شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
  |   نظرات: ۷ نظر
4,344 نفر بازدید

ورود کمیته تعیین وضعیت به قرارداد بازیکن جدید پرسپولیس

پرسپولیس نیوز : مسئول کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ضمن اعلام رسیدگی به شکایت باشگاه تراکتورسازی تبریز از مهدی ترابی گفت: قرارداد قدیمی و جدید این بازیکن با سایپا و پرسپولیس را هم بررسی می‌کنیم.

باشگاه تراکتورسازی تبریز مدعی شده است مهدی ترابی در زمان مدیریت قبلی این باشگاه که بر عهده مصطفی آجرلو بوده است در ازای دریافت مبلغی متعهد شده بود تا در لیگ هجدهم به تراکتورسازی ملحق شود.

روزبه وثوق احمدی، در خصوص این موضوع گفت: بحث شکایت باشگاه تراکتورسازی هنوز بطور رسمی به دستمان نرسیده است. از طریق رسانه ها متوجه شدیم. همین هم برای ما کافی است تا به این موضوع ورود کنیم. باید قرارداد مهدی ترابی با باشگاه سایپا را مورد مطالعه قرار دهیم. همچنین شنیده ایم این بازیکن با پرسپولیس هم قرارداد بسته است که باید روی این موضوع هم دقت کافی کرد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره حضور بازیکنان جدید پرسپولیس برای نیم فصل اول در سایر تیم های لیگ برتری تصریح کرد: هیچ باشگاهی نمی تواند قرارداد شش ماهه با بازیکن ببندد و باید دید این قراردادها به چه صورتی بسته شده است. آیا قرارداد بازیکنانی نظیر ترابی و شیری که نیم فصل اول را قرار است در تیم های فصل گذشته خود بازی کنند اجازه می دهد آنها فقط نیم فصل اول را بازی کنند یا نه. آنچه مشخص است هیچ بازیکنی نمی تواند قرارداد جدید شش ماهه ببندد.

وثوق احمدی درباره پرداخت مالیات بازیکنان توسط باشگاههای لیگ برتری اظهار داشت: بازیکن خودش باید اظهارنامه مالیاتی‌اش را پرداخت کند. اما می‌تواند توافقی را با باشگاهش داشته باشد تا بتواند تمام پولی که خودش به اداره مالیات پرداخت کرده است را دریافت کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “ورود کمیته تعیین وضعیت به قرارداد بازیکن جدید پرسپولیس”

 1. این قرمزمنه۱۹ گفت:

  ۰

  ۰

  مالک سوراختور گفته سوراختور را با ترابی خریده ایم.به فیفا شکایت میکنیم و یک پنجره دیگر پرسپولیس را محروم میکنیم..ولی این مشنگ نگفته باشگاه رانت خوارش چجوری با ترابی که یکسال دیگه قرارداد داره قرارداد بسته و دوم اینکه اگه به عنوان سرباز خواستن ترابی رو بگیرن چگونه به بازیکن سرباز چک۲۰۰میلیونی دادن در حالی که همیشه میگن حقوق بازیکن سربازشون ۱۵۰ هزارتومانه…این خودش دلیلی بر رانت خواری و اغوای بازیکنان سرباز تو چندسال اخیر بوده..ضمنا قاضی پور مجلس هم توضیح بده چطوری تراکتور براش مهمتر از پرسپولیس واستقلاله و وقتی کسی صریح اینطوری موضع میگیره چرا باید ایشون شفاف سازی کنه…با این روش ها هزارسال دیگه هم این تیم منفورقهرمان نمیشه!!تکلیف استفاده غیرمجاز ازبازیکن در زمان بسته بودن پنجره شون چی شد…باید خودشونو مادام العمر محروم کنن تا لیگ هوای سالمتری تنفس کنه!!!

 2. coffee red گفت:

  ۰

  ۰

  این بنده خدا هم حرف زده که یه چیزی گفته باشه.
  بطور مثال مهدی شیری که بازیکن آزاد هست و با پیکان قرار داد نداره میره و تو هیئت فوتبال یکساله با پیکان قرارداد میبنده چون شیش ماهه نمیتونه و در نیم فصل طبق توافق پرسپولیس و پیکان و با دادن رضایتنامه میاد پرسپولیس.

 3. Ali f 6 گفت:

  ۰

  ۰

  سلام دوستان
  واقعا برام سواله که اگه ترابی باریکن تراکتوره تا الان چرا صداشون درنمیومد حالاکه سوختن این زنوری که درحد حرف زدن راجب پرسپولیسم نیست میگه پرسپولیسو از یک پنجره دیگه محروم میکنم؟ بااینکه مخالف ناسزا تو فضای مجازیم ولی واقعا با اختلاف شایسته ناسزاست

 4. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  این طرف انگار گوساله هست!! استقلال همینطوری جباروف رو خرید شش ماه فرستاد سپاهان طرف یا کراکی هست یا شیشه ای…

 5. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  این قوانین چرا فقط برای پرسپولیس اجرا میشه
  اششتقلال چجوری با تیام قرارداد شش ماهه بست که پرسپولیس نمیتونه؟
  فدراسیون به خاطر کیروش بی شرف میخاد پرسپولیس بزرگ را خراب کنه ولی کور خوندی به خدا ما هوادارها سکوت نمیکنیم
  ۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶

 6. هودار گفت:

  ۰

  ۰

  چگونه و چطور آن را کسی بخواهد راهش را پیدا میکند و انجام میدهد …مثل تمام قراردادهای
  صوری فدارسیون …قانونی و مطمئن هستش.

 7. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  این چه قانون مسخره ایست!!!
  ببخشیدا!!!مثلا تیمی که توسط فیفا یک پنجره محروم شده،بخاطر این قانون داخلی ۱ سال باید از جذب بازیکن محروم باشه؟؟؟؟؟
  واقعا خنده داره!!!!

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر