یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۰۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۷/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
  |   نظرات: بدون نظر
427 نفر بازدید

واریز به حساب سرخپوشان تا آخر هفته/زمان تمدید قرارداد شیری با پرسپولیس مشخص نیست

پرسپولیس نیوز: به گفته مسئولان باشگاه پرسپولیس تا پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان بخشی از مطالبات بازیکنان و مربیان این تیم پرداخت خواهد شد.

حسین قدوسی در خصوص فراهم شدن بخشی از مطالبات مالی بازیکنان پرسپولیس گفت: در روزهایی که باشگاه شرایط مالی سختی دارد و بخشی از پول‌های این فصل در فصل گذشته هزینه شده، اما آقای انصاری‌فرد با تلاش‌هایی که انجام داد موفق شد از چند اسپانسر دریافتی‌هایی داشته باشد تا بتواند بخشی از مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کند.

وی ادامه داد: در این زمینه مبلغی تهیه شده که تا آخر هفته و پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان این پول به بازیکنان پرداخت خواهد شد تا آنها با روحیه و شرایط بهتری به مصاف حریف خود بروند. صبر و تحمل بازیکنان و مربیان پرسپولیس قابل تقدیر است. برخی از بازیکنان از فصل گذشته هم طلب دارند، اما بدون کوچکترین مسئله‌ای برای خوشحالی هواداران کار می‌کنند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعه تمدید قرارداد مهدی شیری با پرسپولیس که گفته می‌شود امروز انجام خواهد شد، تصریح کرد: امروز هیچ تمدید قراردادی صورت نمی‌گیرد، بلکه قرار است در روزهای آینده جلسه‌ای در این خصوص برگزار شود، اما این جلسه امروز نیست. قرار است در روزی این جلسه برگزار شود که تداخل زمانی با تمرین نداشته باشد، اما از سوی هر دو طرف تمایل برای تمدید این قرارداد وجود دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10800 بازدید

بازدید دیروز: 36313 بازدید

بازدید کل : 25380065 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر