شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۳:۰۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۴/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
  |   نظرات: يك نظر
1,358 نفر بازدید

وزیر ورزش اعلام کرد؛ برگزاری لیگ‌های معتبر بدون حضور تماشاگر تا اطلاع ثانوی

پرسپولیس نیوز: وزیر ورزش و جوانان دستورات اتخاذ شده توسط ستاد پیشگیری از بیماری کرونا را الزامی اعلام کرد.
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و تبعیت از دستورات وزارت بهداشت درمان، آموزش پزشکی و جلسات برگزارشده در ستاد پیشگیری مستقر در وزارت ورزش و جوانان اجرای نکات ذیل را ضروری اعلام کرد.

موارد ابلاغی به شرح زیر است:

مفاد بخشنامه ابلاغ شده به تمامی ادارات کل ستادی و استانی، فدراسیون ها، باشگاه ها و هیات های ورزشی استان ها، شهرستان ها، بخش ها و دیگر نهادهای فعال ورزش بدین شرح است:

۱-کلیه فدراسیون ها، ادارات کل ستادی و استانی، باشگاه های ورزشی، هیأت های ورزشی استان ها و شهرستان ها و بخش ها و سایر نهادهای فعال در حوزه ورزش مکلف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تصمیمات اتخاذ شده مراجع ذیصلاح در این زمینه بوده و نسبت به اجرای تکالیف ابلاغی در سطح ملی و استانی، شهرستانی و بخش ها مسئول خواهند بود.

۲-برگزاری کلیه مسابقات ملی، استانی و شهرستانی که ضرورت یا تعجیل در آن وجود ندارد لغو گردد.

۳-آن دسته از مسابقات ملی از جمله لیگ های معتبر کشوری در رشته های مختلف که الزام به پایان آنها به خاطر زمان بندی کنفدراسیون های قاره ای یا فدراسیون های جهانی وجود دارد تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگران برگزار گردد. بدیهی است انتظار می رود صداوسیما و به ویژه شبکه های استانی با پوشش تلویزیونی و رادیویی علاقه مندان را از نتایج حاصله در زمان بهره مند سازند.

۴-دستورالعمل خاصی برای برگزاری اردوهای ضروری تیم های ملی تدوین گردیده که جداگانه ابلاغ می شود.

۵-در استخرها و باشگاه های ورزشی بخش خصوصی و دولتی رعایت دقیق کلیه دستورالعمل های بهداشتی از جمله جلوگیری از ورود افراد دارای علائم بیماری، فراهم کردن وسایل ضدعفونی، وسایل و تجهیزات و محیط باشگاه با استخر و نصب بنر و راهنماهای آموزشی در معرض دید عموم الزامی است.

۶-برگزاری کلیه کلاس ها، دوره های آموزشی، کارگاه ها و نشست های مرتبط لغو می شود.

۷-مجدداً یادآور شده و تأکید می نماید که رعایت هرگونه سیاست یا تصمیمات ابلاغ شده توسط ستاد پیشگیری از کرونا کشور از زمان ابلاغ الزامی است و نیازی به استعلام از طریق وزارتخانه ندارد.

امید است همراهی و همدلی جامعه ورزش در رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری از شیوع این بیماری به سلامت جامعه کمک کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “وزیر ورزش اعلام کرد؛ برگزاری لیگ‌های معتبر بدون حضور تماشاگر تا اطلاع ثانوی”

  1. mohamad گفت:

    ۵

    ۰

    خدا ریشه فساد در ورزش وبه خصوص اصفهانیها را بخشکاند.عدالت کجاست؟؟؟؟؟ حق خوری تا کی؟؟؟؟؟؟؟ ظلم درحق تیم مردم تا کی؟؟؟؟؟؟؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12572 بازدید

بازدید دیروز: 27907 بازدید

بازدید کل : 22291558 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر