شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۶
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۰:۳۷
  |   نظرات: ۱۷ نظر
3,502 نفر بازدید

واکنش مدیر برنامه‌های «بشار رسن» به شایعه پیشنهاد سپاهان: منتظر روشن شدن وضعیت پرسپولیس هستیم

پرسپولیس نیوز : مدیر برنامه‌های بشار رسن به شایعه مذاکره سپاهان با این بازیکن واکنش نشان داد و گفت: اگر تشخیص دهم که بشار به تیم سپاهان برود، به سپاهان هم خواهد رفت اما فعلاً به این تشخیص نرسیده‌ایم.

امیرارسلان مرتاض، به اخبار منتشر شده درباره مذاکرات باشگاه سپاهان با هافبک عراقی پرسپولیس واکنش نشان داد و اظهار داشت: هر بازیکن خوبی از بیشتر تیم‌ها پیشنهاد می‌گیرد اما این خبر را که سپاهان همین الان به صورت مستقیم پیشنهاد داده باشد را جایی نخوانده‌ام.

وی در ادامه پیشنهاد سپاهان به بشار رسن را تکذیب نکرد و گفت: بشار از تیم‌های زیادی پیشنهاد دارد و نه فقط سپاهان که بیشتر باشگاه‌های خوب ایرانی به رسن پیشنهاد داده‌اند.

مدیر برنامه‌های این بازیکن درباره احتمال پیوستن رسن به سپاهان گفت: بشار بازیکن آزاد محسوب می‌شود و احتمال پیوستن او به هر باشگاهی وجود دارد. این مسئله تکذیب شدنی نیست و هر باشگاه خوبی در داخل و خارج از ایران به بشار پیشنهاد داده‌اند.

مرتاض درباره توافق رسن با باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: فعلاً نیاز به زمان داریم تا بتوانیم شرایط ادامه همکاری با پرسپولیس را بسنجیم. باشگاه پرسپولیس فعلاً درگیر موضوع برانکو است. در چند روز آینده که این ماجرا تا حدودی آرام شود، وضعیت بشار با پرسپولیس را خواهیم سنجید.

وی در پایان افزود: هر تصمیمی که بشار بخواهد بگیرد، من برای او خواهم گرفت و اگر تشخیص دهم که به تیم سپاهان برود، به سپاهان هم خواهد رفت، اما فعلاً به این تشخیص نرسیده‌ایم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

17 Responses to “واکنش مدیر برنامه‌های «بشار رسن» به شایعه پیشنهاد سپاهان: منتظر روشن شدن وضعیت پرسپولیس هستیم”

 1. مجید گفت:

  ۱

  ۰

  بازیکنی که با پرسپولیس بزرگ شده الان بخواد واسه تیم نازکنه … هر چه سریعتر رفع زحمت کنه بهتره … حیف دلار که بخواد خرج بازیکن بی تعصب بشه … همه بازیکنای ایران آرزوی بازی تو پرسپولیسو دارند اونوقت این تازه به دوران رسیده ها واسه ما کلاس می ذارن …

 2. تهران گفت:

  ۰

  ۰

  با عرض سلام خدمت مدیران و تصمیم گیران تیم بزرگ پرسپولیس
  واقعا باید تاسف خورد که یک بازیکن در حد بشار و مدیر برنامه اش بخواهند اینقدر برای تیم بزرگی همچون پرسپولیس که خیلی از بازیکنان حسرت بازی در این تیم را دارند کلاس بزارند.
  واقعا متاسفم

 3. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  همچین میگه من من.یکی نیست به این بگه برو گمشو به ا.م.

 4. احسان گفت:

  ۰

  ۰

  اقای عرب ،جان زن و بچه هات اگر نمیتونی اگر توانش رو نداری اگر مجبوری هواداران را فریب بدهی استعفا واقعی بده ، نه استعفای سوری مثل دفعه قبل .اجازه بده یکی مثل گرشاسبی بیاد که در دوران خودش هم پول ژوره را داد هم با برانکو تمدید کرد هم اینهمه بازیکن خوب جذب کرد با وجود پنجره بسته. زور که نیست اینکاره نیستی . درضمن مگر روزی که مدیرعامل شدی دلار و یورو همین نرخ نبود ؟ چرا مدیریت رو قبول کردی که حالا بشینی بهانه نرخ ارز را همه جا فریاد بزنی؟ مگر نرخ ارز برای استقلال فرق داره که دوبرابر ما بازیکن و مربی خارجی گرفت و داره میگیره؟ البته که فرقی نداره مدیریتمون فرق داره اونها مدیرشون دلسوز هواداران هست و عرضه داره ولی شما بیخیالی مهم نیست سر تیم و هواداران چه بیاد. نفرین هواداران دامن خودت و خانواده ات را خواهد گرفت اگر تیم تضعیف شود و برانکو برنگردد.

 5. پرسپولیس همیشه قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  لعنت برهرچی نامرده وخائن
  به خدا باید اون دنیا جواب بدین
  پول میگیرین که حلال باشه
  ولی ماراضی نیستیم
  اگه امثال پرسپولیس زمین بخوره باید جواب چهل میلیون هوادار عاشقو که شب و روزشون تیمه بدین نامردا

 6. حامی گفت:

  ۰

  ۰

  تا هواداران ساکت و بی بخاری چون ما هست اقایون هیچ کاری نمیکنند من مطمعنم بخاطر اعتراض زیاد هوادار ان کیسه به عدم نتیجه گیری چند ساله دارن چند برابر پرسپولیس هزینه اونا میکنند بخدا فقط ما بخاطر داشتن بانک برتری داریم ازشون وگرنه از نظرفیت بودجه خیلی بهتر ما هستند با این هوچیگری های خودشون هواداراشون و پیشکسوتاشون اینقدر بودجه گرفتن برخلاف ما که ساکت نشستیم اگر برانکو بره دوران افولمون شروع می شه اگرم بمونه شما دیدید بزور قهرمان شدیم با حداقل امتیاز سال دیگر رقبا قویترن منطقا قهرمان نمیشمیم و اقایون به خواستشون میرسم اگر میخواهید موفق بشیم نمیگم هوچیگری ولی ساکت نباشیم

 7. فرشید گفت:

  ۱

  ۰

  اقای عرب ،جان زن و بچه هات اگر نمیتونی اگر توانش رو نداری اگر مجبوری هواداران را فریب بدهی استعفا واقعی بده اجازه بده یکی مثل گرشاسبی بیاد که هم پول ژوره را داد هم با برانکو تمدید کرد هم اینهمه بازیکن خوب جذب کرد با وجود پنجره بسته. زور که نیست اینکاره نیستی . مگر روزی که مدیرعامل شدی دلار و یورو همین نرخ نبود؟ چرا مدیریت رو قبول کردی که حالا بشینی بهانه نرخ ارز را همه جا فریاد بزنی؟ مگر نرخ ارز برای استقلال فرق داره که دوبرابر ما بازیکن و مربی خارجی گرفت و داره میگیره؟ نفرین هواداران دامن خودت و خانواده ات را خواهد گرفت اگر تیم تضعیف شود و برانکو برنگردد.

 8. hooman گفت:

  ۰

  ۰

  شما نگران پرسپولیس نباشید چون کلا این باشگاه بازیکن نمیگیره زیرا:
  ۱-هنوز درگیر مربیشه؟
  ۲-امثال ماهینی و ربیع خواه ۳۴ ساله و با کیفیت را داره که نیازی به جذب بازیکن نمیبینه؟
  ۳-چندین سال است فقط با درایت و سیستم برانکو موفقیم وگرنه دریغ از خرید استعدادها برای آینده باشگاه، چقدر گفتیم قائدی را بخرید الان فقط ۳۰۰ هزار دلار برای رضایت نامه او حاضرند بدهند، صیاد منش و … کلا هیچ استعدادی را دنبال خریدش بودیم؟
  ۴-تیمهای دیگر ستاره ها مثال حسینی را خریدند و حتی پدیدها ی لیگ یک را خریدند ما قرار است به امید ماهینی و ربیع خواه و البته کادر مدیریتی باشگاه بازی کنیم.
  تاسف تاسف تاسف

 9. وحید گفت:

  ۱

  ۰

  گرشاسبی دلم هواتو کرده اونم از نوع شدیدش

 10. حسام گفت:

  ۲۰

  ۱

  لعنت بر هرچی اسپانسره بی خاصیت,لعنت بر مدیره ببه قربان گویه بی لیاقت.لعنت بر وزارت که جلو خصوصی شدنمونو میگیرهو نمیزازه از یوغه این اسپانسره کثیف درایم,لعنت به امریکایی که با تحریمه کشورمون باعث شد قیمته ارز فقط برا باشگاهه پرسپولیس بابا بره هو کیسه بتونه با دلاره ارزون پوله مربی دلالو بازیکنایه خارجیو مربی جدیدشو پاتوسیو غیرهو بده,لعنت به هرچی هواداره ابلهه که هنو نفهمیده این اسپانسر داره با استفاده از بی لیلقتی مدییریتمون وقت کشی تو پرداخته مطالباته باشگاه,به کیسه پرو بال میده که ساله دیگه تا دندون مسلح جلمون قد علم کنه

 11. Ali.z گفت:

  ۲۸

  ۱

  شما خیلی غلط کردی که تشخیص بدی بره سپاهان مرتیکه

 12. hadi گفت:

  ۱۶

  ۰

  ببین چه وضعیتی هست که بازیکن برای پرسپولیس فکر میکند واقعا مضحک است نام پرسپولیس انقدر بزرگ است که بازیکن نباید اصلا فکر کند . مدیریت باشگاه مذاکراتی با عمر خریین داشته باشد پرسپولیس مهاجم حرفه ای نیاز دارد

 13. علی۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۱۷

  ۱

  ظاهرا برانکو نمیمونه هوایی شده دیه بره میدونه بمونه سال بعد هم به زور میخاد پول بگیره الان کیسه همه رو کرفته دشتی رضا وند و مطهری بلبلی بازم میخره شله زردم داره خوب میخره ترارهم هنوز وارد نشده ما موندیم نه مربی داریم ولی اگه برانکو بمونه که ۸۰درصد مشکلی تدارین بادوسه خرید مدعی هستیم ولی اگه بره وبخاد فقط پولو بگیره وبره نامردی کرده وهیچوقت نمیبخشیمش اگه میخاد بره عین مرد بگه دنبال کس دیگه قول میدم‌تادوسه هفته درگیریم‌نه بدنسازی میریم بدون‌مربی بازیکنی نیست مجبوریم بنجل بگیریم ترتر داره رامینو میگیره متاسفانه مربی مون هم لجاجت میکنه باید التماس افردی رو بکنیم‌مثل محمد حسینی که رفت شله زرد بازیکنانی که حاضرن سفید امضا کنند و نمیخاد مثل صادق رامین مهدی باید سال بعد با ماهینی ربیع شیری که عرضه سانتر نداره همتی شریفی بودمیر تو سه جبهه بریم به جنگ حریفانی که تادندان‌مسلح هستن

 14. ساری گفت:

  ۲۰

  ۱

  کاشانی تو هیت مدیره کم بود حالا ایرج عرب هم به عنوان بی لیاقترین مسئول با بالاترین سمت و پست تو پرسپولیس اضافه شدن.

 15. ساری گفت:

  ۲۱

  ۰

  ایرج عرب بی لیاقت ترین مدیری بود که تا به حال در تمام عمرم دیدم.

 16. پرسپولیسی گفت:

  ۱۴

  ۰

  مرجع ازت خواهش میکنم بچاپ.ای خدا تعداد نفرات معترضین باید خیلی خیلی بیشتر باشه.تو رو خدا هوادارا یه برنامه برای ۴شنبه صبح بزارین.از تهرانیهای عزیز خواهش میکنیم یه کاری کنین از شهرستان هم همه برن.کیسه بهترین مربی و بهترین بازیکنان داخلی از جمله دشتی و بلبلی رو گرفته و بقیه رو هم داره میگیره.این عرب دست نشونده با برانکو ک هیچ بازیکن هم نگرفته.تو لااقل ایست برانکو رو حداقل دو تا شو بگیر .فقط اعتراض با تعداد زیاد جواب میده

 17. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۱۸

  ۰

  عرب دروعگوی خاین
  ۶ماهه همه رو سر کار گذاشتی
  مگه همین دیروز تو اون نمایش خیمه شب بازیت نگفتی قرارداد بشار مشکلی نداره
  تو رو به قران گم کن گورتو دیگه
  از روز اول که اومدی معلوم بود با چه نقشه کثیف و ناجوانمردانه ای اومدی واسه زمین زدن تیمی که هیچکس تو زمین زمین زورش نرسید بهش

آمار بازدید:

بازدید امروز: 24456 بازدید

بازدید دیروز: 49013 بازدید

بازدید کل : 12939983 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر