یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
  |   نظرات: بدون نظر
642 نفر بازدید

وحید امیری: تا جام‌جهانی ۲۰۲۲ در تیم ملی بازی می‌کنم/ از انتخاب ترابوزان پشیمان نیستم

پرسپولیس نیوز: ملی‌پوش تیم پرسپولیس می‌گوید: از انتخاب تیم ترابوزان اسپور ترکیه پس از جام جهانی ۲۰۱۸ پشیمان نیست.

وحید امیری اظهار کرد: تیم ما از هر نظر آماده ادامه لیگ برتر است.

وی در پاسخ به پرسشی که فکر می‌کرده روزی به یکی از بهترین مدافعان دنیا لایی بزند؟ گفت: تمام بازیکنان هر کاری که انجام می‌دهند برای موفقیت تیمشان است و من هم تمام تلاشم این بود که به تیم ملی کمک کنم و آن حرکت در این راستا بود.

امیری ادامه داد: تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بهترین عملکرد را داشت و خدا را شکر مردم از عملکردمان راضی و خوشحال بودند که این برای ما از همه چیز مهمتر بود.

این فوتبالیست لرستانی درباره اینکه بعد از دریبل پیکه و ضربه سر طارمی با مهاجم تیم ملی حرف زده؟ گفت: نه همه ما ناراحت بودیم چون می‌توانستیم در آن بازی شکست نخوریم اما تلاش می‌کنیم در جام جهانی ۲۰۲۲ به دور دوم جام جهانی راه یابیم.

وی در پاسخ به پرسشی که تا آن زمان در تیم ملی می‌ماند؟ گفت: بله و تلاش می‌کنم تا آمادگی‌ام را حفظ و نظر کادرفنی را جلب کنم.

امیری در خصوص اینکه از انتخاب تیم ترابوزان اسپور ترکیه پس از جام جهانی پشیمان نیست؟ تاکید کرد: نه هر اتفاقی که در زندگی‌ام می‌افتد سعی می‌کنم از آن درس بگیرم و تجربه کسب کنم.

امیری با بیان اینکه تیم ترکیه‌ای تجربه خوبی بود، اضافه کرد: الان بیشتر قدر چیزهایی که دارم را می‌دانم و در آن برهه شاید بهترین گزینه همان بود ولی مهم الان است و خوشحالی‌ برای اینکه در پرسپولیس بازی می‌کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31820 بازدید

بازدید دیروز: 33390 بازدید

بازدید کل : 24240918 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر