شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۳
  |   نظرات: ۴۲ نظر
2,464 نفر بازدید

پرسپولیس ۲-۱ الجزیره / صعود شیرین پرسپولیس به یکچهارم نهایی با شلیک سوپرمن

پرسپولیس نیوز : دیدار تیم‌های پرسپولیس و الجزیره امارات با برتری نماینده کشورمان و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود.

تیم پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به میدان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. سیامک نعمتی در دقیقه ۶۳ و سیدجلال حسینی در دقیقه ۹۰ برای پرسپولیس و رومارینیو در دقیقه ۷۰ برای الجزیره گلزنی کردند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، احمد نوراللهی، وحید امیری (بشار رسن – ۷۷)، فرشاد احمدزاده (شایان مصلح – ۸۵)، سیامک نعمتی (گادوین منشا – ۶۵) و علی علیپور.

ترکیب الجزیره: علی خصیف، محمد فوزی (الحسمی – ۶۸)، مسلم فایز، محمد العطاس، خلیفه الحمادی، محمد المسلمی، سالم راشد، محمد جمال، مبارک بوصوفه، رومارینیو و علی مبخوت.

نیمه اول
دقیقه ۳: کرنر ارسالی از سوی احمد نوراللهی پس از عبور از روی سر علی علیپور به صورت ناگهانی با سینه فرشاد احمدزاده برخورد کرد و در آستانه تبدیل شدن به گل بود، اما مدافع الجزیره توپ را از روی خط بازگرداند.

دقیقه ۳: توپ برگشتی توسط مدافعان الجزیره را نوراللهی به کمک سیامک نعمتی گرفت و ارسال دیگری به روی دروازه داشت که این بار با ضربه سر علیپور همراه بود که ثمری نداشت.

دقیقه ۷: ارسال فرشاد احمدزاده به روی دروازه الجزیره با ضربه وحید امیری همراه بود که این توپ خطرناک را مدافعان بازگرداندند.

دقیقه ۸: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس از سمت چپ محوطه جریمه الجزیره توسط نوراللهی روی دروازه ارسال شد که شجاع خلیل‌زاده نتوانست از توپ ارسالی استفاده کند و توپ به اوت رفت.

دقیقه ۲۲: فرشاد احمدزاده پس از چند پاسکاری و یک و دو وارد محوطه جریمه الجزیره شد که مدافع الجزیره او را متوقف کرد. در حالی که پرسپولیسی‌ها معقتد به خطای پنالتی بودند، اما داور مسابقه دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۳۵: یک و دوی وحید امیری با محمد انصاری از سمت چپ، ارسالی خطرناک را روی دروازه به دنبال داشت که فرشاد احمدزاده نتوانست توپ را در بهترین فرصت تبدیل به گل کند.

دقیقه ۴۵: حسین ماهینی به دلیل خطایی که روی بازیکن الجزیره انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۷: ارسال احمد نوراللهی به روی دروازه به موقعیت خطرناکی برای پرسپولیس همراه شد که بازیکنان الجزیره تن به کرنر دادند.

دقیقه ۴۸: احمد نوراللهی از پشت محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه زد که خصیف با کف دست توپ را راهی کرنر کرد، اما داور چینی این دیدار اعتقادی به کرنر نداشت. در ادامه سیامک نعمتی نسبت به تصمیم داور اعتراض کرد که با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۴۹: ارسال کرنر روی دروازه الجزیره با ضربه سر فرشاد احمدزاده همراه بود که توپ او نیز به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۵۱: سیامک نعمتی در محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه زد که با برخورد به بازیکن الجزیره برگشت داده شد. پرسپولیسی‌ها معتقد به خطای هند پنالتی بودند که بازهم داور چینی خلاف این نظر را داشت.

دقیقه ۵۵: سیامک نعمتی با اشتباه مدافع الجزیره در شرایط خوبی برای خلق موقعیت قرار گرفت، اما تعلل او و تکل خوب مدافع الجزیره این موقعیت را از او و پرسپولیس گرفت.

دقیقه ۵۵: صادق محرمی ارسال خوبی روی دروازه الجزیره داشت که ضربه سر احمد نوراللهی راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۶۰: فرشاد احمدزاده به دلیل خطایی که روی بازیکن الجزیره انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۶۳: احمد نوراللهی پس از چرخشی پشت محوطه جریمه و شوتی ناگهانی موفق شد دروازه العین را باز کند.

دقیقه ۶۵: حرکت خطرناک بازیکنان الجزیره درون محوطه جریمه پرسپولیس با واکنش سیدجلال حسینی همراه بود تا تبدیل به موقعیت خطرناک نشود.

دقیقه ۶۸: علی علیپور ضربه‌ای زمینی به سمت دروازه الجزیره زد که توپ از کنار دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۷۰: رومارینیو از پشت محوطه جریمه شوتی زمینی را به سمت دروازه پرسپولیس زد که علیرضا بیرانوند موفق به مهار این توپ نشد تا الجزیره به گل برسد.

دقیقه ۸۲: ارسال بشار رسن از روی ضربه ایستگاهی به ضربه سر گادوین منشا همراه شد که خصیف توپ را روی خط دروازه مهار کرد.

دقیقه ۸۴: ارسال احمد نوراللهی از روی ضربه ایستگاهی پس از عبور از روی سر احمدزاده در آستانه ورود به دروازه بود که خصیف بار دیگر موفق به مهار توپ شد.

دقیقه ۸۴: صادق محرمی ارسالی خطرناکی روی دروازه داشت که خصیف توپ را از روی سر منشا دور کرد.

دقیقه ۸۶: ارسالی دیگر روی دروازه الجزیره انجام شد که خصیف ضربه سر شایان مصلح را از زیر طاق دروازه بیرون کشید.

دقیقه ۸۹: سیدجلال حسینی در شلوغی محوطه جریمه الجزیره و روی توپ برگشتی با شوتی محکم دروازه الجزیره را باز کرد.

دقیقه ۲+۹۰: مبخوت شوتی فنی و خطرناک را به سمت دروازه پرسپولیس زد که بیرانوند توپ را راهی کرنر کرد.

دیدار رفت دو تیم با نتیجه ۳ بر ۲ به سود الجزیره خاتمه یافته بود و با کسب پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس در این دیدار، شاگردان برانکو به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

تن‌کاته سرمربی الجریزه روز گذشته در نشست خبری پیش از بازی با طعنه گفته بود مگر سیدجلال حسینی سوپرمن است که غیبت او در بازی رفت اثر داشته باشد و حالا پرسپولیس با گل او صعود کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

42 Responses to “پرسپولیس ۲-۱ الجزیره / صعود شیرین پرسپولیس به یکچهارم نهایی با شلیک سوپرمن”

 1. آرمین گفت:

  ۰

  ۰

  این حرص و جوشی که ما دیروز ما خوردیم برای صعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا بود … یه زمانی با مربیان داخلی و دیگه تو لیگ حسرت سهمیه گرفتن تو آسیا رو داشتیم …. یه زمانی باید حرص بازیکنای بی کیفیتی که با دلالی میومدند تو تیم رو میخوردیم ….. دیروز همه دیدید داور چینی دو سه پنالتی صددرصد رو نگرقت ….. آخر فصلی سنگین اینجوری با غیرت بازی کردند واقعا دست مریزاد به بازیکنا و کادر فنی …. شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند …. هوادار و هوادارنمای عزیز قدرشناس باشیم

 2. عشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  متاسفم برای این هوادارای نمک نشناس. کاش برانکو میرفت و شما میموندین و حوضتون و گارشناسیای بدرد نخورتون. نمیزارین از برد تیم لذت ببریم. انگار همه دنیا تاکتیک دارن و فقط پرسپولیس بی تاکتیکه. اصلا دیگه دوست ندارم بیام این سایت. بیشتر علیه پرسپولیسن تا حامی. متاسفم براتون

 3. ع.م. گفت:

  ۰

  ۰

  سلام.تبریک به همه ارتش سرخ . بازی را بردیم واز تمام بازیکنان داخل و خارج زمین و کادر فنی، تشکر می کنیم. ولی من هم به نظر اکثریت هواداران احترام می گذارم و باید قبول کنیم که تیم،تاکتیک به خصوصی نداشت. یک حمله و یک گل ، هدف الجزیره.و نود دقیقه حمله، هیچ. اگر شوتهای احمد و سید جلال را نداشتیم،الان داشتیم حسرت می خوردیم. این بیرانوند رو من فکر نمی کنم توی دروازه تیم ملی باشه تا وقتی مظاهری هست. آقای برانکو که متاسفانه یک تنه در مقابل همه ایستاده ونه حاضره از تمام قدرت تیمش استفاده کنه و نه حاضره یک کمک تاکتیکی خوب در کنار خودش بگذاره. پافشاری روی بعضی بازیکنای خاص، بقیه رو ناامید و به نوعی نابود کرده ، حتی بعد از اومدن توی زمین هم سردرگمند. بازیکنای توی زمین هم که تحمل انتقاد رو ندارن و تاثیر منفی روشون داره ودچار افت میشن. میدونم حرفهای تکراری زدم ولی باید اینقدر انتقاد سازنده بشه که برانکو بفهمه مردم ما فوتبال رو خوب می فهمند واز او چه توقعی دارن. اگر در تفکرات خودش،تجدید نظر نکنه،خیلی زود محبوبیتش به دلخوری،تبدیل می شه و این وسط فقط پرسپولیسه که ضرر می کنه. باید به عقاید هم احترام متقابل بگذاریم. به امید موفقیت و داشتن همان پرسپولیس هجومی و با طراوت و داشتن کمک های قوی فنی برای پیروزی های زیبا در فصل بعد. ان شاالله.

 4. علی گفت:

  ۰

  ۰

  بعضی ها حالا که تیم برده دارن مثل کیسه کشا انتقاد میکنند واقعا به اینها هوادار میگویند….خداراشکر که بردیم ولی الان باید دعا کنیم پنجره نقل وانتقالات بازبشه تا فصل بعد به بحران نخوریم درمورد برانکو مطمئنا باشید فلسفه بازی تیم راتغییر میده چون میدونه فصل بعددر لیگ با وجود تیمهایی چون ذوب آهن وکیسه فعلی وسایپا وحتی سپاهان وسوراختور ودر لیگ قهرمانان تیمهای غربی مثل الدحیل وتیمهای شرقی که همیشه قدرتمند هستند با این سبک بازیها نمیتوان به جایی رسید پس اگر انتقادی هم هست بایستی کسی از هواداران نماینده بشه وبابرانکو راجع به فصل بعد ونگرانی ها هواداران در تعامل وگفتگو باشه…… نه تخریب وانتقادستیزی وکیسه شادکنی….. والسلام

 5. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۰

  ۰

  کیسه تو حذفی با کمک داوران و فدراسیون وبازی با تیمای لیگ یکی که اونم زرگر رو براشون میزاشتن یه قالپاق بردن چه سروصدایی دارن!!یه عده کیسه ای و مزدور افتادن جون پرسپولیس…ببازی انتقاد!ببری انتقاد!صعود به یک چهارم انتقاد! سه سال صدر نشینی انتقاد!!به قول سیدجلال سوپرمن هوادارا مواظب باشن و فریب نخورند!!!

 6. ولی گفت:

  ۰

  ۰

  بردیم ولی به سختی ولی واقعا تیم الجزیره تیمی نبو د که نشد ببریش خدا بهم رحم کرد.من فکر مراحل بعد قطعا خیلی سخت خواهد بود با این دفاع به مشکل میخوریم

 7. بختیاری گفت:

  ۰

  ۰

  تنها نکته خوبش این بود که صد هزار نفر ناداحت برنگشتن خونه…هرچقدر گفتیم کیسه کشا می گن خسروووو بکش زیرش حالا تیم خودمون این بلا سرش اومده از دیقه یک سانتر و سانتر و سانتر…

 8. رضا بیرانوند گفت:

  ۰

  ۰

  درسته سید جلال عالی بود امروز ولی گلی که خوردیم از بین پاهای سید عبور کرد
  چسبید ولی گل سید

 9. حسام ادین حسام گفت:

  ۰

  ۰

  باید بشار حتما بعنوان هافبک نفوذی کنار احمدزاده وپشت این دو مسلمان بعنوان پاسور و دوتا هافبک دفاعی باشه تا در عمقم حرکت داشته باشیم و دوبال کناری دفاع از کنارها هجوم بیارن تاکتیک حمله نداریم هافبکا باید بیان سریع کنار مهاجما زمان حمله

 10. علی گفت:

  ۰

  ۰

  عالیی بودیم

 11. سید علی گفت:

  ۰

  ۰

  یه زمانی میگفتید چرا نعمتی بازی نمیکنه.حالا میگن چرا بازی میکنه.اگه مسلمانم بازی بده چون توان بازی فیزیکی و ۹۰ دقیقه ایی نداره متوجه میشید که خوب نیست.که اگر خوب بود توی دوران اوجش کیروش دعوتش میکرد

 12. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  تیمش انقدر مالی نبود بخوایم کارو سخت کنیم، امیدوارم پنجره باز بشه

 13. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  خداوکیلی اخه این چی بود سکته کردم تا بردیم ای خدا بگم چیکارت نکنه برانکو…اقای برانکو شما مگه نمیگفتی به تیم برنده دست نمیزنن ما گفتیم چشم این تیم چندین بازی پشت سر هم باخت بازم این ترکیب مضخرفو میزاری؟
  بیرانوندم که ناامیدمون کرده کلا خیلی ضعیفه بجاش خیلی ادعاش میشه فقط

 14. mehrdad گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک خدمت دوستان،بازی بد گره خورد اما بازم خوشحالم که کاپیتان کار رو تمام کرد،تعویض های برانکو میتونست خیلی بهتر باشه و روند بازی رو انقدر سخت نکنه،مصلح حضورش عالی بود منشا هم خوب بود
  امیدوارم مرحله بد روند تیم بهتر شه و همچنین نقص های ترکیب از بین بره
  یه نکته هم در مورد مسلمان اینکه بد بازی همه خوشحالی کردن جز اون،کارش درست نبود
  در نهایت هم برنده واقعی هواداران بودن دستشون درد نکنه

 15. نیما گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک به همه
  ایشااله قهرمانی آسیا

 16. Milad گفت:

  ۰

  ۰

  امید وارم پنجره نقل و انتقالات باز شه از مهاجامان هیچ فایده نیست دو تا مهاجم توپ میخوایم وگرنه از اینا فاییده نیست امید وارم جای صادق بتونن بازیکن بیارن فقط خدا کنه پنجره نقلو انتقالات باز شه

 17. نگرانم گفت:

  ۰

  ۰

  به یاری خدا و با همت و حمایت ۱۰۰هزار هواداربا غیرت بردیم هر چند که صادق محرمی خوب مزد هواداران که ۲سال تشویقش کردن تو سرما و گرما رو داد و هنوز ۱۰دقیقه از باز نگذشته تو این محرومیت نقل و انتقالات پرسپولیس رو با نامردی و ناجوانمردی و گربه صفتی هر چه تمام تر تنها گذاشت و به تیم درپیتی دینامو زاگرب فروخت پرسپولیس و ۴۰ میلیون هوادارش رو دست مریزادو فراموش کرد که برانکو به خاطر اون رامین رو اخراج و ماهینی رو نابود کرد
  بردیم امیدوارم از این صعود پشیمان نشویم با این برانکوی سوپرلجباز که به قیمت حذف جلوی ۱۰۰ هزارنفر و باختهای پیاپی دربی هم دست از لجبازی و بازیکنان ضعیف مورد علاقه اش بر نمی داره و با گرشاسبی کیسه کش که دلش الان بیشتر واسه بازی کیسه و ذوب شور میزنه و نمک نشناسی بعضی بازیکنان خدا خودش به خیر کنه وهوای پرسپولیس بی کس و تنهای ما رو داشته باشه تبریک ویژه به بهترین مدافع تمام تاریخ ایران سد جلال با غیرت که به عشق امثال اون امروز اومدم ورزشگاه و با تمام وجود فریاد زدم خدا حفظ ش کنه و سایه اش بر سر پرسپولیس و خانواده اش باشه انشالله

 18. Milad red گفت:

  ۰

  ۰

  این فصل هم تموم شد
  با یه قهرمانی لیگ و صعود به هشت تای آسیا. اگه پرسپولیس رو با تیم زمان ژوزه و استیلی و دایی و درخشان مقایسه کنیم خیلی عالی و فوق العاده ایم ولی اگه با دو فصل پیشمون و فصل گذشته خودمون مقایسه کنیم فجیع هستیم
  رفتن دکتر طاهری.رفتن پانادیچ.رفتن چوک و رفتن طارمی همه باعث شده این تیم به این روز بیفته.
  برانکو دستیار خوب اصلا نداره. استفاده صحیح از بازیکنا نمیکنه. ۶ماهه گل تاکتیکیه عمقی نزدیم هیییچ حتی موقعیت هم درست نکردیم. فقط و فقط سانتر و سانتر
  چه پنجره نقل و انتقالات باز بشه و چه نشه تفکر برانکو بر این مدل بازیه
  فصل بعد که پیشاپیش مشخصه که چقدر قراره حرص بخوریم. فقط لحظه شماری میکنم واسه فصل بعدش با مربی و بازیکنای جدید

 19. amir گفت:

  ۰

  ۰

  نزدیک بود قلبم وایسه اشکم زده بود بیرون

 20. پرسپولیس و بس گفت:

  ۰

  ۰

  به کوری چشم بدخواهان برانکو پرسپولیس صعود کرد

 21. حسن پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  فقط خدا کنه پنجره نقل وانتقلاتی باز بشه و گرنه نابودیم

 22. پرسپولیس من گفت:

  ۰

  ۰

  آقا تبریک به همه ، درسته مردیم و زنده شدیم ولی خدایش مرحله بعد به مشکل اساسی میخوریم بخصوص که گفته شده این آخرین بازی محرمی بود . امیدوارم خدا بهمون رحم کنه

 23. amirreza گفت:

  ۰

  ۰

  برانکوتوامیری میندازی بیرون ماهینی تااخرفیکسه.مگه میشه.مگه داریم.هرجوری میخوام قبول کنم که این ماهینی مفیدبازی میکنه نمیتونم خودموگول بزنم.تیم احتیاج به هافک هجومی مثل مسلمان داره.خدابه دادمون برسه واس فصل بد.

 24. hosein.feisi888 گفت:

  ۰

  ۰

  خوشحالم ولی نه از ته دل. سبک بازیمون خیلی آماتوره . سال دیگه اگه پنجره باز نشه مشکل خواهیم داشت. جناب برانکو قلب تیم هافبکه. بوسکتس هم جذب کنیم قطعا باید نیمکت نشین ماهینی باشه. کاری ندارم ولی با این تفکر و لجبازی نسل طلاییمون سوخته شد توسط برانکو . رامین مهدی محسن… و سیامک ماهینی فرشاد ربیع شدن موندگار ما. چی بگم. به امید باز شدن پنجره که هافبکی بیاد و بتونه فیکس شه و به امید مصدومیت چندین ماهه ماهینی. یا حق

 25. مصطف گفت:

  ۰

  ۰

  برام سوال شده اصلا بیرانوند سیو میدونه چیه؟؟

 26. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  این تیم با این سبک بازی بزن زززیررررش فصل بعد پنجم هم نمیشه..فقط میزنند زیر توپ..تاکتیک تعطیله..برانکو هم انگار پیر شده با این قد بلزی هاش تیمو فصل بعد داغون میکنه…واقعا متاسفم حیف این بازیکنا…انقدر حابجا میکنه جای بازیکنارو ک بیرانوند فصل بعد مهاجم هم میشه

 27. محمدصادق 66666 گفت:

  ۰

  ۰

  به خدا یه بچه ۹ ساله هم عقلش بهتر از برانکو هست وقتی تیم نیاز به حمله و گل داره باید تیم هجومی بشه باید ماهینی رو میکشید بیرون مسلمان رو میاورد و فرشاد احمق زاده رو میکشید بیرون بشار میاورد و منشا جای نعمتی . خداوکیل بهتر از این تعویض ها سراغ دارین. داره یه طوری ترکیب میچینه که انکار اصلا بازیکن نداریم. کمک خوبی هم نداره باید پانادیچ برگرده یه مربی بی سابقه کاری هم بهتر از زلاتکو هست. حرف دلم رو زدم

 28. مصطف گفت:

  ۰

  ۰

  اصلا خوشحال نشدم با این جور بازیها دور بعد باز یکی دیگه چهارتا میخوریم،

 29. مصطفی گفت:

  ۰

  ۰

  اول تبریک به همه سرخ دلان که میدونم مثلا من مردن و زنده شدن تا بردیم .ای کاش برانکو ببینه با امدن منشا و بشار چقد تیم جون گرفت اخه با مسلمان لج داری چرا اینا رو سوزوندی رو نیمکت اخه چرا تو ازادی با دو هافبک دفاعی.ی سوال مهم از برانکو چرا اینقد پول مفت بیت المال رو میدی هم کشوری ها خودت اگه واقعا رادو دروازبان خوبی نیست که حتی سه بازی اخر که تشریفاتی بود حاضر نشدی ازش استفاده کنی دیگه چرا قرداد باز میبنده ی سهمیه خارجی خراب میکنی الان تیم الجزیره فقط سه خارجی داشتن میچرخوندش بعد ما خارجی ها رو نیمکتن واقعا چرا…

 30. محسن مسلمان گفت:

  ۰

  ۰

  چقدر بد این بیرانوند بخدا سگ رادو به این شرف داره دقیقه ۹۲ نزدیک بود روی اشتباه بیرانوند گل بخوریم ..! تبریک میگم این برد وحشتناک هیجانی رو اما حیف از محسن …

 31. Alex666666 گفت:

  ۰

  ۰

  در روزی که بد بودیم..بردیم……….این هم یه نوع فوتبال بازی کردنه…..راستی دوستان تاکتیک برانکو تو این بازی چی بود؟؟؟

 32. پرسپولیسی آتشین گفت:

  ۰

  ۰

  خدارا شکر انشالله با تقویت تیم میریم برای قهرمانی پرسپولیس کبیر در آسیا

 33. alibigi گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک به هوادارای واقعی پرسپولیس اونایی که رفتن ورزشگاهو یا ازتو خونه تاتونستن ازتیم حمایت کردن واسه یکسری خیلی متاسفم نظرات مطلب نیمه اول دیدم اصن حالم بد شد انگار یکسری داشتن دعا میکردن پرسپولیس ببازه! اصن از کیسه کشا بدتر شدن عده ای

  یعنی من فکرمیکنم اگه این بازی مساوی تموم میشد واقعا چی میشد؟ احتمالا این عده ای که منتظر باخت پرسپولیس بودن شروع میکردن به فحاشی تواینستای بازیکنا برانکو عملا باعث میشدن هم بازیکنا برن هم تیم بابدترین بحران فصل اینده شروع کنه که خداراشکر همچنان اون عده مجبورن برن توغار تاباخت بعدی پرسپولیس!

 34. یاس سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  سید دیوار حسینی دمت گرم،
  تیتر فردای خبر ورزشی،جلال ایرانی

 35. مهرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  من تعجبم این کجاش شیرین بود ؟؟؟
  کل بازی فقط سانتر سانتر سانتر
  نمیدونم تو تمرینا اینا چکار میکنن
  حاضرم قسم بخورم اگه بگن برا بازی بعدی ربیع خواه میتونه بازی کنه برانکو بازیش میده و احمد رو میندازه بیرون

 36. سعید شیشتقلالی گفت:

  ۰

  ۰

  خداروشکر که بردیم،فقط خدا کمک کرد که پیروز شدیم.
  امیدوارم برانکو تغییر نگرش بده و یه سبک جدید و دلچسب رو کنه تا شاهد بازیهای قشنگ و هجومی باشیم،دم همه هوادارانی که رفتن ورزشگاه گرم.
  انصافا از لحاظ تاکتیکی ضعیف بودیم و لحظات آخر احساسی بازی کردیم و خدا کمک کرد ببریم،وگرنه بازیکن خلاق و موقعیت ساز نداشتیم.
  به امید قهرمانی سوپرجام و آسیا انشاالله….

 37. محمدصادق 66666 گفت:

  ۰

  ۰

  تا با این سیستم بازی کنیم تیم همین طوری هست به احتمال زیاد محرمی میره به جاش مهدی شیری ایران پوریان محمدی مهر گزینه های خوبی هستن . احمد زاده هم که خدا کنم بره و یا سروش یا علی کریمی سپاهان و یا بوحمدان بگیریم یا عالیشاه فیکس باشه و تبریزی رو بگیریم.باید با سیستم لوزی بازی کنیم

 38. مخملباف گفت:

  ۰

  ۰

  سلام…این پیروزی مبارک بر همه…
  چند نکته:
  قبول کنیم ک تیم دارای ایرادات تاکتیکی و ارنج است.اصرار برانکو در عدم بکارگیری رسن و مسلمان ک براحتی میتوانند پاسهای مناسب جهت مهاجمین بسازند.
  انصاری بازیکن خوبیه لیکن کدام یک از ویژکی های مارسلو و روبرتو کارلوس رو داره…بیشتر یک چپ فانتزی ک عمدتا ب سالنی بازها شبیه هست.او ضعف فراوان در سر زدن و درگیری فیزیکی داره..
  شخصا شفر را مربی کارکشته تری دیدم ک شجاعت تعویض در نیمه اول نیز داشته و اگر پنجره نقل و انتقال باز نشه فصل بعد قطعا در لیگ دچار مشگلاتی خواهیم بود و در مرحله بعد نیز همچنین..
  ب هر حال این پیروزی شیرین مبارک باد.

 39. رضا ضدکیسه گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک به همه نمیخوام این شادی مضاعف رو باحرفای تکراری تلخ کنم ولی توخبرقبلی گفتم سیامک وفرشاد احمدزاده کاش برن منفی دادین ولی دیدیم که چطوراین دوبازیکن تیم رو ضعیف کردن سیامک نعمتی ازوقتی ثابت شده قدرت پرسپولیس کم شده وبه زوربازیها رومیبره

 40. red گفت:

  ۰

  ۰

  یه شوت از احمد
  یه گل از سوپر من
  دقیقا همینو می خواستم

 41. 666666 گفت:

  ۰

  ۰

  به قران اگه امروز دروازبانم نداشتیم بیشتر از ۱ گل نمیخوردیم چقدر بی مصرفی بیرانوند همیشه گفتم امروزم میگم به جز سید جلال انصاری نورالهی کمال محرمی و امیری بقیه مفت نمیرزن و باید برن

 42. Vahid گفت:

  ۰

  ۰

  مردیمو زنده شدیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19664 بازدید

بازدید دیروز: 27907 بازدید

بازدید کل : 22298650 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر