پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
  |   نظرات: ۳ نظر
5,928 نفر بازدید

پرداختی باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و عقب‌نشینی زودهنگام آنها

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس با اقدامی سریع جلوی حواشی احتمالی تیمش را گرفت.

مدیریت باشگاه پرسپولیس به بازیکنان این تیم پرداخت بخشی از مطالبات‌شان را در ابتدای این هفته وعده داده بود که وقتی این اتفاق رخ نداد واکنش سرخپوشان را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت.

شاگردان برانکو وقتی دیدند در پایان هفته هنوز پولی به حساب‌شان نیامده در یکی از صفحات مجازی به طور هماهنگ نسبت به بدقولی مسئولان باشگاه‌شان ابراز گلایه کردند اما به یکباره دیدند پولی به حساب‌شان واریز شده و جالب اینکه خیلی سریع همگی پست‌های خود را برداشتند.

گویا مسئولان مالی باشگاه پرسپولیس سه روز پیش برای پرداخت طلب بازیکنان اقدام کرده بودند اما با توجه به مشکلاتی که در کارهای بانکی بوجود آمده بود پول‌ها با تاخیر به حساب سرخپوشان واریز شد.

با آغاز فصل جدید و زمانی که بحث تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس مطرح شد، باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت ابتدا مبالغ قرادادهای فصل گذشته را تسویه کند و سپس به تمدید قرارداد بازیکنان بپردازد. بر همین اساس حمیدرضا گرشاسبی در گام نخست با تهیه منابع مالی، تمام مبالغ قراردادهای پارسال را تسویه کرد و فقط بخشی از آپشن‌های قراردادها باقی ماند که آن هم قرار بود پیش از سفر تیم به کرواسی به حساب بازیکنان واریز شود که البته به خاطر مشکلاتی این موضوع میسر نشد.

از این رو صبح امروز مبلغی از آپشن‌های فصل گذشته به حساب بازیکنان واریز شد و قرار است روز شنبه نیز مابقی این طلب به حساب بازیکنان واریز شود تا پرسپولیسی‌ها با تسویه کامل قراردادشان در فصل گذشته، فصل جدید را آغاز کنند.

البته قرار است پیش از آغاز فصل نیز بخشی از پیش قراردادهای فصل جدید هم به بازیکنان پرداخت شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “پرداختی باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و عقب‌نشینی زودهنگام آنها”

 1. بهنام گفت:

  ۱۶

  ۱

  باتشکرازآقای گرشاسبی که بامدیریت خوب خود کیسه کشهاروحسابی به حاشیه برده

 2. سلیمان گفت:

  ۲۹

  ۷

  متاسفم واقعا..تو این شرایط سخت اقتصادی ک ملت ب نون شب محتاجن اینا هنووز لیگ شروع نشده همه دوباره تبانی کردند و پست گذاشتندچون دو روز دیر پول گرفتن بعد من کارمند۶ماهه حقوق نگرفتم ولی ازطریق سامانه دست از حمایت پیامکی بر نداشتم متاسفم

 3. سروش گفت:

  ۳۳

  ۱

  در این فضای بی لیاقتی مدیریتی و…
  گرشاسبی گنجینه ی گرانبهاﺀی ست

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر