یکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳۰/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
  |   نظرات: ۳ نظر
1,827 نفر بازدید

پرداختی به پرسپولیسی‌ها انجام نشد/ تغییر مدیرعامل قطعی شد؟

پرسپولیس نیوز: بازیکنان پرسپولیس تاکنون و در فاصله ۲۴ ساعت مانده به اولین دیدار خود در لیگ برتر پولی از باشگاه دریافت نکرده‌اند.

 باشگاه پرسپولیس قرار بود قبل از آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر به بازیکنانش پرداختی داشته باشد اما این اتفاق تاکنون رخ نداده است. گویا اسپانسر این باشگاه پرسپولیس در این زمینه به قولش عمل نکرده است. کارمندان باشگاه پرسپولیس هم یک ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده‌اند  و این مسئله بی‌ارتباط با وضعیت نامشخص ایرج عرب در باشگاه پرسپولیس نیست.

در روز‌های اخیر نیز مشکلات زیادی در برنامه‌های اجرایی باشگاه پرسپولیس بوجود آمده که مهمترین آن عدم برگزاری مراسم رونمایی پیراهن این فصل سرخپوشان بود. موردی که خلاف توافق بین باشگاه پرسپولیس و اسپانسرش در این زمینه بود و جریمه‌ای نیز برای این باشگاه به همراه خواهد داشت.

شواهد نشان می‌دهد که تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس قطعی است و با وجود اینکه ایرج عرب اخیرا علاقمند شده به کارش ادامه دهد، وزارت ورزش علاقه‌ای به این ادامه کار وی ندارد و به دنبال یک گزینه مناسب برای این پست است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “پرداختی به پرسپولیسی‌ها انجام نشد/ تغییر مدیرعامل قطعی شد؟”

 1. حسام گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا عرب ثابت کرده که مامور زمین زدن پرسپولیسه!!!!

 2. پرسپولیسی اصیل گفت:

  ۰

  ۰

  ما یک مدیرعامل فوتبالی، شناخته شده و امتحان پس داده، دارای تفکر حرفه ای ، صادق و آشنا به زیر و بم فوتبال میخواهیم . اگر از جنس پرسپولیس باشد هم که نور علا نور

 3. red boy 128 گفت:

  ۰

  ۰

  ااااااااه ول کن برو دیگه عرب! چی میخوای از جون پرسپولیس و پرسپولیسیا …باز انتظار دارن ادم با اعصاب اروم بره تو ورزشگاه…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19006 بازدید

بازدید دیروز: 48641 بازدید

بازدید کل : 20698458 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر