جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  |   نظرات: بدون نظر
1,292 نفر بازدید

واکنش به حذف نفت مسجدسلیمان و صعود خونه به خونه / مهدی: جایگزین کردن تیم‌ها در لیگ برتر یک روزه اتفاق نمی‌افتد

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال گفت که جایگزین کردن تیم‌ها در لیگ برتر یک روزه اتفاق نیفتاده و هیئت رئیسه سازمان لیگ باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

در روزهای گذشته گفته شد در صورتی که  بلاتکلیفی مدیریتی باشگاه نفت مسجدسلیمان و مشخص نبودن اعضای هیئت مدیره این باشگاه تا روز گذشته (شنبه) ادامه داشته باشد، این تیم از لیگ برتر کنار گذاشته شده و خونه‌به‌خونه جایگزین این تیم در لیگ برتر خواهد شد.

سهیل مهدی مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در سازمان لیگ که ابتدا مهلتی ۱۰ روزه به باشگاه نفت برای برطرف کردن مشکلات خود داده بود، به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» گفت: صحبت حذف نفت از طرف ما نبود. جایگزین کردن تیم‌ها یک روزه اتفاق نمی‌افتد و هیئت رئیسه سازمان لیگ باید در این خصوص تصمیم‌گیری کند. حذف تیم‌ها، فشردن کلید خاموش یا روشن نیست که به راحتی انجام شود!

وی ادامه داد: مهلت اولیه باشگاه نفت مسجدسلیمان به اتمام رسیده، اما گویا کاردُر (مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران) تصویب‌های لازم را در خصوص انتصاب اعضای هیئت مدیره انجام داده است. باشگاه نفت مسجدسلیمان شایستگی ورزشی خود را نشان داده و ما هم تا مدتی به این باشگاه کمک خواهیم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30797 بازدید

بازدید دیروز: 67177 بازدید

بازدید کل : 16610354 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر