چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۸:۲۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۷/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
  |   نظرات: ۲ نظر
873 نفر بازدید

هیئت مدیره پرسپولیس ناهمگون‌تر از همیشه/ سرپرستی که با کارهای اجرایی غریبه است

پرسپولیس نیوز: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس این روزها ناهمگون‌تر از همیشه به نظر می‌آید.

باشگاه پرسپولیس در روزهایی که با پرونده‌های شکایتی متعدد و بدهی‌های سنگین به بازیکنان و مربیان خود مواجه است، شاهد ناهمگونی عجیبی نیز در هیئت مدیره خود نیز شده است.

استعفای محمد حسن انصاری‌فرد از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کافی بود تا اعضای هیئت مدیره این باشگاه فعال‌تر از همیشه به نظر آمده و حضوری مستمر در ساختمان‌های این باشگاه داشته باشند.

در این میان مهدی رسول پناه که به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس انتخاب شده در کارهای اجرایی باشگاهش، وارد نیست و خیلی از تصمیماتش را با نظر اعضای هیئت مدیره اتخاذ می‌‌کند.

مشکل اصلی این است که اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هر یک ساز خود را زده و اصلاً با یکدیگر همگون نیستند. در این بین افراد حاضر در باشگاه هم هر یک با یکی از اعضای هیئت مدیره هماهنگ هستند و کارهای خود را با نظر فرد مورد حمایت شان پیش می‌برند.

در چنین شرایطی نمی‌توان انتظار داشت باشگاه پرسپولیس به آرامش رسیده و مسیر درستی را در پیش بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “هیئت مدیره پرسپولیس ناهمگون‌تر از همیشه/ سرپرستی که با کارهای اجرایی غریبه است”

 1. Hosein گفت:

  ۳

  ۰

  رسول پناه دوست نزدیک و صمیمی وزیر ورزشه و کاملا رفاقتی شده مدیر عامل و وزیر انصاریفردو بعد آرامش دادن ب تیم بعد رفتنه برانکو انداخت بیرون- جالبه پرسپولیس شده ملک یه مشت مرموز و شیاد ک براش تصمیم میگیرن -امروز حرفای انصاریفر جالب بود ک میکفت تو جلسه وزیر پیام میده ب موبایل رسول پناه عملا میگه قدوسی نباااید باشه!!! انصاریفردمیگه شب قبلش وزیرب من پیام میده ک چرا شما ۴ماهه از برانکو شکایت نکردین!! در حالی ک یکماه قبل بمن گفته بود برا تیم ملی با برانکو مذاکره کن!!! بعد اون بیشرف علی نژاد سخنگو وزارت میگه در شان ما نیست در کار هیئت مدیره دخالت کنیم!!!! آخه انقد کثیف و مرموز هم داریم!!! شاید خیلیا انصاریفردو نشناسیم ولی فوق العاده قوی و کاربلده- هیچوقت بهش اجازه کارکردن نمیدن چون میدونن اگرباشه ۴ساله یه تیم وحشتناک درست میکنه ک خاریه ب چشم این جماعت حسود و کیسه کش و سیاسیا و نماینده های مجلس ک پشت کیسه و شله زرد و ترترن- و این نامردای حسود – بهرحال از اولش اومدن انصاریفرد برا من واقعا عجیب بود چون مگه میشه اینا انصاریفردو بیارن!!! نگو فقط برا جمع کردن بحران بعد برانکو بود- حالا ک درستش کرد انداختنش بیرون- اینا اصلا فکرشو نمیکردن انصاریفرد بااینهمه بدهی تیمو صدر نگه داره- واقعا براشون عجیب بود- انصاریفرد یه فوتبالی قوی و یه مدیر کاربلد و با انصاف و صداقته ک برا پرسپولیس از جون مایه میذاشت- مثل گرشاسبی- شاید باورتون نشه ک انصاریفرد از گرشاسبیم قویتره فقط باید میبود – خدا لعنتشون کنه

 2. arya گفت:

  ۱۵

  ۱

  باید برای شعور کسانی متاسف شد که مسئولیت های مهم را با افراد بدون تخصص می سپارند. اگر چنین نبودیم این همه سال ما باید هم ردیف ژاپن بودیم. زمانی که ورزشگاه آزادی مدرن ترین ورزشگاه زمان خود را ساختیم عربها نمی فهمیدند فوتبال چه بازی ایه , ولی حالا ما باید حسرت فوتبال و تاسیسات ورزشی و پیشرف آنان را بخوریم. در واقع ما برگشتیم به زمان آنها ولی آنها پیشرفت کردند و تازه رسیده اند به آن زمان ما.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 1769 بازدید

بازدید دیروز: 36132 بازدید

بازدید کل : 22450922 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر