
  من موندم سپاهانیا برا چی خودشونو جرمیدن،نه فوتبال خوب بازی میکنن،نه بازیکنای بزرگی دارند،نه مربی باشعور وبادانشی دارن،اونوقت ادعای حق قهرمان شدن میکنن،بغیر از دروازه بان وپول بیت المال چه چیزی داشتند آخه،عددی نیستین که خودشونو درحد پرسپولیس وتراکتور وپدیده بدونن،بنظر من نباید کوتاه اومد باید به فیفا شکایت کرد.این بی وجودها بار اولشون نیست،اون سربازی احمدی والان هم چندین نفر دیگه.یه بار برا همیشه باید کارشونو بسازن تا آدم بشن،آقای فتاحی راست میگف این فصل تماشاگرا رو محروم نکردن آخرش شد این،مطمئن فیفا وای اف سی تعلیقشون میکنه،یزدانی رو هم چادرو روسری سرش میکنن تا بره دنبال بازی تو فوتبال بانوان توب جمع کنه،

 3. فرزان پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  سپاهان رو باید منحل کنند یه مشت وحشی هستن

 4. saeed گفت:

  ۰

  ۰

  دلت خوشه ها.باشگاه خیلی هنر کنه پول بازیکنا و برانکو رو بده تا نرن.امسالم بزور موندن.مدیریتو کادر تعطیل تو اینجور موقعیت ها .افتاد؟

 5. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  مرد باش غیرت داشته باش،به فیفا شکایت کن

 6. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  ایی بی شرف هارو باید انداخت دسته یک بازی کنن…بخدا قسم همین مدارک رو باشگاه پرسپولیس به فیفا بده سپاهان رو کلا تعلیق میکنن…فقط نمی دونم چرا اینکارو نمی کنن!! دستی تو کاره؟!

 7. تا ابد پرسپوليسى گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا برا این فوتبال متاسفم :((((
  شله زرداى احمق اخه یه جام ارزش داره که جون ادم رو به خطر میندازین

 8. siavash perspolisiiiiiii گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا چرا باید بخاطر یک بازی از اون سر دنیا بیایی به ایران مرد مومن میموندی اونجا بازی رو نگاه میکردی .من جات بودم به فیفا نامه میزدم و پیگیر این کار باشگاه کثیف سپاهان میشدم واقعا باید خود باشگاه پرسپولیس هم اعلام کنه از لین به بعد تمامی بازیها در یک زمین بی طرف انجام بشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 38804 بازدید

بازدید دیروز: 55916 بازدید

بازدید کل : 18975653 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر