دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۰/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
  |   نظرات: ۳ نظر
828 نفر بازدید

پرسپولیس برای شکایت برانکو، از فیفا زمان بیشتری خواست

پرسپولیس نیوز: مسؤولان باشگاه پرسپولیس از مسؤولان فیفا خواسته‌اند تا چند روز دیرتر پاسخ خود را به شکایت برانکو و دستیارانش ارائه کنند.

شکایت مربیان کروات و سابق تیم فوتبال پرسپولیس از این باشگاه هفته گذشته به دست مسؤولان این باشگاه رسید و حالا محمدحسن انصاری‌فرد و مجموعه تحت مدیریتش باید نسبت به این شکایات پاسخگو باشند.

مسؤولان باشگاه پرسپولیس برای پاسخگویی به این شکایات از مسؤولان فیفا درخواست کرده‌اند که به آنها حدود پنج روز زمان بیشتر بدهند و به نظر می‌رسد که این درخواست پرسپولیس با پاسخ مثبت فیفا همراه باشد.

فیفا به پرسپولیس فرصت داده که تا حدود بیست روز دیگر پاسخگوی این شکایت‌ها باشد. شکایت ۴۴ صفحه‌ای برانکو و دستیارانش در حال ترجمه است تا پاسخ مناسبی از سوی باشگاه پرسپولیس به فیفا داده شود.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با تأیید این مساله در این باره اظهار داشت: در حال بررسی و تشریح شکایات رسیده هستیم و فعلاً در مرحله ترجمه دریافتی‌‌ها و قراردادها قرار داریم. براساس شکایاتی که انجام شده پاسخ خواهیم داد اما از فیفا درخواست کردیم که دیرتر پاسخ خود را ارسال کنیم و به نظر می‌رسد که مخالفتی با این مسئله صورت نگیرد.

وی تصریح کرد: استراتژی باشگاه این است که این مسئله خارج از فیفا و در فضایی کاملاً دوستانه برطرف شود و حتماً هم همین اتفاق خواهد افتاد. حدود بیست روز فرصت داریم تا پاسخگوی این شکایات باشیم و مطمئناً در فضایی دوستانه به دنبال برطرف شدن این مسئله خواهیم بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “پرسپولیس برای شکایت برانکو، از فیفا زمان بیشتری خواست”

 1. Keyvan گفت:

  ۰

  ۰

  تنها فصلایی که پرسپولیس خوب بازی میکردفصل اول ودوم بوداونم به خاطر دستیاران شجاع برانکو بودوگرنه تیم برانکو فصل پیش اصلا خوب بازی نمیکرد ودیدیم که تو اسیاحذف شد وتو لیگ هم به خاطر ضعیف بودن بقیه تیم ها تو اخر فصل قهرمان شد وبرانکو خیلی زرنگ بود چون اگر این فصل میموند پرسپولیس نتیجه نمیگرفت وبرانکو عزت خودشو اردست میدادواسه همون دست پیش گرفت پس نیوفته هرچند البته کالدرون که کلاافتضاحه ومربی نیست نمیدونم وقتی قراره مربی بنجول خارجی بیارن چرا ایرانی مثل یحیی و تارتارو نمیارند

 2. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  پولشو بدین تموم شه بره دیگه.. مثلا چه پاسخی میخواین بدین.. پولشو میخواد. والسلام

 3. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  دیشب خلاصه چندتا از بازیا فصل گذشته رو دیدم(ماشین و سپیدرود و نساجی) و لذت بردم! به راحتی موقعیت خطرناک درست می کردیم! مگه چند وقت گذشته که انقدر شدید افت کردیم؟!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27263 بازدید

بازدید دیروز: 40747 بازدید

بازدید کل : 25675113 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر