چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۸/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
  |   نظرات: ۴ نظر
901 نفر بازدید

واکنش پرسپولیس به ویدیو منتشرشده منتسب به علیپور / پیروانی:آن فرد هوادار نبود و مدام توهین می کرد

پرسپولیس نیوز: مدیر تیم پرسپولیس با توجه به ویدیویی که از علی علیپور منتشر شده گفت :آن فرد هوادار نبود و جملات توهین آمیزی بکار برد.

افشین پیروانی در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: ویدیویی منتشر شده و گفته شده علیپور به یک هوادار توهین کرده. متاسفانه زمانی که اعضای تیم می خواستند وارد اتوبوس شوند افراد متفرقه زیادی کنار اتوبوس بودند که قانونا نباید در آن منطقه و محدوده از استادیوم باشند. آن شخص هم هوادار نبود بلکه سعی می‌کرد خود را هوادار جلوه دهد. او مدام توهین می‌کرد و بدترین و تندترین جملات را بکار می‌برد و اصلا حس کردم که هدفی دارد.

وی افزود: از نوع ادبیات و جملات متوالی او مشخص بود که دنبال ایجاد تنش است. علیپور همیشه به هوادران احترام گذاشته. حالا که این ویدیو منتشر شده می‌گویم که علیپور بعد از بازی دقایق زیادی سرش را گرفته بود و حتی اشک می‌ریخت. او فوق العاده ناراحت بود و حتی به خود من گفت «مربی، شما، بچه های تیم و هواداران هر چی به من بگویید حق دارید و من نمی دانم چرا آن تصمیم را گرفتم». علیپور همان بازیکنی است که ساعتی بعد از بازی آن متن صریح و صادقانه را اینستاگرام خود را به منظور عذرخواهی از هواداران و تیم و همه پرسپولیسی‌ها منتشر کرد. او فرزند مکتب پرسپولیس است که در آن احترام به هوادار حرف اول را می زند.

پیروانی گفت :همه ما هرچه داریم به برکت حمایت و محبت و لطف همین هواداران عزیز و حضور در پرسپولیس است. این حرف کل تیم است. علیپور مهاجم اصلی تیم است و انشاالله با حمایت هواداران و تیم اقای گل می شود. برخی می‌خواهند بگویند علیپور به یک هوادار توهین کرده تا بین و هواداران فاصله و تنش و شکاف ایجاد کنند در حالی که آن فرد اصلا هوادار نبود و دنبال داستان های دیگری بود و مدام جملات تندی را بکار می برد که جای تاسف داشت. اتفاقا تا این شرایط را دیدم به بچه‌ها گفتم حواس تان باشد و واکنش نشان ندهید چون می دیدم که جملات تند و توهین آمیز این فرد تا چه حد زننده و تحریک آمیز بود

پیروانی در پایان گفت : علیپور همیشه به هواداران احترام گذاشته. در پرسپولیس هم حفظ حرمت هوادران یک اصل است و هیچ کس نه جرات کم لطفی به هواداران و بی احترامی به آنها را دارد و نه به خود چنین اجازه ای می‌دهد. پس هواداران عزیز ما هشیار باشند و بدانند که آن فرد هوادار نبود و به حاشیه ها هم توجهی نداشته باشند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “واکنش پرسپولیس به ویدیو منتشرشده منتسب به علیپور / پیروانی:آن فرد هوادار نبود و مدام توهین می کرد”

 1. متین گفت:

  ۰

  ۰

  دم مسئولین پرسپولیس به ویژه پیروانی گرم، دارن علیپور رو قربونی یه توطئه میکنن، بیست و سی یکشنبه رو ببینید، چجوری مجری برنامه مغرضانه صحبت میکنه، خیلی خوب دارن از آب گل آلودگی که علیپور و هوادارا ناخواسته درست کردن، سوء استفاده میکنن. من فکر میکنم توی این مقطع بهترین راه برای خنثی کردن توطئه بدخواهان ارتش سرخ تشویق شدید علیپور تو بازی نفت مسجدسلیمانه

 2. سید محمد گفت:

  ۰

  ۰

  متعجبم چراکمیته انضباطی تاحالاعلی پورراتنبیه نکرده ؟! یعنی فکرمی کنی تاحالااین ویدیو بدستشان نرسیده ؟ احتمالا خبرش هم نرسیده ! چون اونابه یه خبرنصفه نیمه هم درموردپرسپولیس اکتفا میکنند !!!!

 3. فواد گفت:

  ۰

  ۰

  علی علیپور شیرشیران…..

 4. sajad گفت:

  ۰

  ۰

  محرومش کنید !! شما که خوب محروم میکنید!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22823 بازدید

بازدید دیروز: 50553 بازدید

بازدید کل : 19486410 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر