یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۱
بالا داخلی سه
 |  ۲/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۰:۴۹
  |   نظرات: يك نظر
1,814 نفر بازدید

پرسپولیس امروز در یک نوبت تمرین می‌کند

پرسپولیس نیوز: تمرین امروز تیم پرسپولیس در یک نوبت برگزار خواهد شد.

از آن جایی که تیم فوتبال پرسپولیس قرار است در جام شهدا حاضر شود و امشب به مصاف سایپا برود به همین دلیل گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس تمرین نوبت صبح این تیم را تعطیل اعلام کرد تا بازیکنان بعد از چند جلسه تمرین سنگین در تهران به استراحت بپردازند.

 این تصمیم از آن جهت گرفته شده که ۱۷ بازیکن تیم پرسپولیس امشب در جام شهدا حضور خواهند یافت و سایر بازیکنان در ورزشگاه شهید کاظمی تمرینات خود را برگزار می‌کنند.

 کالدرون با این تصمیم قصد دارد نیروی تیمش را به دو قسمت تقسیم کرده و بازیکنان اصلی در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین خود را انجام خواهند داد و بازیکنانی در جام شهدا به میدان می‌روند که شانس کمتری برای محک خوردن داشته‌اند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “پرسپولیس امروز در یک نوبت تمرین می‌کند”

  1. سالار گفت:

    ۱

    ۰

    به نظر من اون پولی که میدین به مهاجم خارجی نصفشو بدین علیپور نصفشم بدین روح اله باقری ینی میترکونن مطمئنم در ضمن چن تا مهاجم جوونم گرفتیم که اگ بازی بدن بهشون دو سه تا گل بزنن من خالصانه بهتون قول میدم ستاره میشن تو همین فصل ولی متاسفانه متاسفانه… دوست دارم همه این حرف منو یادتون باشه اونیکه که داره رشد میکنه و پیشرفت میکنه خیلی بهتر و با انگیزه تر از اونیه ک دیگ درخششو کرده و اشباع شده به امید روزی ک به جوونای ایران زمین بازی بدیم
    یا حق

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22731 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11460162 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر