سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  |   نظرات: بدون نظر
329 نفر بازدید

پاتریک: هیچ قراردادی میان اوسترشوندس و اوئسکا برای انتقال قدوس امضا نشده است

پرسپولیس نیوز: پرونده انتقال ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس سوئد به رن فرانسه پس از تهدید شکایت باشگاه اوئسکا اسپانیا به فیفا وارد مسیر جنجالی و پرحاشیه‌ای شده است.

به نقل از سایت فوتبالس‌کانالن سوئد، دوشنبه گذشته رسانه‌های اسپانیایی از جمله رادیو ورزش شهر اوئسکا اعلام کردند که انتشار خبر توافق باشگاه اوسترشوندس بان رن فرانسه جهت انتقال سامان قدوس باعث آزردگی خاطر سران باشگاه اوئسکا شد. این باشگاه اطمینان دارد که این ملی‌پوش ایرانی بازیکن اوئسکا است و تهدید کردند اگر قدوس ظرف روزهای آینده در اسپانیا حاضر نشود شکایت خود را به فیفا ارجاع می‌دهند.

روزنامه آس اسپانیا اطلاعات جدیدی درباره شرایط سامان قدوس منتشر کرد و نوشت: سامان قدوس شخصا می‌خواهد در لالیگا و تیم اوئسکا بازی کند. باشگاه اوئسکا هنوز بر این عقیده است که این بازیکن برای آنها به میدان خواهد رفت و روی قراردادی امضا شده با سامان قدوس حساب کرده‌اند. قراردادی که سامان قدوس در سفر یک روزه‌ هفته گذشته به اسپانیا با باشگاه اوئسکا منعقد کرد. از سویی باشگاه اوسترشوندس سوئد برای این مسئله جنجالی راه‌حلی را برای تیم اسپانیایی متصور است. سامان قدوس به تیم اوئسکا می‌پیوندد، خسارت مالی دریافت خواهند کرد یا به فیفا شکایت می‌کنند.

پاتریک اسجو، مدیر رسانه‌ای باشگاه اوسترشوندس سوئد در این رابطه به سایت فوتبالس‌کانالن گفت: در این شرایط ما هیچ تحلیلی ارائه نمی‌کنیم. کسانی هستند که این نظریه‌ها را پاک می‌کنند. هر کسی که یکشنبه گذشته دید سامان قدوس در چه تیمی بازی کرد می‌داند او به چه تیمی تعلق دارد. این همه چیزی است که می‌توانیم بگوییم. هیچ توافقی میان باشگاه اوسترشوندس با اوئسکا اسپانیا وجود ندارد.

وی افزود: امیدواریم در روزهای آینده شرایط سامان قدوس روشن شود. او اگر بازیکن تیم اوسترشوندس نیست چطور یکشنبه شب گذشته در لیگ برتر سوئد به میدان رفت. سامان قدوس به ما تعلق دارد و با هیچ تیم دیگری قراردادی امضا نکرده است.

مدیر رسانه‌ای باشگاه اوسترشوندس در واکنش به  اخبار منتشره درباره مکاتبه با باشگاه اوئسکا جهت حل‌وفصل پرونده انتقال سامان قدوس گفت: هیچ چیزی نمی‌دانم. فقط می‌دانم هیچ قراردادی میان ما وجود ندارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19601 بازدید

بازدید دیروز: 35898 بازدید

بازدید کل : 25448709 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر