چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۵/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
  |   نظرات: بدون نظر
1,369 نفر بازدید

ورود فراکسیون ورزش مجلس به موضوع حضور جیمی جامپ در بازی پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: رییس فراکسیون ورزش مجلس از مأموریت به رییس کمیته فوتبال فراکسیون برای بررسی موضوع حضور جیمی جامپ در بازی تیم پرسپولیس با نماینده ژاپن خبر داد.

محمدرضا تابش با اشاره به ورود فراکسیون ورزش مجلس به موضوع نتایج تیم کشتی ایران در بازی‌های بوداپست گفت: از طرف فراکسیون ورزش مجلس، علی اصغر یوسف نژاد مسئول بررسی نتایج ایران در بازی‌های جهانی مجارستان ۲۰۱۸ و برگزاری جلسه با مسئولان فدراسیون کشتی و مربیان تیم ملی و اعضای فراکسیون برای تحلیل کم و کیف ماجرا شده است.

رییس فراکسیون ورزش مجلس افزود: همچنین رحیم زارع نیز به عنوان رییس کمیته فوتبال فراکسیون مأموریت یافته که موضوع ورود جیمی جامپ با پرچم شیر و خورشید به زمین بازی در مسابقه تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در قالب دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا را بررسی کند.

به گزارش خانه ملت؛ در جریان بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن و در شرایطی که تیم ایرانی در موقعیت حمله قرار داشت، جیمی جامپ توانست همراه با پرچمی در دست از یک در ورودی ورزشگاه کاشیما ساکر عبور کند و بدون ممانعت ماموران وارد زمین چمن شود که بر اساس گمانه‌زنی رسانه‌ها شائبه آن وجود دارد که این موضوع با اهداف سیاسی انجام شده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 37929 بازدید

بازدید دیروز: 64325 بازدید

بازدید کل : 3018646 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر