شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
  |   نظرات: ۱۱۷ نظر
15,450 نفر بازدید

پدر طارمی: درخواست پرسپولیس از مهدی ناعادلانه است/ یا امروز رضایتنامه اش را می گیرد یا به اردوی پرسپولیس به اوکراین می رود

پرسپولیس نیوز : پدر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از تصمیم این باشگاه، مبلغ تعیین شده برای صدور رضایتنامه را ناعادلانه دانست و گفت: متاسفانه مهدی را به ناحق قضاوت می‌کنند.

علیشاه طارمی با انتقاد از صحبتهای پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، دلایل مهدی طارمی برای جدایی از این تیم را شخصی دانست و تاکید کرد اولویت مهدی برای بازی در تیم اروپایی دلایل شخصی است نه جام جهانی روسیه. وی همچنین مبلغ تعیین شده برای صدور رضایتنامه را ناعادلانه خواند و گفت: مگر چقدر پول داده اند که حالا این مبلغ را می خواهند؟

مشروح صحبتهای علیشاه طارمی در ذیل می آید:

* آقای طارمی! مهدی در روزهای گذشته تلاش زیادی برای جدایی از پرسپولیس داشته است. دلیل این اصرار برای جدایی چیست؟

– علیشاه طارمی: اول از همه باید بگویم پسرم را ناعادلانه قضاوت می کنند و بعضی از رسانه ها و تعدادی از پیشکسوتان به ناحق حرف می زنند.  هیچکس خبر ندارد که مهدی چه مشکلی دارد و به چه دلیل می خواهد از پرسپولیس برود. آنها نمی دانند که در دل مهدی چه می گذرد و به ناحق قضاوت می کنند.

* می توانید دلیل شخصی مهدی برای جدایی از پرسپولیس را بگویید؟

– مهدی دوست ندارد مشکلش را مطرح کند. ما می گوییم نباید در رسانه ها با آبروی افراد بازی کرد. مهدی دوست ندارد مشکلش را بگوید و اگر ایران نباشد بهتر است. به خاطر همین مورد که نمی توان رسانه ای کرد، قصد دارد از پرسپولیس برود.

* یعنی دلیل مهدی برای جدایی از پرسپولیس در سال جام جهانی، برای بهتر دیده شدن و ترانسفر به تیم های خوب اروپایی نیست؟

– این مورد هم جزو دلایل جدایی مهدی هست ولی اصل مطلب این نیست.

* آیا در این روزها با مهدی صحبتی در این خصوص داشته اید؟

– ما با هم تماس داریم. قرار بود مهدی پول رضایتنامه را جور کند و تا امروز وقت دارد. به هر حال یا امروز مهدی رضایتنامه اش را برای اروپا می گیرد و یا به اردوی پرسپولیس به اوکراین می رود.

* گفته می شود یکی از دوستان مهدی در گمرک برای گرفتن رضایتنامه مهدی در تلاش است پول موردنیاز را تهیه کند؟

– مهدی دارد تلاشش را می کند تا پول رضایتنامه را تهیه کند ولی حقش نبود که این مبلغ را برای رضایتنامه تعیین کنند.

* منظورتان چیست؟

– مهدی زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیده است. کجای این مبلغ (یک میلیون یورو) برای صدور رضایتنامه مهدی عادلانه است؟ پرسپولیس چقدر به مهدی طارمی پول داده است که حالا این مبلغ را تعیین کرده؟ آیا این شرط جلوی پیشرفت مهدی را نمی گیرد؟

– یعنی معتقدید مبلغ تعیین شده از سوی باشگاه ناعادلانه است؟

– بله، این درخواست ناعادلانه است. مگر چقدر پول داده اند که حالا می خواهند ۴ میلیارد تومان بگیرند؟

* در جریان مذاکرات باشگاه با مهدی بوده اید؟

– از قبل صحبت کرده بودند که اگر مهدی بخواهد به اروپا برود، رضایتنامه اش را بدهند ولی قرار نبود مبلغش اینقدر باشد. این مبلغ را احتمالا عمدا تعیین کرده اند که مهدی پشیمان شود.

* به عنوان سئوال پایانی چه صحبتی با باشگاه و هواداران دارید؟

– خواهش من بخصوص از پیشکسوتان این است که بدون اطلاع، قضاوت نکنند. آنها نمی دانند مشکل چیست و همینطوری یک چیزی می گویند. بعضی از پیشکسوتان می گویند بازیکنان قدیمی فلان و بیسار بوده اند. من خودم هم بازیکن قدیمی هستم. ما هم داریم از این حرفها اذیت می شویم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

117 Responses to “پدر طارمی: درخواست پرسپولیس از مهدی ناعادلانه است/ یا امروز رضایتنامه اش را می گیرد یا به اردوی پرسپولیس به اوکراین می رود”

 1. مهگل گفت:

  ۰

  ۰

  ایران نباشه بهتره؟؟؟
  پس یعنی یکاری کرده و الان داره فرار میکنه..درسته؟؟
  اگه اینجوری باشه بره بهتره..چون اگه بمونه پس فردا گندش در میاد هم خودشو و هم تیم رو میبره تو حاشیه

 2. یاس سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  باور کنین مهدی امسالم جایی نمیره و از چند روز دیگه به تمرینات تیم اظافه میشه!!!اقا مهدی قصه ما از بدنسازی فراریه!عین این۳سال که به پرسپولیس اومده در دوران مهم بدنسازی بنا به علتهای گوناگون غیبت داشته!سال اول که علی اقا دایی دعوتش کرد دقیقا گذاشت ۱۰ روز مونده به شروع فصل به اردو اظافه شد!پارسال هم که با رامین رفت ترکیه و با تیم ریز اسپور تمرینات گروهی انجام داد و به عشق و حالش رسید و دقیقا بعده پایان بدنسازی به تیم برگشت!امسالم دقیقا داره همونکار سالای قبلشو پیاده میکنه!دلیلش رو نمیدونم اما مهدی از بدنسازی فراریه و هر سال به بهانه ای ی مدت غیب میشه تا تمرینات به حالت عادی برگرده و بعد به تیم اظافه میشه و با چند روز تمرین پرفشار مربیهاشو راضی میکنه که اماده مسابقه شده!حالا ببینین کی گفتم!!!!؟؟؟؟

 3. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اتفاقغا خیلی هم عادلانس.. طارمی تحمل رقیب رو نداره.. یادتونه با بنگستون چیکار کرد؟ الانم اگه بمونه حاشیه و باندبازی درست میکنه که منشا رو کنار بزنه.. چون منشا از طارمی گلزن تره

 4. INoti گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس شده سکوی پرتاب یه مشت بچه بیغیرت که هیچ جا به پشیزی حسابشون نمیکردن. سروش رفیعی پنج سال توی فولاد بازی کرد و بعدشم تراکتور، ولی اینقدر که توی ۶ماه بازی توی پرسپولیس معروف شد، اونجا نشد!! این آقا پسرم تا قبل از پرسپولیس هیچکس آدم حسابش نمیکرد. اگه علی دایی نبود، الان توی بوشهر سر لنج داشت جاشویی میکرد!! بخدا غیرتم خوب چیزیه که متاسفانه این بچه نداره. امثال کامیابی نیا، مسلمان، بیرانوند و…با دست و کتف شکسته از جونشون مایه میزارن و موقع قرارداد خیلی کمتر از جاهای دیگه پول میگیرن. پرسپولیس به این غیرتی ها نیاز داره، نه دو تا بچه سوسول که بخاطر یه پنالتی یا تعویض قهر میکنه و به هوادار توهین میکنه!! پرسپولیس خیلی بزرگه، و مردهای بزرگ هم میخواد. این بچه را بندازینش بیرون تا بره پی کارش. دو سال دیگه مثل… پشیمون میشه و میفهمه چه غلطی کرده!! موفق باشید

 5. بهنام گفت:

  ۰

  ۰

  حالا یک موقعیت صد در صد و بله ….
  مثل ۹۹ درصد موارد طارمی توپ رو به اوت می زنه!

 6. 666 گفت:

  ۰

  ۰

  آخ که آتیش میگیرم ،میخوام سرمو بزنم به دیوار ،تا سه سال پیش آقا نمیدونست الف گرده یا درازه !!! با موتور تازه اونم از نوع گازیش تردد میکرد حالا به پورش میگه اخه !!!!!از برکت پرسپولیس برزگ و شخص علی دایی ، خدا یکی مثل این شازده ترسو که از رقابت میترسه و خودش بهتراز همه میدونه که پارسال برانکو دستش بسته بود و مجبور بود با همه گندهایی که میزد بازم بازیش بده ولی امسال این تو بمیری اون تو بمیری نیست ،و بقول یکی از مهاجم های لیگ با این خط هافبک هرکی جای این شازده بود خیلی بیشتراز اینا گل میزد ،خدااااااا ملت چقدر وقیحن ، ادمین لوطی وار تو دیگه نرو رو اعصاب که طاقت ندارم ، بچاپ ،

 7. farshad گفت:

  ۰

  ۰

  مطمین باشید مشکلی که طارمی داره و باباش از گفتنش طفره میره کی روشه…اخه بهترین مهاجم فعلی رو مگه میشه جام جهانی رو نیمکت بشونه که این از ترسش داره فرار میکنه؟
  کی روش واقعا داره گند میزنه به فوتبال ایران…علی کریمی رفیعی حاج صفی طارمی زهیوی کاوه رضایی و… همه واسه فیکس شدن تو جام جهانی فراری شدن..اخرشم شجاعی ودژاگه وعزت اللهی که توتیماشون رو سکو میشینن جام جهانی بازی میکنن

 8. 666 گفت:

  ۰

  ۰

  اگر بدون تعصب و عادلانه یه مرور ساده به کار کرد این آقازاده در طول حضورش در پرسپولیس داشته باشیم ، متوجه میشیم ایشون بیشتر از اینکه کمک حال تیم باشه رو اعصاب همه ماها بوده از گلهایی که براحتی میشد زد که نزده ( اون پنالتی را که یادتون هست و …) اگه گلی هم زده منتی نداره چون وظیفه شو انجام داده ،هرچند من از اول اعتقاد داشتم که ایشون یه مهاجم ۶ دانگ نیست و بی رودر وایسی این آقا امسال فهمید که با اومدن منشا دیگه مثل گذشته نیست که چه گل بزنه چه نزنه بازم فیکس باشه و منم معتقدم با روابطی که ایشون با بقیه تیم داره خصوصن هافبکها بودنش مشکل ساز میشه ،چندسال پیش که یادتون نرفته برا اینکه مهاجم اونروزا بهتر دیده بشه چندتا از دوستان به آرفی که تازه به تیم اومده بود پاس نمیدادن ،که امکان تکرار این مورد بازم هست خصوصن با رفاقتی که ایشون با طراح تیم و بقیه داره ،بره بهتره چون من معتقدم محو میشه اما اگه موند باید برانکو ادبش کنه . تمام

 9. ارسلان اقبال سعیدی گفت:

  ۰

  ۰

  تورو خدا طارمی رو اذیت نکنید چقدر شما نمک نشناسید این قدر با همه وجود زحمت کشیده حالا یه عده ای هوادار نما اینجوری صحبت میکنن تا دیروز که خودش با درایت وهوش خودش خلق موقعیت میکرد وگل نمیشدن شما نامردا ناسزا می گفتید مهدی جان من پرسپولیسی دو آتیشه عاشقت هستم وهرجا رفتی دعات می کنم یادمون باشه مهدی سرمایه پرسپولیسه امسال نره سال بعد میره پس مواظب باشید طرفدارای رقیب مسخره مون نکنن دوست دارم مهدی جان

 10. پرسپولیس 2500 ساله گفت:

  ۰

  ۰

  ادمین جان چرا کامنت های منو پاک میکنی؟

 11. حامد گفت:

  ۰

  ۰

  کاش با سروش رفیعی هم همین طور قرداد بسته می شد. ما هواداران از مسؤولان باشگاه خواستار دقت بیشتر در بستن قردادها هستیم تا به محض مشهور شدن فیلشان یاد هندوستان نکند.

 12. حسن گراوند گفت:

  ۰

  ۰

  ایشون بازیکن پرسپولیسه وبایدبمونه وچسب بشه به نیمکت ذخیره ها که دعوت نشه ب تیم ملی.دم درآورده لازمه دمش قیچی بشه.وسلام

 13. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم که رضایت نامشو بدن بره. ولی بعدها قدر پرسپولیس میدونه.
  ایندش مثل روز روشنه که جام جهانی دعوت نمیشه

 14. Rwin گفت:

  ۰

  ۰

  چه گندی زده تو ایران؟؟؟

 15. پرسپولیس 2500 ساله گفت:

  ۰

  ۰

  اقای طارمی پسر شما با پرسپولیس قرارداد داره و الان باید سر تمرین باشه تا الانم زیادی بهش لطف کردن تا نیم فصل میمونه و بعد از لیگ قهرمانان اسیا خود باشگاه ترانسفرش میکنه به هر جایی که بیشتر پول بده.

 16. عمر عبدالرحمن گفت:

  ۰

  ۰

  ما کسی را قضاوت نمکنیم. فکر نمکنم گنده تر از علی دایی داشته باشیم که کل فوتبالش را مدیون پرسپولیسه همین علی دایی طارمی را آورد قیمت را پرسپولیس به امثال دایی وکریمی و باقری ومهدوی کیا و. . . داده هواداران وباشگاه وکادر فنی با حمایت در گرما وسرما بازیکن معروف کردن فکر میکنید قیمت بیرانوند چنده بالای چهار میلیارد نیست درسته باشگاه یک میلیارد داده

 17. بیا تو رمشک گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی ارزش آقای گل ایران کمتر از ۴ میلیارده آقای طارمی بزرگ

  یعنی کسی که دو سال پیاپی آقای گل ایران شده از داریوش شجاعیان کمتره

  به خودت بیا داداش
  این پول ارزش تورو نشون میده حالا هی چونه بزن ارزشتو بیار پایین

 18. Alireza گفت:

  ۰

  ۰

  آقای طارمی قبل از امدن ب پرسپولیس خودتون پسرتون رو ب عنوان فوتبالیست میشناختید؟!
  ۱مهدی هر چی داره و نداره از پرسپولیس داره
  ۲چرا ناجوانمردانست؟ مگه از فوتبالیست ایرانجوان بوشهر تبدیل ب بهترین مهاجم ایرانش کردیم ناجوانمردانه بوده؟ حالام پولشو میخایم مثله همه باشگاههای حرفه ای دنیا
  ۳ مگه این همه موقعیت سوزی کرد این همه پنالتی خراب کرد پاش باینستادیم؟

 19. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  مهدی طارمی با پرسپولیس شد مهدی طارمی . وگرنه قبل اون هیچی نبود. بله الان این پول رضایت نامه رو میده میره ولی سالهای بعدی که قرارداد میلیون دلاری ببنده چی؟ چجوری تونسته به این سطح برسه؟ بدون شک اگه پرسپولیس نبود همون لیگ یک بازی میکرد. اشتباه ما این بود همون پارسال بخشیدیمش. الانم این پول رو میده یا اینکه باید یه فصل دیگه صبر کنه. با این رفتارش هم که از چشم من یکی دیگه افتاد!!!

 20. حجت محمدي گفت:

  ۰

  ۰

  کجاش ناعادلانه اس عموجون …تادوسال پیش پسرتو نگهبان دم باشگاه پرسپولیسم نمیشناخت بره قربون پرسپولیس وعلی دایی باشه که اوردتش واینجوری بزرگش کرد وگرنه توهمرن شهرستانتونم بازی اش نمیدادن سالی خدا تومن پول گرفته حالا میگی هیچی نددن پس اون کارگری که ماهی یه ملیون حقوقشه چی بگه امثال پسرت انقدرناشکرن که دوساله تونقل وانتقالات دارن بااحساسات هوادارا بازی میکنن یادت رفته پارسال چجوری داشت التماس میکرد برگرده بازم پرسپولیس التماس کرد گریه کرد تابتونه یه باردیگه واسه پرسپولیس بازی کنه حالا الام طاقچه بالا میزاره نمک نشناس…بی غیرت

 21. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  عزت و شهرتی که پرسپولیس به طارمی داد بیشتر از ۱۰۰ میلیارد میارزه
  اگر تو پرسپولیس نمیومد الان همون ایران جوان داشت با دوستاش بازی میکرد نه اینکه بازیکن فیکس جام جهانی باشه

  واقعا که . ایکاش یک مقدار ادای دین کردن بلد بود
  تازه قرارداد داره. دوست نداریم بفروشیمت. حرفه ای بودن هم خوبه

 22. Omid6666 گفت:

  ۰

  ۰

  بنده خدا راست میگه.مهدی نبود کسی پرسپولیسو نمیشناخت.جالب اینجاست طلبکارم هست.

 23. امیرعلی گفت:

  ۰

  ۰

  جناب طارمی تقاضا میکنم گوشه ای از فهم و شعور بازیکن در مقابل باشگاه و طرفداران را در مصاحبه اخیر وراتی بخوانید….
  ” از همه اعضای باشگاه، رئیس، بازیکنان و هواداران عذرخواهی می کنم. از اینکه اینجا هستم، خیلی خوشحالم. اکنون به تمرینات برگشتم و آماده ام که دوباره کارم را شروع کنم. می دانم که باشگاه به من اطمینان دارد و می خواهم بار دیگر عذرخواهی کنم. من برای پاری سن ژرمن احترام زیادی قائلم و اگر بازیکن کنونی هستم، به لطف این باشگاه است….. “

 24. Amir hosein گفت:

  ۰

  ۰

  جون مادرتون رضایت نامشو بدین بره حالم بهم خورده از این نمک نشناسا اون از پسر اینم از پدر کلا خانوادگی همین جورن کسی انقد گندش کردین یارو رو این همه رفتن آخرش چی شدن مثل خلعتبری ،رضا حقیقی ،علیرضا حقیقی ،محمد نوری ،و خیلی های دیگه مگه پرسپولیس زمین خورد با رفتن شون لطفا یخورده غرور داشته باشین با منت و خواهش که بازیکن بدردمون نمیخوره کسی که دلش با تیم نیست همون بهتر که خودشم نباشه وسلام

 25. رسول سلیمانی گفت:

  ۰

  ۰

  مگر استقلال بابت دریافت رضایت نامه داریوش شجاعیان فقط نزدیک ۳ میلیارد هزینه نکرد پس حالا شما با طارمی ملی پوش و گلزن مقایسه کنید؟

 26. سهام گفت:

  ۰

  ۰

  سریعتر بفرستن بره اروپا تا ببینه چه شکلیه .بنده خدا دوساله تو کف اروپا رفتن مونده بسیار آدم عاقلیه میدونه با بودن منشا همه چیزو از دست میده توان رقابت نداره بایک مهاجم شش دانگ ونداره شما حساب کنید تورو خدا کیفیت لیگ یونان و انصاری فرد که سالی یه گل این جا نمیزد یا اون شجاعی که تو لیگ سه اسپانیا بازی بهش نمیرسید شدن زیدان اونجا خواهیم دید آینده رو

 27. حامد مجدپور گفت:

  ۰

  ۰

  آقای طارمی عزیز مثل اینکه شما به توانایی های پسرت کمتر باشگاه و هواداران اعتقاد داری که میگی این مبلغ ناعادلانه است اگر اینطور هست مطمئن باش به اروپا هم بره نمیتونه موفق بشه
  در ضمن مهدی اگه عاقل باشه امسال که سال قبل از جام جهانی هست در پرسپولیس که توش جا افتاده میمونه سال بعد به یک تیم خیلی بهتر میره تا اینکه بخواد به این تیمهای درپیتی که معلوم نیست چندم جهان هستن بره، آلمان و اسپانیا اروپاهستن یونان وترکیه هم اروپا هستن ولی این کجا وآن کجا

 28. هادی گفت:

  ۰

  ۰

  یادم نمیره روزی که با موتور اومد پرسپولیس و گفت وقتی علی دایی تلفنی بهم گفت بیا پرسپولیس پشت تلفن وا رفتم
  آقای طارمی یادت رفته پرسپولیس تو رو بزرگ کرده

 29. hassan گفت:

  ۰

  ۰

  اقای طارمی بزرگ ،هوادارای تیم محبوب پرسپولیس،انقدر در ک و فهم بالائی دارن،که بفهمن علت اصلی درخواست آقا زادتون مبنی بر جدائی چیه ؟پس نخواین طرفداری گول بزنین،و بگین علت شخصیه ؛علت اصلی اینه که،، اقا زادتون میخواد یک انتخاب به ظاهر استراتژیک داشته باشه،،،تا در صورت درخشش احتمالی در جام جهانی ،،یه قرارداده چرب وچیل ۲الی ۳ ملیون یورویی با یه تیم مطرح ببنده،اما پدر جان مثلا سردار ازمون که یه همچین پیشنهادی داره ،یه مدت مدیده داره تو اروپا بازی می‌کنه ،نه اقا زاده شما ،بعدم اقا مهدی شما با این روند رفتارش ،داره کلی به تیم ضربه میزنه،،،و علت اصلی ناراحتی ما هوادارا،همین رفتار غئر حرفه ای پسرتون هستش

 30. قلبی به رنگ پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  عالیشاه طارمی مگر پسر شما بازیکن بین المللی بوده که اوردیمش تو تیممون باهاش کم قرار داد بستیم.تا دیروز تو بوشهر مردم شهرش هم نمیشناختنش ولی الان چرا میشناسنش به واسطه ی بزرگی پرسپولیس.اگه هم میگی زحمت کشیده وظیفش بود بخاطر پیراهن پرسپولیس بود که شهرت و ثروت به دست اورد تازه کم زحمت کشیده این همه موقعیت گل خراب کرد و فقط چند تا اندکشون گل کرد .پارسال که دربی باختیم بخاطر دو موقعیت صد درصد بود که طارمی خراب کرد.دربی رفت مساوی شد بخاطر توپی بود که طارمی رو خط دروازه زد بیرون.الان تنها علتش اینه چون میدونه نوقعیت خراب میکنه و میترسه با درخشش منشاء هواداران منشاء تشویق کنند و خودش از چشم بیافته .چون توان رقابت نداره فکر کرده مثل پارسال تو تیم بدون جانشینه میتونه پنالتی چیپ بزنه خراب کنه بعدش هم هیس بده.دیگه تموم امسال توپ خراب کنه رو نیمکته.انشاءالله که بزارن بره

 31. بهنام گفت:

  ۰

  ۰

  قضیه رو این جوری روشن کنم، مثلا یک نخبه که میره دانشگاه شریف و در اونجا برای خودش کسی میشه، وقتی می خواد بره خارج باید یک هزینه ای هرچند در مقابل خدمتی که بهش شده بپردازه!
  باشگاه پرسپولیس هم شرایط رو برای رشد و معروف شدن یک بازیکن بی نام و نشان فراهم کرده، اگر گل زده یا نزده، مدیون باشگاه است و وقتی قرارداد داره، حق نداره بره!
  همین که یک شرط مالی گذاشته، لطف کرده، چون دلیلی نداره بازیکنی رو که باهاش قرارداد داره ، رو بزاره بره!
  این جا پرسپولیس است، خانه خاله نیست!
  آقای طارمی و رضاییان و … باشگاه پرسپولیس رو با خونه خاله اشتباه گرفتند!

 32. سجادخوزستان گفت:

  ۰

  ۰

  اقای طاهری بیا تکلیف ما رو مشخص کن بخدا اینقدر دنبال این طارمی بودیم اگه دنبال کار و زندگی بودیم الان وعم.ن یه جور دیگه بود خدایش

 33. بهنام گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من یک سری بازیکن باشگاه رو با کاروانسرا اشتباه گرفتند!
  این باشگاه نیست که باید درخدمت بازیکن باشه ، بلکه این بازیکن است که باید در خدمت باشگاه باشه!
  باشگاه پول میده، شرایط رو فراهم می کنه ، اون وقت بازیکن وقتی می تونه با استفاده از این موقعیت که براش فراهم شده، خودش رو نشون بده، باید تابع قوانین باشه!
  می خواستم بجای کاروانسرا یک لغت دیگه استفاده کنم، اما به احترام باشگاه و اینکه نظرم چاپ بشه همون کاروانسرا رو گفتم، اون لغت رو خودتون می دونید چی است!

 34. سعیدر گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا غیر حرفه ای تر از خود طارمی پدرش هس!!
  یعنی چی که مگه چقدر پول دادند؟
  مث اینکه یادت رفته ثواب سر پرسپولیس پسرت مطرح شد و رفت تیم ملی و معروف شد.وگرنه مگه خواب زندگی تو تهرانو میدید چه برسه به اروپا!این هدیه کمیه از طرف پرسپولیس و هوداراش به پسرت؟
  بعدشم پسرت اگه هرتیمی میخواد بره اون تیم باید مبلغ رضایت نامشو بده!مگه باشگاه گفته خودش بده؟ هیچ تیمی حاضر نیست حتی مبلغ رضایت نامه پسرتو بده.واقعا لیاقت شما همینقده یعنی؟ واقعا باید تاسف خورد

 35. حسین فرااااااااااااااااااااااااا گفت:

  ۰

  ۰

  مشکل کیروش هست بردار من بهشون گفته بود چون تاخر فصل چیری نمنوده تو باشگاه هتون بمونید ولی اگه اخر فصل پرسپولیس رو ترک نکنید تیم ملی دعوتتون نمیکنم

 36. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان عزیزم باور کنید صلاح تیم در رفتنه طارمیه. میدونم طارمی عالیه ولی اینجا ایرانه بخدا فردا تو تیم میشه باندبازی و همه به طارمی پاس میدن و منشا محو میشه. ولی اگه منشا مهاجم اصلی باشه و علیپور مهاجم دوم مطمئن باشید بالای ۳۰ گل میزنه. اینو از من داشته باشین که بعدا بهش میرسین . پس اصلا نگران رفتن طارمی نباشین

 37. رسول گفت:

  ۰

  ۰

  پسرت قبل پرسپولیس کجاها بازی کرده بود؟ چه افتخاراتی کسب کرده بود؟چند تا بازی ملی داشت؟پول داشت؟شهرت داشت؟ همه رو از صدقه سری پرسپولیس داره حاجاقا!!!! زمانیکه تازه اومده بود پرسپولیس اسمشو شنیدم خیال کردم توی کار برنج!!!! این حداقل مبلغ رضایتنامه س….

 38. Majid گفت:

  ۰

  ۰

  اینم از فوتبال حرفه ای ایران ! بدون شرح !

 39. رسول گفت:

  ۰

  ۰

  جدا چقدر اینا پررو و بی حیا هستن سر پرسپولیس منت میزارن دوستان تو رو خدا این نامردا آنفالو کنین تا بفهمه هر چی داره از پرسپولیس داره

 40. soheil گفت:

  ۰

  ۰

  مهدی فهمیده با اومدن منشا دیگه خراب کردن موقعیتهای صد درصد گل واسش حاشیه امنیت نداره.واسه همینم میخواد بره.پارسال از هر ۵موقعیت یکیشو گل کرد،اونوقت واسه ما طاقچه بالا میذاره.هوادار خون دل خورد از دستت تا اینجا رسیدی.پس یا پول رو بده،یا دیگه بدون کلمه ای بیا و تمرین کن و به وظیفه ت عمل کن.وظیفته بخاطر حمایت و پولی که میگیری بهترین عملکرد رو داشته باشی.والسلام

 41. perspolisi گفت:

  ۰

  ۰

  لطفا بدون اینکه،دلیلشو بدونید قضاوت نکنید،شاید اگه ماهم جای مهدی بودیم،مشکلی برامون پیش میومد ومجبوربودیم که بریم،شایددلیش با اون چیزی که مافکرشو میکنیم زمین تا اسمون فاصله داشته باشه،ارزش زندگی و اعتبار یه انسان خیلی بیشتر از دویدن دنبال یه توپه

 42. داریوش53 گفت:

  ۰

  ۰

  باسلام خدمت دوستان:
  قابل توجه جناب علیشاه طارمی,پرسپولیس روی مهدی طارمی از ۴ سال قبل سرمایه گذاری کرده و این مطلبی که مگه چقدر داده‌اند که حالا یک میلیون یورو برای رضایت نامه میخواهند از شما که خود فوتبالیست قدیمی بودید بعید است.

 43. &&&&&& گفت:

  ۰

  ۰

  پدر و پسر هردو نمک نشناس ! اقای طارمی بزرگ پسرت از صدقه سر پرسپولیس ره صدساله رو یه شبه طی کرد ؛ دوبار عنوان اقای گلی، یه نایب قهرمانی، یه قهرمانی، قرار گرفتن تو جمع هشت تیم برتر اسیا، تبدیل شدن به مهاجم تاثیرگذار تیم ملی … همه اینا تو سه سال فقط و فقط به خاطر پرسپولیس بوده . نگو پدرش هم مثل خود مهدی طارمی فکر میکنه . بره اروپا شاید پدر و پسر به ارزوشون برسن

 44. زندگی یعنی پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  بازیکن حرفه ایی وبااخلاق یعنی سروش رفیعی اخرفصل مثل مردگفت نمیتونم بمونم دست باشگاه بازگذاشت برای جانشینیش.طارمی ازاین میترسه که باوجودمنشا دیده نمیشه ازمحبوبیتش کم میشه چقدر نامرده مسعودشجاعی دلال.

 45. amirali24 گفت:

  ۰

  ۰

  پدر مهدی طارمی بدونه ماپرسپولیسیها منکر زحماتش پسرش نیستیم وبابت تلاشهاش برای تیم محبوبمون تشکر میکنم اما پدر جان اگرپرسپولیس نبود الان پسرت کجای فوتبال ایران بود ما خون ودل خوردیم تا پسرت شد اقای گل وملی پوش ایا این حقمونه که الان ۲هفته هست شده سوهان روحمون تکلیفمون را مشخص کنه یا پول رضایت نامشو بده یابره سر تمرینهاش وبه قرار دادش پایبند باشه

 46. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  ازآقای طاهری خواهش میکنیم یک ریال به این آقای پرروی گستاخ تخفیف نده وتاریال آخرپول رضایتنامه ی این آقارابگیره.ماتوپرسپولیس این روآدم کردیم،حالابرامون آدم شده

 47. مجتبی 68 گفت:

  ۰

  ۰

  ی الف بچه ببینید چجوری پرسپولیسو وارد حاشیه کرده

 48. ف.م گفت:

  ۰

  ۰

  ناعادلانه چیه بابا چی میگین بازیکنی که قرارداد داره حق مذاکره نداره اصلا حالا این اجازرم بهش دادن این وضع رفتار خودشه اینم ادعای باباش که فقط کم مونده بود ناعادل بشیم زحمت کشیده وظیفش بوده کار اضافه ای نکرده که بازیکن باید بازی کنه نیومده بادش بزنن همه زحمت میکشن. بجای این حرفا به پسرت قدر شناسی و احترام یاد بده و بهش یاد بده ترسو نباشه که تا یکی مثله منشا اومده پرسپولیس از ترس اینکه مثل پارسال موقعیت از دست بده و منشا بهتر باشه داره در میره. دلیل شخصی وجود ندارد فقط به خاطر اینکه می‌ترسه بخاطر منشا بازیش به چشم نیاده. بیان خواهشاً ادمین

 49. پرسپولیسیه صدآتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  آقای طارمی شما دیگه چرا اینجوری صحبت میکنید؟ پسر شما مهدی جان هنوز یک سال دیگه با پرسپولیس قرارداد داره بهترین راه برای پیشرفتش هم اینه که این فصل هم تو پرسپولیس بمونه.

 50. سرخ آتشین6&4 گفت:

  ۰

  ۰

  پدرجان
  خب ی سال قرارداد داره
  باید تابع باشگاه باش
  باتمام احترامی م برای توانایی های آقا مهدی قائلم
  این رو بدونید
  ایشون هرچ داره از پرسپولیسداره

 51. بهنام گفت:

  ۰

  ۰

  به پدر محترم مهدی طارمی میگم شما وقتی میرین جای خصوصی برید سرکار مگه به اندازه چندسال حقوقش اول ازتون چک و سفته نمیگیرن که وسط کار جا نزنین؟این پول هم همونه فرقی نمیکنه،درضمن اشتباه کرده آقای طاهری مبلغ به این پایینی اعلام کرده حالاهم که دیگه در زمان مقرر پول به پرسپولیس نرسیده که ما به فکر جایگزین گرفتن برای مهدی باشیم پس دیگه به هیچ عنوان نباید بهش رضایتنامه بدن تموم شد و رفت
  به پسر گلتون یاد بدین مرده و قول و قرارش وفتی قراردادی امضا میکنه نباید زیر حرفش بزنه زودتر بفرستینش اوکراین با تیم تمرین کنه،بخدا قسم که مهدی امسال پرسپولیس بمونه از هر لحاظ برای آیندش بهتره و مطمعن باشین بره یونان و تیمای ضعیف اروپا ضرر میکنه و به جایی نمیرسه.
  آقای طاهری این ننه من غریبم بازیا خامتون نکنه به هیچ عنوان نباید به طارمی حتی با۱۰۰میلیارد تومن هم رضایتنامه بدین چون اون پول هزینه ی بی اعتبار کردن مدیریت شما و ارزش قراردادای پرسپولیسه،به هیچ عنوان به طارمی رضایتنامه نمیدین حتی اگر علی پروین رو واسطه کنه یا بقیه بزرگترا رو،محکم و قاطع مدیریت کنین و بگین باید بره سر تمرینات باشگاه،تمام

 52. اهورا گفت:

  ۰

  ۰

  یکی از دلایل رفتن طارمی هم شاید اومدن منشا باشه! طارمی با بنگستون هم‌نتونست کنار بیاد و بخاطر پنالتیها به اون حسادت میکرد و کار تا جایی پیش رفت که علناً به بنگستون پاس نمیداد و یادمه توی یه بازی بنگستون عصبی شد و داور اخراجش کرد! طارمی دنبال رقیب ضعیف میگرده! کسی که در حد و اندازه خودش نباشه و کسی هم اونو نشناسه! ولی میدونه با منشا کارش سخت میشه! منشا رو همه میشناسن و همه هم دوسش دارن و بیشتر از خود طارمی بهش امید دارن! بخاطر همین از رقابت با منشا میترسه و نمیتونه مثل بنگستون زیرآبش رو بزنه چون اینبار هوادار و کادر فنی شناخت کامل از منشا داره و پشتش ایستاده

 53. saeed1983 گفت:

  ۰

  ۰

  ضمن احترامی که برای خود مهدی طارمی و پدر بزرگوترش قائلم
  باید بگم در این مورد حق با باشگاه پرسپولیسه
  بنظرم نباید ریالی تخفیف بده باشگاه
  این حق قانونیه یه باشگاه
  طارمی از یک بازیکن کاملا بینام و نشان و معمولی به یه مهاجم خوب و مطرح تبدیل شده
  درسته تلاش خودش بسیار مهم بوده و هست ولی بستر و زمینه پیشرفتش در باشگاه پرسپولیس فراهم شد .

 54. pman گفت:

  ۰

  ۰

  مهدی تا ۳ سال پیش تهران اومده بود که حالا به صلاحشه ایران نباشه ؟

  • r256king گفت:

   ۰

   ۰

   یعنی بنازمت زدی تو هدف….اخه چه مشکلی باعث میشه بچه شهرستانی تو ایران نباشه….نه …یکی بگه چه مشکلی؟؟؟؟؟

 55. حسین پرسپولیسی 6 گفت:

  ۰

  ۰

  پدر اقای مهدی طارمی خدمتتون عارض بشم که قرارداد اقای کریستیانو رونالدو با رئال مادرید ودستمزد سالانشم یه چیزی حدود صد میلیارده و مدت قراردادشم پنج ساله ،یعنی کل دستمزد پنج سالش میشه یه چیزی حدود پانصد میلیارد ،ولی اگه بخواد طلب رضایتنامه از باشگاهش داشته باشه باید یه چیزی حدود پنج هزار میلیارد پرداخت کنه،اونوقت پدرش باید بیاد بگه مگه پسر من چقدر از رئال مادرید پول گرفته که حالا باید پنج هزار میلیارد برگردونه؟؟ پس به قراردادتون پایبند باشین
  مرجع لطفا چاپ کن

 56. پرسپولیس عشقه گفت:

  ۰

  ۰

  این مبلغ رضایت نامه هست که بایدتیم های خواستارطارمی پرداخت کنن نه خودش هرکس خواهان طارمی باشه بیشترازاین هم می ارزه

 57. ناشناس گفت:

  ۰

  ۰

  پدر گرامی آقای طارمی آره مبلغش زیاده برای رضایتنامه به دلایل زیر ۱-توی فصل قبل پسر شما چند تا موقعیت گل توی هر بازی نصیبش میشد اونوقت چند تاشو گل میکرد بازی با الریان و یادتون رفته من خودم شخصا استادیوم بودم با بلیط ۳۵ هزارتومانی اومده بودم برای عشقم که بازی داره اما این شازده شما با احساس چند هزار نفر بازی کرد؟ کاری کرد که که پرسپولیس بازیهاش به اما و اگر بکشه…نمیخوام اینجا ریز بشم نمونه دیگه اش بازی با تیم کیسه که ۲تا تک به تک و خراب کرد اونم بازی مثل دربی که از تک موقعیتها باید استفاده کنی وگرنه مجازات میشی که ما هم شدیم۲-پسر عزیز شما توی کجا اینقدر معروف شد غیر از اینه که توی این ۳سال پرسپولیس به همه جا رسوندش؟ اگر پرسپولیس نبود مطمئن باش هنوز داشت توی ایرانجوان بوشهر بازی میکرد….۳- مبلغش بالاست چون هر تیم اروپایی که میخواد بره باید رضایتنامه باید داشته باشه و چون شازده شما بازیکن ملی پوش هست قیمتش همینه و هر باشگاهی میخواد بیاد جلو بسم اله… چطور تیم کیسه برای بازیکن درجه ۲ باید دو نیم میلیارد پرداخت کنه اما وقتی میخواییم برای بازیکن ملی پوش اوونم از باشگاه خارجی پول بگیریم کارمون شده ناجوانمردانه نه اتفاقا کار باشگاه هم دسته۴- آقاری طارمی عزیز مگه شازده شما پارسال از ترکیه برنگشت هم باشگاه و هم هوادارها با روی باز ازش استقبال نکردن اینم ۱دونه دیگه از دلایلش هست نمیخوام اینجا بیشتر از این وقت هوادارای پرسپولیس کبیر و بگیریم وگرنه مطلب خیلی هست که بگم اما جاش نیست اینجا

  • علیرضا پرسپولیسی گفت:

   ۰

   ۰

   خدا شاهد کنه که با صحبتهای شما بغض گلوم گرفت وگریه کردم پارسال جون به لب شدیم بازی با الریان ودربی و……

   • ناشناس گفت:

    ۰

    ۰

    داداش اشکال نداره مهم این بئد که به ۲هدفی که میخواستیم برسیم اما اینها رو گفتم که پدر آقای طارمی فکر نکنه ما نمیفهمیم من خودم توی بازی با الریان اولین بار بود که توی استادیوم در حد سکته پیش رفتم خیلی چیزاس که نگفتم درود به تو پرسپولیسی با تعصب

 58. رضوان گفت:

  ۰

  ۰

  کجاش نا عادلانست
  اگر پرسپولیس نبود الان پسرت هیچی نبود و تازه باید تو پول میدادی که باهاش قرارداد ببندند.
  به قول معروف #چو پرورده شد خواجه را بر درید
  حالا که به یه جایی رسید جفتک میندازه
  اقا مهدی لطفا برو
  از هر ۱۰ تا موقعیت گلی که داشتی ۱ کی زدی حالا یابووو بر داشتت
  فکر کردی کی هستی اخه

 59. قرمز کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  من تعجب میکنم پدر محترم یک فوتبالیست نمیدونه این یک درامدزایی قانونیه این ساز و کار بین المللیه و پسر شماست که داره ناپخته عمل میکنه باشگاه حق داره روی بازیکن خوبش خداتومان قیمت بذاره و اونا بفروشه کاریه که همه میکنن حالا مشکلی نیست به پسرت بگو بمونه پولشا کامل بگیره سال بعد هم نیاز پول رضایتنامه نیست و میتونه بره چه میدونم لیگ افغانستان بازی کنه وسکو نشین اونا بشه ناراحتی نداره به پسرت بگو به قراردادش احترام بزاره.

 60. ahmadi گفت:

  ۰

  ۰

  همش زیر سر اون دلال موزامبیکی کیروشه.معلوم شد چرا میرن درجه سه اروپا

 61. حسام گفت:

  ۰

  ۰

  این عدالته که این آقا هرسال اول فصل بازی درمیاره…اصلا تو وپسرت میدونین بازیکنی که قرارداد داره باید بدونه که اجازه ش دست باشگاهشه.باشگاه دلش بخواد میگه ۲۰میلیارد…حق با باشگاهه نه باشما…پیراهن پرسپولیس گشاده برای خیلیا که هنوز نمیدونن معنی تعهد وقراردادچیه…

 62. So heil گفت:

  ۰

  ۰

  صحبتهای کلیشه ای راهی پیش نمیبرن.اینکه دلیلی داره که دوست نداره عنوان کنه یه بحث شخصیه ولی اینکه تا این تاریخ که از مهلت مورد نظر هم چندین روز گذشته و حتی یک تیم درخواست رسمی نداده یه بحث حرفه ایه فوتباله.طارمی بوسیله پرسپولیس به اینجا رسید و صدالبته تلاش خودش درکنار بهترین بازیکنها.پول مهدی حق باشگاه و طرفدارهای پرسپولیسه

 63. عرفان عشقي گفت:

  ۰

  ۰

  مشکلش دوتا از لیدرهاس.امان از نبودن مدیر ک این لیدرارو کنترلکنه

 64. روح اله - علی گفت:

  ۰

  ۰

  با سلام
  برام خیلی جالبه که پدر طارمی میگه :((کجای این مبلغ (یک میلیون یورو) برای صدور رضایتنامه مهدی عادلانه است؟ پرسپولیس چقدر به مهدی طارمی پول داده است که حالا این مبلغ را تعیین کرده؟
  واقعا نمیدونه مهدی طارمی هر چی داره از پرسپولیسه ، توی پرسپولیس چهره شده بدون پرسپولیس و هواداراش هیچی نبوده و نخواهد بود و این مبلغ در مقابل بزرگ شدن و چهره شدن این اقا چیزی نیست تازه کم هم هست

 65. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  بابا تو روخدا رضایتنامه این نامرد رو بدید بره گم شه پی کارش دیوانه شدیم بخدا دیگه این هم از باباش حالا قوز بالا قوز شده اینهمه هوادر ازش خواست این همه بازیکنا ازش خواستن حرف همه کشک چسپیده به حرف اون شجاعی دلال و این وکیل نون ب نرخ روز خورش به درک بره که دیگه بر نگرده بخدا اگه اینهمه زمان صرف رونالدو کرده بودیم و این همه منت رونالدو رو کشیده بودیم الان همراه تیم تو اوکراین بود

 66. بهنام گفت:

  ۰

  ۰

  همینه دیگه.چطور حرف از حرفه ای بودنه پسرت میزنی پس ادعاتم اینه که پوله زیاده؟اون اعتباری که پرسپولیس به پسرت داده رو با کل سرمایه ی خاندانت هم نمیتونستی بخری.حالا ۱ میلیون یورو خیلی واستون سوزش داره؟خواهشا اینو نمایش بده مرجع.واسه من فقط پرسپولیس مهمه نه بازیکنایی که دوروزه میان معروف میشن بعد وقتی که باید جبران کنن میزارن میرن .مهدی طارمی فقط بلده قیافه بگیره یه عکس انداختن واسش دردسر داره .اقای طارمی نه یادته؟فرحزادو میگماااا

 67. seyed گفت:

  ۰

  ۰

  مشکلش حساسیت فصلی هست
  اونم از نوع نقل و انتقالیش و حاد هم هست و هرسال عود میکنه

 68. hami گفت:

  ۰

  ۰

  کجاش نا عادلانس پدر من؟ اگه پرسپولیس نبود مهدی شما رو کسی میشناخت اصلاً شما باید افتخار کنی پسرت ایقدر می ارزه این رقیب واسه یه بازیکن درجه ۲ که بازی ملی رسمی هم نداره ۱۵۰۰ داده اونوقت ما مهدی شما رو رشد دادیم معروف کردیم پول نگیریم؟؟؟ یکم انصاف داشته باش پدر جان ایشالا هر چی خیر پیش بیاد مهدی هم بره به سلامت و موفق باشه.

 69. عادل پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  ترس از اینکه نتونه با منشا رقابت کنه و امسال منشا آقای گل بشه دلیل فرار طارمی از پرسپولیس هست

 70. مهدیه گفت:

  ۰

  ۰

  طارمی با این رفتارش راه دوری نرفته اینا خونوادگی پروعند!!

 71. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  اگرمیخوادبره بایدهمه پول رضایت نامه رابده من که حلالش نمی کنم اگربره فقط تونمازهام نفرینش می کنم

 72. پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  وقتی تازه اومده بود داشتی دعامیکردی که فقط بشینه رونیمکت
  که بری واسه فامیلات بگی پسرمن پرسپولیسه
  رضایت نامه این چوپان رانمیدیم

 73. قیصری گفت:

  ۰

  ۰

  ای خدا پدرش از خودش دوروغگو تره اول میگه به دلیل شخصی میخواد جدا بشه نه پیشرفت بعدش میگه با این مبلغ میخوان جلوی پیشرفت مهدی را بگیرن آخرش چی ولله بخدا دیگه دیوانه شدیم بدید رضایتنامه اش رو بره گم شه اینم انگار نوبرش رو آورده اینهمه هوادار اینهمه بازیکنا از خواستن بمونه نمیخواد به درک بدید از شرش خلاص شیم ولا بخدا اگه اینقدر منت رونالدو رو کشیده بودیم الان با تیم تو اوکراین بود

  • بهنام گفت:

   ۰

   ۰

   چیو رضایت بدین برادر من!؟از کیسه خلیفه میبخشی!؟این رضایتنامه=بی اعتبار شدن قرارداد باشگاه و نتیجش دبه کردن همه بازیکناست بخدا ۱۰۰میلیارد هم بدن نباید رضایتنامه بدیم،رضایتنامه دادن =بازیکن سالاری ،باید الان جلوی این موضوع رو بگیریم و قاطعنانه با طارمی برخورد کنیم تا درس عبرت برای همه بازیکنها بشه حالا که انقدر غیبت کرده بابت این چندروز۳۰درصد قراردادش رو کسرکنین حالش جا بیاد بعدم با پسگردنی بفرستینش اوکراین بفهمه پرسپولیس از همه بزرگتره

 74. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  یه جور میگه نا عادلانه انگار مبلغ رضایت نامه رو حتما باید خودش بده! خوب مبلغ رو باید باشگاهی بده که میخوادش، ایشون خیلی خودسر شدن و گرنه کجای دنیا بازیکن خودش پول رضایت نامه میده اخه! خیلی زحمت کشیده برای ما درست، ولی به پولش رسیده، به کلی محبوبیت رسیده که هیچ کجای دنیا بهش نمیرسید، اما به شخصه از چشم من افتاده و قطعا هم برانکو با این بی انظباطی ها که انجام داد به این زودی ها بازیش نمیده (خوب کاری میکنه)، ولی به شخصه میگم لازم باشه حتی ده بازیم باید بچسبونیمش به سکو تا دیگه هیچ بازیکنی جرات نکنه واسه پرسپوبیس کلاس بزاره، حتی اگر ضرر کنیم، چون نباید اسم باشگاه ما با این ناز و ادا ها خدشه دار شه، این اسیبش به ما خیلی بیشتز از از دست دادن جام هستش. اگر این کارو نکنیم دیگه نمیشه هیچ بازیکنی و جمع کرد و از فردا همه با قهر و پیشنهاد خارجی، ادعای جدایی میکنن. اسم این باشگاه حرمت داره و من این حرمت رو با اسم هیچ بازیکن، مربی یا مدیر عاملی عوض نمیکنم.

 75. امین گفت:

  ۰

  ۰

  پول رضایت نامش باید پرداخت بشه
  بعدم پرسپولیس بهش لطف کرده که برش گردون از اون زندان ترکیه
  نکته ی بعدی طارمی قطعا از حضور در یک فصل رقابت ها محروم میشه چون با ریزه قرارداد داشته

 76. فری پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  خواهشا مردم …… رو فرض نکنید چه دلایل خصوصی..!!تو پرسپولیس هم کم نگرفته مگه رایگان بازی کرده پدر محترم تو ایرانجوان چقدر میگرفت چرا نمیگی مدیون پرسپولیس این محبوبیت..چند بازیکن زیر پای مهدی رو گرفتن اروپا اروپا انداختن تو زبونش…اقای شجاعی چهل سالشه اون دیگه راه پیشرفت نداره مهدی بمونه سال دیگه بره یه تیم درجه یک بره..

  • فري گفت:

   ۰

   ۰

   سلام،اولا ،پدر اقای طارمی باید متوجه باشند،که در باشگاههای فوتبال در دنیا،بازیکنی ممکن هست،خیلی ارزون از یه جایی ترانسفر شود،و با درخشش در اون باشگاه ممکن هست خواهان زیادی پیدا کند،و حق باشگاه هست،بر طبق موازین قانونی باشگاه قیمت معقولی گذاشته و کسب درامد کند،ودلیل نمیشود که چون باشگاه با ایشون قرار داد پایینی از لحاظ مالی داشته،بگن که چقدر دادند،میخواست قرارداد نبنده همون موقع.دوما،بنا به گفته پدرشون که میگه هدف اروپا رفتن نیست بلکه مسئله شخصی هست،واز اون طرف اقای مهدی میگه اگه مسئله پول بود میرفتم کشورهای عربی که پول زیادی میدادن،خوب بره کشورهای عربی هم پول باشگاه رو راحت بده وهم اینکه یه درامدی داشته باشه وهم به مشکلش رسیدکی بکنه،!!!مسئله بوداره!!!!

 77. برسبولیس افسونگرآسیا گفت:

  ۰

  ۰

  براساس قرارداد ذکر شده که برای دریافت رضایتنامه باید این مبلغ برداخت شود اگر موافق نبود قرارداد را امضا نمی کرد

 78. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  این مورد هم جزو دلایل جدایی مهدی هست ولی اصل مطلب این نیست!!!؟؟ یعنی چی پس علتش چی هست؟؟ ترس از منشا؟

 79. هوادار صبور گفت:

  ۰

  ۰

  آقای علیشاه طارمی مشکلشو بگو ما راحتر قضیه نموندن مهدیو هضم کنیم خب … کشتید مارو انقر شل کن سف کن راه انداختین

 80. حسین بنی طرف ۶ گفت:

  ۰

  ۰

  انصاف:همین پرسپولیس پسر شما رو طارمی کرد.په باید در عوض ریسک بالا و بازی دادن پسر شما سود ببر.په ۴ میلیارد خیلی هم انصاف.در ضمن پسر شما از چشم ما کمرنگ شد.هر جا خواست بر دیگه بازیکن بی تعصب نمیخواییم…

 81. sasan-23 گفت:

  ۰

  ۰

  آقای طارمی این ناعادلانه نیست پسر شما دقیقه نود بفکر رفتن افتاده
  و حالاهم که مهاجم خوب تو بازار نیست
  آیا منه هوادار مشکل شخصی ندارم ؟؟
  من هواداری که تنها دلخوشی زندگیم پرسپولیس!؟
  بیاید یکم صادقانه حرف بزنیدآقای طارمی
  چرا هرکس این روزا میخواد بره حرف از مشکل شخصی میزنه
  آیا این مشکل شخصی با رفتن از ایران حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

 82. Nima گفت:

  ۰

  ۰

  چرا مساله رو شخصی میکنید. پسرتون خودش میخواد پول رضایت نامه رو بده وگرنه همه جای دنیا تیم خواهان بازیکن مبلغ رو پرداخت میکنه. حدود ۳ ، ۴ برابر دستمزد هم چیز غیرمنطقی نیست که هیچ کم هم حساب میشه. شجاعیان رو ببینید لطفا

 83. مهدی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  مهدی جون باور کن اگه دوستت نداشتیم اینقد از رفتنت ناراحت نمیشدیم، پس تو رو خدا بمون ومشکلتو بگو مطمئن باش ما هوادارا کنار تو هستیم واگر چیزی از دستمون بر میاد باور کن واست انجام میدیم

 84. علی گفت:

  ۰

  ۰

  پسرت وقتی ۱/۱۰ ام سردار ازمون براش پول نمیدن نره خوب !!!!!!!!!!!
  خیلی جالبه وقتی میان پرسپولیس درامد سالیانشون از ۱۰ میلیون میشه ۱ میلیارد عادلانه هست .
  اماوقتی میخوان حق طبیعی باشگاه روبدن نا عادلانه هست .
  سیاه بازی مثل اینکه ارثی هست !

 85. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  ولله من خودم شهرستانی هستم والبته افتخـــــــــار میکنم اما متاسفانه بعضی از بازیکنای شهرستانی زود خودشونوگم میکنن وزودقانع میشن .یکی نیست بگه طارمی خان موفقیتایی که الان توشرایط فعلی میتونیه بدست بیاره تا اخرعمرش براش بدست نمیاد. رفتن به تیمای درجه چندم اروپا هنرنیست مثه یونان وبلژیک و… کاش بازیکنای ایرانی از کشو رای شرق اسیا یاد بگیرن

 86. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  حق پسر شما همین مبلغ فسخ هست مگه باشگاه پرسپولیس خونه خالس از وقتی آمده پرسپولیس اسم در آورده حق پرسپولیسه باید درآمد داشته باشه ..هرکی از راه میرسه بیاد اسم در بیاره و بره بدون هیچی بده بره..باشگاه باید قرارداد بدون شرط بنویسیه با همه نه آقای طارمی تنها..باشگاه باید قرارداد بستنشون مثل باشگاه های اروپایی باشه نه هرکی از راه برسه با ی بند تو قراردادش ول کنه و بره

 87. بهنام بوشهر گفت:

  ۰

  ۰

  من خودم بوشهریم راست میگه اصلا مشکلاتش این نیس مشکلش اینه از رقابت با منشا میترسه
  پارسالم همین بود از رقابت با کاوه ترسید وقتی دید نیومد برگشت اومد پرسپولیس.
  ابرو بوشهری ها رو بردی عزیز من
  حیف است به ماهینی بگی جنوبی به توهم بگی جنوبی

 88. نیما گفت:

  ۰

  ۰

  چی میگی بابا
  پسرت تو پرسپولیس شد طارمی بعدشم پسرت قرارداد داره اینو بفهم نفهم

 89. وحيد گفت:

  ۰

  ۰

  پدر و پسر مث همن

 90. مسعود،دنیا،پرسپولیس بزرگ گفت:

  ۰

  ۰

  استاد پسرت نمک خورد داره نمک دون میشکنه،ملت خودشون ختم روزگارن تو رو قران با این حرفها سعی نکنین مظلوم نمایی کنین،مبلغ سه میلیارد پسرتون گرفته تا الان،چهارمیلیارد بده زیاده به نظرتون،فقط روزی که به مشکل خورد و خواست برگرده اقای علیشاه یاد حرفهای امروزتون هم باشین

 91. برانکو رو عشقه گفت:

  ۰

  ۰

  مهدی مگه باید پول رضایت نامه رو جور کنه؟؟؟
  اون باشگاه زالو صفت یونانی باید خودش رو به آب و آتش بزنه تا پول رو جور کنه.
  مهدی ترسش از رقابت با منشأ هستش.برای همین نمیگه.
  امیدوارم بره اوکراین و بعد یه چند هفته ای هم نیمکت نشین باشه میفهمه که با احساسات هواداران بازی نکنه.

 92. داود گفت:

  ۰

  ۰

  مهدی مگه باید پول رضایت نامه رو جور کنه؟؟؟
  اون باشگاه زالو صفت یونانی باید خودش رو به آب و آتش بزنه تا پول رو جور کنه.
  مهدی ترسش از رقابت با منشأ هستش.برای همین نمیگه.
  امیدوارم بره اوکراین و بعد یه چند هفته ای هم نیمکت نشین باشه میفهمه که با احساسات هواداران بازی نکنه.

 93. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  آفرین آفرین چقدر نمک شناس!! پرسپولیس اندازه میلیاردها تومان بهش ارزش و اعتبار بخشید. این بهانه ها رو واسه خر کردن بچه ها میارن استاد. مشکل داره نمیتونه بگه و حتما باید خارج باشه.چرا قتل کرده؟؟ یا جرم و جنایتی داره که میخواد بره؟؟ اینم از اون بهانه هاس که خارجی ها میگفتن مادرمون مریضه باید برگردیم کشورمون….امیدوارم پول جور شه بزنه به چاک. بدردمون نمیخوره دیگه…

 94. Omid6666 گفت:

  ۰

  ۰

  پدر جان پرسپولیس نبود مهدی باید تو لیگ محلات بازی میکرد.نه پرسپولیسو تیم ملی.

 95. سید علی گفت:

  ۰

  ۰

  یه چیزم بدهکار شدیم.همه برای پرسپولیس زحمت میکشن الا هوادار مظلوم

 96. علی گفت:

  ۰

  ۰

  نباید بگذارن از تیم بره بعد هم نیمکت نشینش کنن تا بفهمه کی بود و کی شد. تز پرسپولیس به اینجا رسیده حالا هم میخاد بدون هیچ پولی از تیم بره.

 97. 1001 گفت:

  ۰

  ۰

  از قدیم گفتن مالشه و اختیارش رو داره . الان هم طارمی بازیکن پرسپولیسه و اختیارش رو داره پرسپولیس . همه جای دنیا همینه . پول رو هم باید اون باشگاهی که میره در اصل میداد نه طارمی . خیریه که نیست پرپسولیس

 98. عرفان گفت:

  ۰

  ۰

  جناب علیشاه طارمی مثل اینکه شما فوتبال و اتفاقات آن را سالهاست مطالعه نمیکنید
  باشگاه های جهان به وسیله ی فروش بازیکن درآمد زایی میکنند شاید دهها برابر هزینه ای که برای یک بازیکن کرده اند
  تیم پرسپولیس هم باید در چند جام بجنگد!میدونید اگه موفق نشود میلیارد ها تومان تز پول بیت المال هدر میرود??
  شما یک مهاجم در سطح گلزنان رده اول آسیایی امسال لیگ قهرمانان که الان به اندازه مهدی طارمی گل زده اند برای پرسپولیس بیاورید!مهدی برود به سلامت

 99. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  هر کی به ما می رسه می خواد مفتی بره
  اگه پرسپولیس نبود الان کجا بود کی میشناختتش چرا همه طلبکارند قرارداد داره باید عمل کنه … می خواست بره از اول می رفت نه الان که کلی وقت و بازیکن از دستمون رفته

 100. redete گفت:

  ۰

  ۰

  این بی غیرتو پرتش کنید بیرون

 101. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  ایشون همیشه مشکل رفتن داره و متعهد نیست …
  پس کار باشگاه در گرفتن تعهد در قبال رفتن کار صحیحی بوده
  معلوم نیست بند تمبانش به کی و کجا گیره…!!!

 102. نادرر گفت:

  ۰

  ۰

  راس میگن خانواده همسرش اجبار کردن باید بره؟

 103. پسرخرمشهری گفت:

  ۰

  ۰

  زر نزن مرد حسابی این پول حق باشگاه این بچه رو بزرگش کرده پس بفرمایید حق باشگاه چیه میگه دلیل دیگه ای داره حتما دوست دخترش خخخخخخ تایید کن لطفااااااا

 104. farshid گفت:

  ۰

  ۰

  اخه چه ربطی داره .احمقانه ترین سوالی که می شه مطرح کرد همینه که . مگه چقدر پول گرفته که این قدر برا رضایت نامه اش می خوان . مگه یوونتوس به پوگبا چقدر پول می داد که این همه پول از منچشتر گرفت . پرسپولیس طارمی رو از صفر مطلق به اینجا رسونده . یک میلیون یورو واقعا کمه . اگه طارمی هدفش قرارداد یک ساله نباشه . تیما حاضرن این مبلغو بدن .

 105. عماد گفت:

  ۰

  ۰

  بروسر تمرینت این بچه بازیهات چی درمیاری فقط خودت راسبک کردی
  اقای طارمی تو ۴میلیارد یه جا دیدی پیش هم
  که میخوای ۴میلیاردبدی واسه رضایت نامه

 106. رفیعی ،ایلام گفت:

  ۰

  ۰

  علیشاه جان ، در باره عدالت حرف نزن لطفا، عدالت یعنی مهدی طارمی باباشگاه قرارداد داره و باید باید بمونه، هیچ کسی از پرسپولیس و ما هوادارا بزرگتر نیست، این پسر باید بمونه ، ما هوادارا به هیچ وجه و مبلغی حاظر به از دست دادن آقای گلمون نیستیم، خواسته ما هوادارا اینه که به هیچ وجه رضایت نامه مهدی رو صادر نکنن و به تیم در اوکراین همین فردا ملحق شه

 107. پرسپوليس آريايى گفت:

  ۰

  ۰

  جمع کن عمو. فکر کردى با دسته کورا طرفى؟؟ جدایى پسر جنابعالى از پرسپولیس دوتا دلیل داشت: یکیش ترس از رقابت با گادوین منشا و نیمکت نشینى احتمالى تو سال جام جهانى، دلیل دوم هم وعده وعیداى مسعود شجاعى و احسان حاج صفى و سردار آزمون که زیر پاى طارمى نشستن و هواییش کردن. هیچ دلیل دیگه اى هم نداره. اینکه دلیل شخصى داشت و فلان و بیسار بود چرت و پرت محضه. مردم بچه که نیستن. شما دهن باز کنى همه میفهمم قضیه چى بوده

 108. dr hamidreza گفت:

  ۰

  ۰

  خخخخخخخخخخخ.
  اونموقع که پسرت با ریزاسپور قراداد بست و پرسپولیسو قال ذاشت کجا بودی ؟؟؟
  اونموقع که پسرت پنالتیا رو چیپ میزد و به هودار هیییییس میکرد کجا بودی ؟؟؟
  اونموقع که از ده تا موقعیت نه تاشو خراب میکرد و هوادار هواشو داشت کجا بودی ؟؟؟
  این پول هزینه ادم شدن پسرت تو پرسپولیس بود و هست . اگر نداره بده میتونه یه فصل سکونشین یا نیمکت نشین منشا باشه تا بدونه که پرسپولیس جای ادمای کوچیک نیست …

 109. 2+4 گفت:

  ۰

  ۰

  از این حال میکینم که مثل پارسال نمیتونن همینطوری بزارن برن اون از رامین اینم از مهدی چیزی که عوض داره گله نداره پارسال باشگاه سرکار گذاشته بودن امسال سرشون اومد
  ای کاش یکی ازش سوال میکرد که پارسال برای چی یهو رفت؟
  بنازم به مدیریت عالی

 110. قهرمان چهار جانبه گفت:

  ۰

  ۰

  اقای محترم ما هم دلمون نمیخاددپسرت تو تیم بمونه . لطف کنید مبلغ رو جور کنید تا هم ما راحت شیم از شر پسر بی ظرفیتت و هم شما و آقا پسرت از دست پرسپولیس و پرسپولیسی راحت شن

 111. مجتبی گفت:

  ۰

  ۰

  عججججججججب،وقتی با موتور و دمپایی انگشتی میگشت رو یادته جناب ابو مهدی؟! وقتی هیچ تیم نظامی حتی ب عنوان سرباز قبولش نکردن چی؟! وقتی تو سه سال پرسپولیس از عرش رسوندش به فرش چی؟! اصلا همینه که هست،قرارداد داره پولو بده بره ب سلامت،چون اگه پولو هم جور نکنه میچسبه رو نیمکت،این حق کساییه ک جنبه ندارن،اینم بگم اگه از پرسپولیس رفت فاتحه ی فوتبالی پسرتو بخون ابو مهدی جان ک الان تو هم زبون دار شدی واسه ما

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18577 بازدید

بازدید دیروز: 57769 بازدید

بازدید کل : 19265620 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر