دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۶
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۹/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  |   نظرات: يك نظر
1,682 نفر بازدید

وحید امیری: می‌خواهیم قدرتمان را به دنیا نشان دهیم

پرسپولیس نیوز: ملی‌پوش فوتبال ایران گفت: با تیم‌ ‌ملی ایران می‌خواهیم قدرتمان را به دنیا نشان دهیم و حداقل به دنبال ارائه بازی زیبا هستیم.

وحید امیری، ملی‌پوش فوتبال ایران از زمانی که به روسیه آمده‌ایم همه امکانات فراهم است. اگر بازی‌های دوستانه بیشتری داشتیم، قطعا بهتر بود چرا که رقبای ما بازی‌های بهتر و بیشتری انجام داده‌اند اما بضاعت ما همین بود. تمام تلاشمان را در جام جهانی به کار خواهیم بست چون تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و می‌خواهیم نتایج در خور شأنی را برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به دست بیاوریم.

او افزود: شرایطی که تیم‌ ‌ملی با توجه به رنکینگش در فیفا و صعود توأم با آرامش به جام جهانی را دارد، باعث شده انتظارات بالا برود. همیشه هواداران نیز از ما حمایت کرده و یار دوازدهم ما بوده‌اند.

ملی‌پوش فوتبال ایران خاطر نشان کرد: هر تیمی که به جام جهانی صعود کرده می‌خواهد خودش را به دنیا نشان دهد. بسیاری از تیم‌های مطرح شانس حضور در این دوره را نداشتند اما ما با تیم‌ ‌ملی ایران می‌خواهیم قدرتمان را به دنیا نشان دهیم و حداقل به دنبال ارائه بازی زیبا هستیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “وحید امیری: می‌خواهیم قدرتمان را به دنیا نشان دهیم”

  1. ۶۶۶ گفت:

    ۹

    ۴

    اقای امیری درمورد پرسپولیس حرفی نداری بگی؟!بهتر نبود تکلیف خودت رو با پرسپولیس مشخص میکردی و بعد میرفتی؟! کجا میخوای بری نهایتا یه تیم ضعیف درجه ۴ اروپایی که بعدش دست از پا درازتر برمیگردی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 49512 بازدید

بازدید دیروز: 145335 بازدید

بازدید کل : 86356666 بازدید

افراد آنلاین: 160 نفر