پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
  |   نظرات: ۲ نظر
4,355 نفر بازدید

واکنش مدیر برنامه‌های نادری برای حضور این بازیکن در پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: مدیر برنامه‌های بازیکن تیم پرسپولیس به شایعاتی که در خصوص این بازیکن و قراردادش با پرسپولیس مطرح شده واکنش نشان داد.

محمد نادری از تیم کورتریک بلژیک به صورت قرضی تا پایان فصل به تیم پرسپولیس پیوست، اما عملکرد درخشان این بازیکن باعث شد تا خیلی‌ها خواهان تمدید قرارداد با این بازیکن شوند. این درحالی است که شایعاتی در فضای مجازی به راه افتاده مبنی بر این‌که باشگاه بلژیکی پول زیادی برای تمدید قرارداد این بازیکن درخواست کرده است.

امیرهوشنگ سعادتی مدیر برنامه‌های نادری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در این خصوص گفت: شایعاتی که در خصوص مبلغ باشگاه بلژیکی مطرح شده کذب محض است و هیچ صحبتی در خصوص مسائل مالی مطرح نشده است؛ چراکه نه فصل فوتبالی در ایران به پایان رسیده و نه فصل فوتبالی بلژیک تمام شده است. ما برای مذاکره نمی‌توانیم به پیشواز برویم.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نادری در حال حاضر همه تمرکزش روی کمک به پرسپولیس و خوشحالی هواداران این تیم است و بعد از پایان فصل آن‌قدر زمان وجود دارد که دو باشگاه با هم مذاکره کنند.این شایعاتی که در خصوص مبلغ قرارداد بالا از سوی باشگاه بلژیکی مطرح می‌شود را قویا رد می‌کنم؛ چراکه این مسائل شایعه است.همه سعی ما بر این است که نادری کماکان در خدمت پرسپولیس و هواداران محترمش باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “واکنش مدیر برنامه‌های نادری برای حضور این بازیکن در پرسپولیس”

 1. ساجده گفت:

  ۰

  ۰

  نادری عالیه. تو رو خدا نگهش دارین.

 2. عشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  با احترام با نادری و شیری ولی ما انصافا تو این دو پست بازیکنای بهتری لازم داریم بازیکنایی که مرتب به حمله اضافه بشن و برگردن دفاع. یکی از دلایل ضعیف شدنمون تو نیم فصل دوم همین دو پست بود. بهترین دفاع راست حال حاضر ایران به نظرم دانیال اسماعیلی فر هستش. نادری تو دفاع خوبه ولی تو حمله ضعیفه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11746 بازدید

بازدید دیروز: 33374 بازدید

بازدید کل : 24127753 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر