جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۸

تبلیغات

 |  ۲۸/ آذر/ ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
  |   نظرات: ۷۴ نظر
1,721 نفر بازدید

پرسپولیس علیرغم برتری، با هنرنمایی خورشیدی از جام حذفی خداحافظی کرد / داور یک جام دیگر از پرسپولیس گرفت

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال نفت آبادان با برتری مقابل پرسپولیس راهی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی شد.

در یکی از مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود، در وقت‌های اضافه گلی نداشت تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. تیم نفت آبادان در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر  ۴ به برتری رسید و در مجموع موفق شد با نتیجه ۶ بر  ۵ از سد پرسپولیس بگذرد و به نیمه نهایی جام حذفی صعود کند.

نکته تاریک این مسابقه قضاوت اشکان خورشیدی بود که ۱۲۰ دقیقه با روان بازیکنان پرسپولیس با سوت های یک طرفه بازی کرد و به چهار نفر از بازیکنان به دلیل اعتراض کارت زرد نشان داد و اوج شاهکار او دقیقه ۶۷ بازی بود که پنالتی واضح کرار روی فرشاد احمدزاده را اعلام نکرد تا پرسپولیس یک جام را به دلیل اشتباه داوری از دست بدهد.

فرشاد احمد‌زاده از پرسپولیس (۲۶) و علی عبدالله‌زاده (۴۶) از صنعت نفت آبادان گل‌زنان بازی  در وقت‌های قانونی بودند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده(۶۹ – سیامک نعمتی)، محسن مسلمان(۶۷ – بشار رسن)، علی علیپور و گادوین منشا.

ترکیب نفت آبادان: داود نوشی‌صوفیانی، مرتضی اسدی، علی عبدالله‌زاده، حسین بغلانی، مسعود ابراهیم‌زاده، حسین ساکی(۸۷ – رضا جبیره)، کرار جاسم(۸۰ – طالب ریکانی)، آگوستو سزار، مگنو باتیستا، محمدامین درویشی(۷+۹۰ – محمد نیک نفس) و لوسیانو پریرا.

نیمه اول

دقیقه ۲۱: پاس عمقی خوبی به منشا رسید و این بازیکن در مصاف تک به تک با نوشی صوفیانی دروازه‌بان نفت به راحتی می‌توانست دروازه حریف را باز کند، اما ضربه بغل پای منشا از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: ارسال خوب محمد انصاری را فرشاد احمدزاده که جاگیری مناسبی داشت، با سر وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه ۳۶: ضربه ایستگاهی کرار جاسم را علیرضا بیرانوند دفع کرد.

دقیقه ۴۱: کمال کامیابی‌نیا به دلیل تکل خشن روی بازیکن نفت از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۴۳: علی علیپور و منشا در موقعیتی قرار گرفتند که تنها یک مدافع روبه‌روی آنها قرار داشت، اما پاس نه چندتن خوب علیپور را منشا نتوانست وارد دروازه حریف کند.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: ارسال از نقطه کرنر کرار جاسم را علی عبدالله‌زاده با ضربه سر وارد دروازه کرد تا گل تساوی نفت زده شود.

دقیقه ۴۷: پرسپولیس بلافاصله در ضد حمله صاحب موقعیت شد و ارسال فرشاد احمدزاده با ضربه سر خطرناک کمال کامیابی‌نیا همراه بود که دروازه‌بان نفت اجازه باز شدن دروازه‌اش را نداد.

دقیقه ۵۰: پاس محسن مسلمان به حسین ماهینی رسید و این بازیکن با ضربه سر توپ را به سمت محوطه شش قدم ارسال کرد. در این لحظه توپ پس از عبور از صوفیانی، به کامیابی‌نیا رسید که ضربه این بازیکن را مدافعان دفع کردند، در ادامه هم ضربه بعدی سرخ‌پوشان راه به داخل دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۵۱: سیدجلال حسینی که در دامنه حملات پرسپولیس جلو کشیده بود، با پاس احمد‌زاده صاحب موقعیت شد، اما ضربه او را نیز مدافعان راهی کرنر کردند.

دقیقه ۵۶: مسعود ابراهیم‌زاده به دلیل خطا روی بازیکن پرسپولیس از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۵۹: بازیکن نفت پس از جا گذاشتن چند بازیکن پرسپولیس با خطای محمد انصاری سرنگون شد، اما سیدجلال حسینی به شدت به تصمیم داور اعتراض داشت که اشکان خوردشیدی کاپیتان پرسپولیس را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۶۲: اشتباه محمد انصاری مدافع پرسپولیس مگنو باتیستا را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن می‌توانست به هم تیمی‌ خودش پاس خوبی بدهد، اما ضربه مستقیم بازیکن برزیلی نفت به بیرون رفت. در این لحظه، حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده به خورشیدی اعتراض کردند که چرا قبل از آن خطا روی بازیکن پرسپولیس را نگرفته است، اعتراض‌های شدید این دو بازیکن هم باعث شد تا داور به هر دوی آنها کارت زرد نشان دهد.

دقیقه ۶۵: آگوستو سزار در ادامه سریال‌های کارت‌های داور، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۶: پاس مسلمان را شجاع خلیل‌زاده می‌توانست وارد دروازه‌کند، اما به توپ نرسید.

دقیقه ۷۳: ارسال کوتاه بازیکن صنعت نفت با دفع ناقص بیرانوند روبه‌رو شد، اما شیمبا نتوانست خودش را به توپ برساند تا توپ از محوطه جریمه پرسپولیس دور شود.

دقیقه ۷۵: مگنو باتیستا با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۷۸: درویشی مهاجم نفت آبادان در پاس خوب هم‌تیمی‌هایش صاحب موقعیت خوبی شد و پس از استارت بلند می‌تواسنت موفعیت تک به تک را وارد دروازه کند، اما بیرانوند توپ این بازیکن را گرفت.

دقیقه ۸۰: شوت محکم کامیابی‌نیا را مدافعان نفت راهی کرنر کردند.

دقیقه ۸۱: پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که ارسال بشار رسن را گاوین منشا با ضربه سر می‌توانست وارد دروازه‌ کند، اما صوفیانی باز هم مانع باز شدن دروازه‌اش شد.

وقت‌های اضافه نیمه اول

دقیقه ۲+۹۰: ضربه کمال کامیابی‌نیا به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳+۹۰: بشار رسن مشابه کامیابی‌نیا می‌توانست ضربه دقیقی به سمت دروازه بزند، اما ضربه هافبک عراقی سرخ‌پوشان نیز با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۹+۹۰: محمد امین نیک نفس یک دقیقه پس از ورودش به زمین به خاطر خطایی که انجام داد، کارت زرد گرفت.

دقیقه ۱۰۰: توپی به محوطه جریمه نفت ارسال شد که بازیکن نفت توپ را با سینه‌ خود در اختیار دروازه‌بان تیمش قرار داد. خورشیدی در این صحنه معتقد بود که بازیکن نفت با دست توپ را زده، اما پس از مشورت با کمک داور اعلام کرد که در تشخیص خود اشتباه کرده است و پنالتی اعلام کرده به سود پرسپولیس را برگرداند.

دقیقه ۱۰۳: شیمبا و شجاع خلیل‌زاده به دلیل درگیری که با هم داشتند از داور کارت زرد گرفتند.

وقت‌های اضافه نیمه دوم

دقیقه ۱۰۸: ارسال خوب علی علیپور به منشا رسید، اما ضربه سر بازیکن پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۱۱۷: در یک رفت و برگشت توپ باز هم زیر پای کامیابی‌نیا رسید که ضربه او به شکل خطرناک راهی اوت شد.

دقیقه ۱۱۷: صوفیانی دروازه‌بان نفت تهران به دلیل تلف کردن وقت از داور کارت زرد گرفت.

حسین ماهینی، بشار رسن، محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه از پرسپولیس و مسعود ابراهیم‌زاده، لوسیانو، طالب ریکانی، آگوستور سزار و باتیستا از نفت آبادان پنالتی‌های خود را گل کردند.  منشا، علی علیپور و سیامک نعمتی از پرسپولیس و حسین بغلانی و محمد نیک نفس از نفت هم پنالتی‌ خودشان را از دست دادند.

آخرین بازی این مرحله را فردا (چهارشنبه) تیم‌های استقلال و ایران‌جوان بوشهر ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار کرده و بلافاصله پس از این دیدار، قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی انجام خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

74 Responses to “پرسپولیس علیرغم برتری، با هنرنمایی خورشیدی از جام حذفی خداحافظی کرد / داور یک جام دیگر از پرسپولیس گرفت”

 1. farbod گفت:

  ۰

  ۰

  در بازی خورشیدی کاملا به نفع نفت سوت زد کرار چندبار جلوی چشمان داور شبیه سازی کرد طوری که همه بازیکنان عصبی شدند داور هرکرنری رو که پرسپولیس خطا به نفع نفت گرفت با همین سوتها فشار تیم کم میکرد پنالتی صددرصد روی فرشاد نگرفت اما کوچکترین اشاره به بازیکنان نفت خطا گرفت گویی بازی والیبال که برخورد بازیکن ممنوع و خطا ست . از بحث داوری بگذریم در بازی واقعا بدشانس بودیم بالای پنج موقعیت خوب داشتیم که از دست رفت . البته این بدونید.چند ساله فدراسیون عامل اصلی حذف پرسپولیس در جام حذفی شده در فصل ۹۰-۹۱دوپینگ دسته جمعی کیسه . در فصل ۹۳-۹۴ در نیمه نهایی در برابر ذوب آهن داور با اخراج اومانیا کمر تیم شکست در فصل بعدش اخراج گلر و ۱۱۰ دقیقه بازی ده نفر در مقابل ذوب در اصفهان پارسال بدون بازیکنان ملی پوش در زمین خراب حافظیه در برابر قشقایی امسال هم خورشیدی بی انصاف

 2. mahdi گفت:

  ۰

  ۰

  این حرفها چیه که میزنید؟
  ما همه بازی را دیدیم. فرض اینکه داور هم یکطرفه سوت زده باشه. همه با چشم خودمان دیدیم که بارها و بارها منشا و علیپور و کامیابی نیا توپ های صد در صد گل را که اگه یک بچه ۲ ساله تو زمین بود گل میکرد ولیکن متاسفانه گل نکردند. و این طبیعت فوتبال است که اگه نزنی میخوری. حالا شماها داور را مقصر قلمداد می کنید؟ البته داور هم اشتباهاتی داشت و اونهم مثل دادن کارت های پی در پی به بچه های تیم ولیکن تاثیر چندانی بر روی کیفیت بازی پرسپولیس نداشت. یک کلام دیروز پرسپولیس اصلا تیم نبود. ضمن اینکه همه دیدید که
  بازیکن نفت در تجمع مدافعین ما اومد و با اقتدار اون ضربه سر را تبدیل به گل کرد و همه
  دفاع های تیم خواب بودند بخصوص انصاری که اصلا روزش نبود.

 3. هوداز گفت:

  ۰

  ۰

  آقای قهرمانی را فراموش نکنید همان باند مافیایی و فاسد فوتبال ایران سرکار هستند فقط سمت‌ها تغییر و جابجا شده مگر آقای قهرمانی تنها مجرم بوده و فقط ۸ماه محرومیتش بود.
  اشخاص دیگر چه شد پروندهای فساد مالی فوتبال و پول بلیت فروشی و غیره و حق پخش تلویزیونی و سهم فوتبال چه شد انگار هر کسی بدنبال جیب و منافع خودشان هستند و برای
  گمراه کردن هواداران فوتبال همدیگر را متهم می‌کنند ولی واقعیت اصلی این است که آدم
  سالم و کاربلد که فقط بدنبال منافع فوتبال باشد نه منافع شخصی نداریم یا حداقل نمی‌توانند
  سمتی داشته باشند چون بارانت میتوانی امتیاز باشگاهی بخری یا بارانت سرمربی شوی یا
  مدیرعامل باشگاهی شوی ……و در آخر هم همه طلبکار هستند حالا هم همه سرکار هستند

 4. saman گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی واقعا این داور اعصابمو خورد کرد از کنار جاسم کرار رد میدن یهو خودشو پرت میکرد داورم خطا میگرفت هر ۲۰ ثانیه یه خطا میگرفت ریتم بازی رو گرفت این بدترین داوریه بود که تو زندگیم دیدم

 5. ناشناس گفت:

  ۰

  ۰

  خدا رو شکر حداقل خوب بازی کردیم فرصت ها خیلی خوب گل نشد روز منشا و علیپور نبود ولی بازم میخوامت پرسپولیس رو عشقست

 6. پرهام گفت:

  ۰

  ۰

  بخدا تا زمانی که ربیع خواه تو ترکیب باشه تیم ۱۰ نفره هستش.به والله تیم رو یه تنه نابود میکنه.رو اعصاب بقیه بازیکناست.برانکو چرا لج کرده.نعمتی و رسن باید نیمکت نشین یکی مثل ربیع خواه و احمدزاده باشن!?چرا همیشه می خوایم طرفداری بی منطق باشیم

  • Mohsen گفت:

   ۰

   ۰

   تو از بازی چی حالیته ربیع خواه یکی از موثرترین بازی دیروز بود یکی مثل نعمتی یکی از بدترین های دوران حضورش تو پرسپولیس بود اوج نمایشش هم پنالتی بود در صورتی که همه نشسته بودند ربیع خواه پنالتی رو خراب کنه تقصیرها رو بندازند گردن اون

 7. pouya گفت:

  ۰

  ۰

  چرا میندازین گردنه داور ؟؟وقتی یه تیم قدره موقعیتهاشونمی دونه تعویضه اشتباه مسلمان رو انجام میده و تو اتتخابه پنالتی زن ریسک می کنه اخر عاقبتش میشه حذف شدن ..

 8. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  الان باز یه مشت استقلالی بعد مدّت ها بنهان شدت تَو غار میان بیرون که واسه ما کری بخونن باهشون مهربون باشید از تیم خودشون که نمی تونن واسه ما کری بخوننن مجبورن از بقیه تیم ها مایه بذارن داداش با ١۶امتیاز اختلاف جطوری مواظب باش اون بالاً ها را نکه مَی کنی کلاهت از بس کلت نیفته

 9. isco گفت:

  ۰

  ۰

  همه بچه ها عالی بودن خیلی هم خوب کار کردن
  ولی شکست هم جزیی جدا نشدنی از فوتبال هرچند که داور هم بی تقصیر نبود
  ان شاالله تو لیگ جبران بشه این شکست
  ای کاش هوادارها بودن تا روحیه بچه ها بره بالا

 10. ولی گفت:

  ۰

  ۰

  فقط آه وحسرت الان چندین ساله که ما یا یک چهارم یا نیمه نهایی حذف میشم پارسال که در همون اول حذف شدیم اونم در پنالتی امسالم در ضربات پنالتی من همون اول که بازی کشیده شده به پنالتی به دلم اوفتاده بود حذف میشم چون در پنالتی سابقه بدی داریم وهمیشه استرس داریم امان از این علیپور که یک جام رو ازمون گرفت اگه اون توپو وسطم میزد گل بود چند دروازبان نفت پنالتی گیر نبود این ربیع خواه که ازش بد میگید بدون استرس پنالتیشو گل کرد نعمتی که اصلا معلوم بود بدون انگیزاس از بس برانکو رو نیمکت گذاشتسش اصلا اعتماد بنفسش رو از دست داده وقشنگ معلومه میخاند استقلال رو قهرمان حذفی کنند بهترین موقعیت بود قهرمان شیم ولی افسوس از بازی بد امرکز علیپور ومنشا مقصران اصلی حذف فعلا باید رو لیگ تمرکزمونو بزاریم ما اصلا حذفی بمون نیومده

 11. قلندری گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک بر عادل فردوسی پور تبریک بر فتاحی که با تصمیم غیرقابل پیش بینی ساعت بازی را جلو انداخت من هوادار نرسم. تبریک بر کمیته داوران تبریک بر خورشیدی بی خانواده که هم حق خوری کرد هم پنالتی نگرفت هم با اعصاب بازیکنان بازی کرد.لعنت بر داور بی خانواده لعنت بر این فدراسیون تف بر شرف این آقا نماها. مخواهشا مدیریت پرسپولیس محکم وایسه اراده ای در کاره پرسپولیس جام نگیره. در آسیا حق پرسپولیس را نمی گیرند میزبانی را از پرسپولیس می گیرند . اینجا هم فرمالیته جام حذفی برگزار می کنند ولی قهرمانش را خودشان مشخص می کنند لعنت بر کمیته داوران و خورشیدی بی همه چیز. این نانها خوردن نداره

 12. اینوا گفت:

  ۰

  ۰

  خدا لعنت کنه این فدراسیون کثیفو والا از قصد بازی استقلالو انداختن عقب بازی پرسپولیسم دیر اعلام.کردن که برگزار میشه که تماشاگرا نتونن برن اصلا اینا برنامه ریزی کردن قشنگ حتما یکی از جامارو کیسه ببره امسال میخوان هرجور شده از بدبختی و فلاکت درشون بیارن الان قشنگ معلومه کیسه میشه قهرمان جام حذفی چون تیمای قوی همشون حذف شدن نمونش پرسپولیس و تراکتورم که حذف شد موندن تیمای ضعیف کیسه قشنگ حال کرد با این قرعه کشی یه تیم لیگ برتریم نیفتاد بهش خرشانشن به خدا..یه جام مفتی گیرشون اومد

 13. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  تیم حتی یه هافبک تکنیکی مثل سروش نداره که قفل بازیهای بسته رو بشکنه….

 14. آرش گفت:

  ۰

  ۰

  تمام ۵٠ـ۵٠ هارو به نفع نفت گرفت ، لعنت به ناداور بى وجدان و فدراسیون استقلالى .

 15. bagher گفت:

  ۰

  ۰

  مشکل ما بازی با دو هافبک دفاعی بود

 16. Omid6666 گفت:

  ۰

  ۰

  بی پدر پنالتی واضحو نگرفت.اون منشا احمق ۲تا گل خالیو نزد.

 17. سرخ پوش گفت:

  ۰

  ۰

  فقط یه کلام
  تف به این شانسمون…
  سیامک انگیزه نداره برا بازی کردن چون تا آقا فرشاد هست مسی هم بیاد تو پرسپولیس نیم کت نشینش میکنن واقعا چرا

 18. پرسپولیس 2500 ساله گفت:

  ۰

  ۰

  اقای برانکو حذف پارسال از جام حذفی برات تجربه نشد پارسال قبل از بازی حذفی رفتی کشورت وشب قبل از بازی اومدی چون خودتو از پیش برنده میدونستی امسال هم دوباره همین کار رو تکرار کردی حالا برو بازم با مودریچ عکس بگیرو یه روزقبل از بازی برگردای کاش با شاگردات تمرین پنالتی میکردی تو که میدونی تیمت مثل قبل بازی نمیکنه و امکان داشت بازی به پنالتی کشیده بشه.

  • محمدرضا پرسپولیسی نژادازگرگان گفت:

   ۰

   ۰

   جمع کن کیسه کش ..اون برا بازی با بادران رفته بود ..شما کیستو بکش

 19. پرسپولیس ایران گفت:

  ۰

  ۰

  هواداران ودوستداران پرسپولیس با حمایت خود از تیم نگذاریم دشمنان پرسپولیس به خواسته خود (ایجاد حاشیه برای باشگاه ) برسند. تیمی که تمرکز نداره اگر بازیکنانی مثل مسی و رونالدو هم داشته باشه در کسب موفقیت ناکام میمونه .فردوسی پور برای خودش مافیایی درست کرده .این اقا با دار و دسته سیسیلیش هر کاری که دوست داره انجام میده . #تحریم نود و تمام عوامل این برنامه و فردوسی پور#

 20. پرسپولیس 2500 ساله گفت:

  ۰

  ۰

  کارشناس برنامه فوتبال برتر انصاری فردهم به سیستم خطی برانکو انتقاد کرد.

 21. ۶ گفت:

  ۰

  ۰

  ماموریت ناعادل این بود پرسپولیس ببره تو حاشیه که موفق شد مقصر ما طرفدارهای پرسپولیس کبیریم که با اس ام اس هامون به این لعنتی پروبال دادیم طرفدار خواهشا برنامه نود تحریم کنیم

 22. پرسپولیس 2500 ساله گفت:

  ۰

  ۰

  لعنت به کسی که ربیع خواه رو به پرسپولیس اورد

 23. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  داور فوق العاده ضعیف بود. یه پنالتی واضح رو فرشاد نگرفت و جالبه سر همچین خطایی ب کمال کارت زرد داد. همه پنالتی ها رو هم خوب زدیم و بنظرم بدشانسی اوردیم.
  از یک نظرم بچه ها تمرکز نداشتن نمیدونم بخاطر نود بود یا نه؟ اگر بخاطر نود هستش که باید بگیم خدا لعنتت کنه عادل خان

 24. پرسپولیس 2500 ساله گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس طراوت فصل گذشته رو از وقتی با دو هافبک دفاعی بازی میکنه نداره چرا برانکو نمیخواد قبول کنه چرا نباید رسن و مسلمان همزمان تو بازی باشن هر چقدر میخواید منفی بدین ولی پرسپولیس امروز به تعویض های پرفسورباخت کمی واقع بین باشیم.تا زمانی که به یک افبک دفاعی بازی میکرد پرسپولیس با هر تیمی حتی توی زمین حریف میخواست بازی کنه همه هوادارها با خیال راحت میگفتن میبریم ولی الان تو ازادی قبل از بازی هوادار استرس داره که نکنه صعود نکنیم دلیلش هم بازی های اخیر پرسپولیس هست که هر بچه ای میتونه تشخیص بده پرسپولیس شادابی فصل قبل رو نداره فقط یه نفر عملکرد امروز ربیع خواه رو ببینه بینم چی بشه یه کارت زرد بگیره بر عکس کمال چون کمال در گیرانه بازی میکنه بازم منفی بدید ولی پرسپولیسبا ربیع خواه ده نفره هست همیشه

  • saman گفت:

   ۰

   ۰

   دوست عزیز ربیع خواه یکی از بهترین بازیکنان زمین بود پنالتیشم که گل کرد ولش کنید دیگه دیوار کوتاه تر از اون بند خدا پیدا نکردید؟؟؟امرو ز منشا نشون داد چه جانشین شایسته ای برا طارمی هست مثل اون موقعیت صد در صد خراب کردم نه یکی نه دوتا پنالتیم خراب کرد

  • اسی گفت:

   ۰

   ۰

   این کیسه کشو بندازین بیرون

 25. سعید.م گفت:

  ۰

  ۰

  اشتباهات داوری یعنی اینکه وقتی کمال پا میزاره روی پای بازیکن حریف, هم خطاست هم کارت داره
  در همون بازی, توسط همون داور, کرار پا میزاره روی پای احمدزاده, ولی چون در محوطه جریمه حریف هست, اصلا خطا هم نیست!!!
  تقریبا تمام ضربات آزاد و کرنر هم روی محوطه جریمه نفت, با یک سوت ناچیز بازی متوقف و خطا اعلام میشه!!!
  واسه سربریدن حتما چاقو نیاز نیست

 26. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  -امروز حتی یک سانتر و نفوذ سالم از سمت راست نداشتیم تمام تیم ها دست پرسپولیس رو خوندن می دونن بار حملات این تیم از وسط یا سمت چپ بخصوص زمانی که امیری باشه هست و وقتی این دو بخش از زمین رو می بندن پرسپولیس عملآ فلج میشه متاسفانه جناب برانکو مشخص نیست برنامه اون برای پر کردن خلا ناشی از اخراج رامین در سمت راست چه بوده!!؟
  -منشا یه بازیکن فضا محور هست که فقط به درد بازیهای دفاع-ضد حمله که فضای مورد نیاز برای استارت زدن رو داره می خوره کاری که در پیکان می کرد اصلا در بازی نزدیک و درگیرانه و تماما رو به جلو بخصوص در آزادی و تهران که تیم کمتر عقب می کشه نیست امروز علی پور رو بسته بودن و منشا رو رها کرده بودن به خاطر همین موضوع
  -باید یه فکری برای گرفتن یه هافبک دفاعی قد بلند که ضعف ربیع خواه و کمال و مدافعین رو در زدن توپ های اول هوایی پشت مدافعین پوشش بده باشیم اکثر توپ های اول هوایی رو هافبک ها و مهاجمین رقیب در چند بازی اخیر می زنن کیروش به خاطر همین روزبه چشمی ناآمده رو به تیم ملی می بره ولی کمال آماده رو خط می زنه!
  -با توجه به احتمال رفتن طارمی خلا سمت راست پرسپولیس بهترین کار گرفتن اشکان دژاگه هست که در سمت راست وینگر پشت مهاجم و میانه میدان همیشه در تیم ملی جز بهترین ها بوده
  پرسپولیس در چند پست به شدت دچار مشکل هست که اگر حل نشه حتی در همان گروه مقدماتی جلوی السد قطر و النصر هم دچار مشکل می شیم

 27. احمد گفت:

  ۰

  ۰

  نمیدونم کسایی که میگن سیامک نعمتی بد هست آیا ذره ای شعور فوتبالی دارند یا کیسه کشن اومدن کامنت میزارن رابطه بین هوادارها و ستاره تیمشون رو بد کنن؟
  سیامک عالی بود اما پنالتی شانسی هست
  به جز سیامک نعمتی منشا و علیپور هم پنالتی هاشون رو گل نزدن
  دلیل باخت امروز تنها و تنها فردوسی‌پور هست
  اینایی که میگن نعمتی بد بود یا کیسه کشن یا اگه به اصطلاح پرسپولیسی باشن ذره ای درک فوتبالی ندارن و مطمئنم ۳ ماهه پاشون به توپ فوتبال نخورده
  سیامک نعمتی عالی بود

 28. شش گفت:

  ۰

  ۰

  منشا یه طنه رید تو بازی رفت.طارمی کجایی که یاد بخیر

 29. Keyvan گفت:

  ۰

  ۰

  بزرگترین نقطه ضعف برانکو تو این بازی داشتن دو هافبک دفاعی بود چون مهاجم ها خوب تغذیه نمیشدن واونم اصرار برانکو به بازی دادن ربیع خواه هستش چون چها چهار دو لوزی خیلی بهتر بودکمالوند دست برانکورو خونده بود و میانه میدان رو بسته بود و دوم این که به هر دلیلی میخواد تعویض کنه رسن خوب بازی نکرد که هیچ خیلی هم بد بود دلیلی نداشت حتما تعویض کنه چون مسلمان خوب بازی میکرد هرچند مسلمان سر جاش بازی نمیکنه ولی بازم خیلی خوب بود منشا و رسن وعلیپورم که کلا فاجعه بودن

 30. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  حالا باید قدر مهدی طارمی را بدونیم. علی علیپور اگر ۳۰ گل هم در لیگ بزند لنگ کفش طارمی را نمی ارزد. همان پاس دقیقه ۲۱ او به منشا اگر زود تر میداد منشا بهترین موقعیت را داشت. ولی او عمدا دیر پاس داد و فرصت منشا خراب شد.من خودم مربی بین المللی هستم , با منشا خیلی خیلی بی مهری میشود.توسط علی پور و احمد زاده. آنها نمی خواهند منشا در پرسپولیس بماند. علی پور واقعا شعور فوتبالی ندارد.

  • نصیر گفت:

   ۰

   ۰

   خودتی جناب!!منشا حتی داخل جاگیری هاش هم مشکل داره از بس ایستایی هست که کل تیم رو کلافه کرده به بهانه طارمی به منشا فحش دادید حالا نوبت علی پوره!؟؟

  • saman گفت:

   ۰

   ۰

   شما شعور فوتبالی داری؟؟؟امروز تنها دلیل حذف ما منشا بود من خودم خیلی ازش خوشم میومد اما امروز افتضاح بود خود منشا هم اینو فهمید با اشکهاش اینو نشون داد دو تا تک به تک رو نزد پنالتی رو افتضاح زد یه موقعیت حالی رو با خودخواهی از بقیه گرفت هر جا توپ بهش میرسه فقط به فکر خودشه اونوقت علیپور خودخواهه؟بازی قبلی علیپور پنالتی رو داد به منشا یادت نیست؟اصلا فوتبال تا حالا دیدی اقای مربی به اصطلاح بین المللی؟

 31. amirali24 گفت:

  ۰

  ۰

  منشاخیلی بدبودمااین جام رابه خاطربی دقتی منشاودیگربازیکنان ازدست دادیم درآخراین عادل فردوسی پورکارخودش راکردهمانندبازی آسیایی پرسپولیس (الهلال) که استادحاشیه ساختن برای تیم ماست کاش آقای طاهری این شفاف سازی راقبل از رفتنش میکردچیزی ازارزشهای این تیم مقتدرکم نمیشه به امید قهرمانی درلیگ برتریاحق

 32. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا داوری رو اعصاب بود. فدای سر همه پرسپولیسیا. ناراحتیم ولی اشکال نداره. انشالله با تمرکز و حوصله بیشتری وارد لیگ میشیم و با اقتدار دوباره قهرمان میشیم. یاعلی

 33. یاس سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  تیم ما امروز بد بود و در این حرفی نیست،خستگی بیش از حد بازیکنا و داوری و فردوسی پور و سازمان لیگ و…. همه بهانست!تیم در یک هفته دوبار یک مدل گل خورده از یک جا این مشکل باید بر طرف شه!تاکتیک تیم باید عوض شه در روزایی که میزبان این مدل تیماییم

 34. ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  نمیدونم چرا قبل بازی های حساس برا تیم حاشیه درست میشه؟این استدقلالی ها هم ریختن تو نود دارن خوشحالی میکنند اخه طفلکی ها خودشون هیچی نیستند دلشون به لغزش پرسپولیس گرمه دیگه

 35. عمر عبدالرحمان گفت:

  ۰

  ۰

  امشب شب یلدا واسه عادل بهترین شب یلدای عمرش خواهد بود
  خیلی بهش لذت میده

 36. بابلسر گفت:

  ۰

  ۰

  بهترین بازیکن امروز ربیع خواه

 37. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  بالاخره یه روزی این سیستم ۴-۴-۲خطی ک واقعا اشتباه بود باید جواب میداد تا آقای برانکو ول کنه- اصلا چجوری ۲تاهافبک دفاعی میذاره– کارشناس برنامه محمد حسن انصاری فر چقد قشنگ ایرادای برانکو رو گفت- عدم تغذیه مهاجما- نفت با ۵هافبک وسط بازیو گرفت – برانکو هنگ کرد- بجای اینکه ۵هافبکه کنه تیمو اصرار ب داشتن ۴هافبک ک ۲تاش دفاعن- چ معنی داره؟؟؟؟ بهونه خستگی چرا؟؟؟ بابا همون هافبک لوزی بازی کن تا مهاجما بیشتر تغذیه شن- چرا باید هم ربیع خواه باشه هم کمال- ای بابا- بهر حال باید قبول کنیم برانکو تو ارنج و کنترل بازی ضعیفه

 38. طاهر صوفی گفت:

  ۰

  ۰

  با اینکه ضربات حساسیه دیدید ربیعخواه چقدر راحت زد

 39. redboy گفت:

  ۰

  ۰

  مقصر برانکوه با این ترکیبش.وقتی گل میخوایم چرا باید با دو هافبک دفاعی بازی کنیم.تعویضای برانکو اصن جواب نداد.من خودم طرفدار برانکوام اما باید جوابگوی این شکست باشه

 40. اسحاق حسینی گفت:

  ۰

  ۰

  عادل جان بر طبل شادانه بکوب
  مطمئنم امشب دو برابر خوشحالی

 41. یاس سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  داداش فردوسی پور اینجا چه تقصیری داشت!!!چرا همیشه دنبال مقصر از بیرونیم!؟تیم امروز نباید با دو هافبک دفاعی بازی میکرد،صنعت نفت دست برانکو را خونده بود و با هوش زیاد پل ارتباطی هافبک طراح ما با مهاجمین قطع کرده بود و تیم نیاز به یک پلیمیکر دیگه در کنار مسلمان داشت که بتونه بالا دستش پر کنه اما با ربیع خاه و کمال میخاستیم با زور توپ را وارد محوطه جریمه کنیم محسنم امروز دست تنها بین اون هافبکای قلدر کم اورد و چنتا توپ خوبم که در رفت منشا گل نکرد این کجاش به فردوسی پور ربط داره!؟اینکه دربرنامش از طاهری خواست روشن بیاد بگه پولها چی شده چه ربطی به این بازی داشته

 42. امین گفت:

  ۰

  ۰

  فدا سر بچه ها..حمایت میکنیم. تیم واقعا خوب.تهاجمی ….ولی ولی بچه نعمتی نمیخواد بمونه سیامک نعمتی نمیخواد بمونه .از دقیقه ۶۰اومد هیچ کاری نکرد .پنالتی هم وحشتناک زد.واقعا دلش با تیم نیست. در حد این پرپسولیس نیست.پنالتی اخر ربیع خواه میزد ما میبردیم

  • پویا گفت:

   ۰

   ۰

   خواهشا تیمو به حاشیه نبرید نعمتی هم مثل منشا و علیپور، علیپوری که داره تو این فصل فوقالعاده عمل میکنه هر بازیکنی اشتباه میکنه دیشب مسی ده تا موقعیت خراب کرد امروز تیم اصلا تمرکز نداشت هرچی به پایان بازی نزدیک میشیدم بازیکنا بیشتر کارت میگرفتن میخواست داور رو بزنن دقیقا وقتی که باید تمرکز داشته باشیم همه تیم ها در مقابل پرسپولیس با انگیزه طاهر میشن

 43. EhsaN گفت:

  ۰

  ۰

  #تحریم-نود

 44. sara گفت:

  ۰

  ۰

  چطوره برای فردوسی پور یه دادگاه تشکیل بدیم یه چکش هم بدیم دستش بشه قاضی!؟
  به اسمش هم میخوره

  • Keyvan گفت:

   ۰

   ۰

   ربطی به فردوسی پور نداره چرا الکی جو میدین واقع گرا باشین دلیل باخت ما سیستم خودمون بود با دو هافبک دفاعی اصلا مهاجمان ما خوب تغذیه نمیشدن و دوم تعویض های الکی واشتباه برانکو بود وگرنه رسن فاجعه بود کلا فقط برانکو از رو عادت مسلمان رو تعویض کرد

 45. محسن گفت:

  ۰

  ۰

  من شک ندارم میخوان استقلال رو قهرمان جام حذفی کنن اخه مگه میشه بازی اونا لغو بازی پرسپولیس برگزار بشه بخدا فقط ببینید میخواستن امسال جام بگیره

 46. T8T گفت:

  ۰

  ۰

  جام حذفی مال بچه هاست

 47. رامین گفت:

  ۰

  ۰

  هدایتی لعنتیو خدا لعنت کنه. حالا هی ازین حاجی دزد حمایت کنین.

 48. SenatoR گفت:

  ۰

  ۰

  قشنگ مشخص بود بازیکن ها تمرکز ندارن و دلیلش چیزی نمیتونه باشه جز این حاشیه سازی هایی که عادل……. درست کرده بود

 49. عسگری گفت:

  ۰

  ۰

  فردوسی پور بی پدرراحت شدی.خیلی بی شرفی

 50. محمدجواد حسنی گفت:

  ۰

  ۰

  مبارکت باشه آقای عادل!
  حالا هفته بعد هی آیتم پخش کنید پرسپولیس نمیتونه حتی تو جام های داخلی موفق بشه و به همین دلیل بازیکن هاش رو باید بده کیروش
  خدا لعنتت کنه فردوسی پور

 51. رضا گفت:

  ۰

  ۰

  کسانی که همش میگفتین به سیامک نعمتی بازی بدهیدکه نیم فصل نره دیدید چطور کمر تیم رو یه تنه شکوند

 52. محمدحسین پوراحمد گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک میگم به آقای عادل فردوسی پور و دار و دستش
  بعد از لیگ قهرمانان آسیا با حاشیه سازی جام حذفی رو هم از برانکو گرفتید
  تمام تلاش خودتون رو بکنید لیگ امسال هم از پرسپولیس بگیرید و لبخند رو به لبای کیروش بیارید
  پرسپولیس مقتدرانه ترین قهرمان نیم فصل تاریخ ایران رو کسب کرده اما نود همش آیتم حاشیه ای پخش کرده و حتی یه دونه آیتم برای تمجید پخش نکرده
  بازیکن های استقلال ۴ تا پاس درب و داغون نمیتونن بدن و کلی عادل از بازیشون تعریف میکنه اونوقت پرسپولیس با مقتدرانه ترین قهرمانی نیم فصل در تاریخ ایران از نظر ورزش۳ و نود در بحران قرار داره!!!!

 53. حسین صالح پور.بهشهر گفت:

  ۰

  ۰

  برتری چه فایده ای داره وقتی حذف شدیم

 54. بابلسر گفت:

  ۰

  ۰

  با تمام احترامی که برای برانکو قائلم،نمیدونم چرا وقتی بازی گره میخوره هیچ برنامه ای نداره
  فرشاد احمدزاده ۲۰ تا توپ گرفت همه رو لو داد(تفاوت فرشاد با وحید امیری زمین تا آسمون)،
  من نمیدونم شجاع این خطاها رو از کجا میاره،
  خداییش مثه آب خوردن میتونستیم قهرمان شیم

 55. پویا گفت:

  ۰

  ۰

  تو پنالتی همه چیز ۵۰_۵۰ فدای سر بچه همین که تا لحظه اخر جنگیدن برای ما هوادارن با ارزش تره خیلی دوست داشتیم دوگانه رو فتح کنیم

 56. رامین گفت:

  ۰

  ۰

  هر کی که تو بازی ریده بود، دقیقا به همونا پنالتی داد بزنه. اونا هم به قشنگترین شکل ممکن ریدن.

 57. Reza گفت:

  ۰

  ۰

  نگفتم میخوان ما جام حذفی رو نگیریم.چون میدونن حذفی و لیگ با هم واسه یه تیم اونم ما نباید باشه.کار خودشونو کردن.البته از بد بودن بازیکنای خودمون نگذریم.منشا,نعمتی,اصل کاری علیپور

 58. بابی فیشر گفت:

  ۰

  ۰

  و استقلال شد قهرمان خذفی تمام ممنون واقعا منشای بی عرضهههههههههههه حریفای استقلال تا فتح جام!!!!نساجی -گل گهر- ایران جوان -خونه به خونه- اس خوزستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 59. shahyad.ppiete33 گفت:

  ۰

  ۰

  سلام.گاهی وقتا البته گاهی منتقد برانکو بودم که چرا فلانی تو ترکیب نیست فلانی هست..اما امروز ازش عذرخواهی می کنم.چون لقب پروفسور برازندشه…تا الان فکر می کردم سیامک نعمتی مهره ای هست که رو نیمکت حیف میشه اما با ۲بازی اخیرش فهمیدم ی مهره کند و خنثی هست.. بازیکنی که فوقالعاده بی انگیزه هست….مرسی پروفسور بخاطر همه چیز..یا حق

  • علی گفت:

   ۰

   ۰

   ماهرچی میکشیم از بی هنری برانکو وقتی به مسلمان واحمدزاده بازی میده وبهترین بازیکن وذخیره میکنه (رسن) وبازیکن تکنیکی مثل نعمتی رو توی نیمکت خراب میکنه با اومدن این دوتا تیم جون گرفت

   • محمدرضا پرسپولیسی نژادازگرگان گفت:

    ۰

    ۰

    دوغتو بنوش کیسه کش

   • نصیر گفت:

    ۰

    ۰

    تکنیکی یعنی سروش! دفاع راست یعنی رامین مهاجم یعنی طارمی این قدر با این الفاظ رسن ومنشا مردم رو گول نزنید..با همین رسن و منشا ۴ تا از الهلال خوردیم

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5915 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9159988 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر