یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۵۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
  |   نظرات: ۶۰ نظر
4,640 نفر بازدید

پرسپولیس ۲-۲ استقلال / تساوی شیرین با گل دقایق پایانی

پرسپولیس نیوز: تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی به پایان رسید.

دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۵:۳۰ امروز پنجشنبه ۱۷ بهمن و در حضور ۵۶ هزار و ۷۰۰ نفر تماشاگر و به قضاوت بیژن حیدری در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان به تساوی ۲ به ۲ انجامید.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگونا.

ترکیب استقلال:
سید حسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، شاهین طاهرخانی، میلیچ، وریا غفوری، مسعود ریگی، فرشید باقری، علی کریمی، مهدی قائدی و ارسلان مطهری.

دقیقه ۵: پرسپولیسی ها توانستند بازی را به تعادل بکشند و با پاس های کوتاه به سمت دروازه استقلال نزدیک شدند و صاحب یک ضربه کرنر شدند که مهدی ترابی این ضربه را روی دروازه ارسال کرد اما توپ عرض زمین را طی کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: هیجان ابتدایی بازی کاسته شد و دو تیم با پاس های اشتباه اجازه ندادند موقعیتی روی دروازه ها خلق شود.

دقیقه ۱۴: وحید امیری از جناح چپ حمله ای را روی دروازه استقلال پی ریزی کرد و با ارسال توپ عرضی درون محوطه جریمه حریف علیپور را در موقعیت گل قرار داد اما ضربه آرام این بازیکن به سمت دروازه نرفت و بهترین موقیت بازی تا این دقیقه از دست رفت.

دقیقه ۱۷: استقلالی ها در یک ضد حمله خوب و سرعتی مهدی قائدی را پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت کردند که پاس داخل محوطه جریمه این بازیکن به مطهری نرسید و بیرانوند توپ را مال خود کرد.

دقیقه ۲۰: وحید امیری نخستین شوت به سمت دروازه استقلال را زد که ضربه اش آرام و روی زمین به حسینی رسید.

دقیقه ۲۴: استقلال پس از چند حمله پشت سرهم به گل برتری رسید. در این دقیقه ابتدا یک ارسال با ضربه سر محمد انصاری به تیر دروازه پرسپولیس برخورد کرد و در برگشت فرشید باقری شوتی را به سمت دروازه زد که بین راه ارسلان مطهری با ضربه ای زمینی دروازه را باز کرد.

دقیقه ۲۶: مهدی قائدی بازهم دروازه پرسپولیس را تهدید کرد و با رد شدن از دو بازیکن پرسپولیس ضربه ای را به سمت دروازه بیرانوند زد که توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۹: فرار مهدی ترابی از جناح راست و پاس او به اوساگونا درون محوطه جریمه برای پرسپولیس بهترین موقعیت را ایجاد کرد که پاس عرضی این بازیکن دهانه دروازه به علیپور رسید و او با ضربه ای آرام دروازه استقلال را باز کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

دقیقه ۴۰: ارسال بلند وریا غفوری درون محوطه جریمه بهترین فرصت را برای ارسلان مطهری ایجاد کرد تا با ضربه سر دروازه پرسپولیس را برای دومین بار باز کند اما ضربه این بازیکن با بی دقتی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵: مهدی قائدی از همان جایی که نیمه اول بارها صاحب موقعیت شد، توپ را در اختیار گرفت و با ضربه ای زیبا دروازه پرسپولیس را نشانه رفت که توپ در آستانه ورود به دروازه توسط بیرانوند به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۵۰: شروع نیمه دوم با حملات پرسپولیس همراه بود که در یک مورد شوت مهدی ترابی با فاصله زیادی از روی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: مهدی قائدی که در روزهای اوج است در جناح راست پرسپولیس صاحب توپ شد و پس از عبور از سه بازیکن پاس عرضی را برای مطهری ارسال کرد که ضربه این بازیکن در دهانه دروازه منجر به گل دوم شد.

دقیقه ۵۷: گل محمدی پس از عقب افتادن تیمش دست به تعویض زد و محمد انصاری را بیرون کشید و محمد نادری را در ترکیب تیمش قرار داد. همچنین بشار رسن را به جای کما کامیابی نیا به زمین فرستاد.

دقیقه ۶۵: یک ضربه ایستگاهی نصیب پرسپولیس شد که این ضربه را نوراللهی به سمت دروازه زد و حسینی توپ را برگرداند و در ادامه هم حسینی اجازه نداد دروازه باز شود.

دقیقه ۷۰: یحیی گل محمدی سومین تعویضش را انجام داد و استوکس را به جای اوساگونا به میدان فرستاد.

دقیقه ۷۵: فرهاد مجیدی در اقدامی عجیب مهدی قائدی را از زمین بیرون کشید و آرش رضاوند را به میدان فرستاد.

دقیقه ۸۹: پرسپولیس با چند دقیقه حمله پی در پی بالاخره در یک رفت و برگشت صاحب موقعیت درون محوطه جریمه شد که استوکس ضربه ای را به توپ زد که حسینی آن را ناقص دفع کرد و بشار رسن با پیگیری خوب توپ توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

60 Responses to “پرسپولیس ۲-۲ استقلال / تساوی شیرین با گل دقایق پایانی”

 1. پرسپولیس گفت:

  ۴

  ۰

  اگه انصاری نبود استقلال ی گل نمیزد..انصاری خیلی افت کرده نادری باید بیاد ترکیب اصلی اوساگونا باید تعویضی بشار باشه..زوج حمله هم علیپور استوکس…کیسه قصر در رفت فک میکنن خیلی خوب بودن نه کیسه جان خوش شانس بودین وگرنه علیپور همون اول بازی باید تور کیسه رو پاره میکرد

 2. شهرام سیدنی گفت:

  ۸

  ۰

  این بازی نشون داد که تنها استقلال است که حریف ما برای قهرمانی میباشد ، و اما تجربه خوبی بود برای بازیهای اسیایی که کندی دفاع را رفع کنه همچنین برای امادگی اوساگونا و استوکس تلاش بیشتر بشه تا خط اتش خوبی داشته باشیم جای بازیکن سرعتی مانند عالیشاه در کناره ها خالیه همچنین کاملن واضح بود توپها به قایدی میرسه چرا بهش فضا میدادن هر دو گل رو از اونجا خوردیم چناچه از ابتدای نیمه تعویضها صورت میگرفت قطعن برنده میدان بودیم

 3. نصیر گفت:

  ۶

  ۶

  دوستانی که کامنت های قبلی منو دنبال کردن و به من اتهام می زنن که تو فقط علاقه به هافبک های تکنیکی و سرعتی داری برخلاف هافبک های قدرتی و همش رامین رامین می کنی و میگی کمال تمام شده و عزت الهی رو بیارین به خوبی میدونن مشکل پرسپولیس چی هست!
  ۱- چرا فشار روی خط دفاع پرسپولیس امسال اینقدر زیاد شده؟ چرا مثل استقلال نمی تونیم تیم ها رو گل باران کنیم چرا یک ساله اقتصادی می بریم جواب روشنه! چون خط هافبک پرسپولیس توانایی کنترل توپ دریپلینگ و بازیسازی ۵۰ درصد سه سال پیش خودش رو هم نداره اون مثلت ها و مربع های سرعتی-تکنیکی رو کامل از دست دادیم ایستایی شدیم برخلاف پرسپولیس نزدیک سه ساله تک تک هافبک های بازیساز و تکنیکی فوتبال ایران دارن میرن استقلال این موضوع با قاعدی و فرشید اسماعیلی شروع شده با شجاعیان ادامه پیدا کرده و به کریمی رسید و الان هم خود مجیدی داره میکه ۶ هافبک بازیساز داریم دقیقا برخلاف استقلال پرسپولیس به دلیل احتمالا اقتصادی هر سال با یه هافبک تکنیکی فسخ کرده امسال که بعد سروش و فرشاد فقط بشار برای پرسپویس مانده که یک فاجعه هست! یعنی آخر فصل بره رسما کار تمامه
  ۲-موضوع دوم خط هافبک دفاعی هست کمال نزدیک دو ساله از آخرین بازی خوبش بعد مزمن شدن کتفش گذشته کمال دیگه نمی تونه در سطح پرسپولیس نقش یک چشمی یا عزت الهی رو بازی کنه از اول هم فیزیکش رو نداشت و باعث شد بدنش آسیب ببینه
  ۳-دفاع راست رونده مثل رامین با قدرت سانتر بالا اصلا نداریم
  ۴-افول انگیزشی بازیکنانی مثل بیراوند کاملا بی انگیزگی رو اونها مشخصه..حتی تیم ملی داره به خاطر گلهای بدی که بیراوند می خوره حذف میشه..

 4. کاکا گفت:

  ۶

  ۰

  خدا قوت

  کام بک های خوبی زدیم اما حساسیت دربی تاثیر خودش رو گذاشت. دفاع خوبی نداشتیم …وگرنه بازی رو میبردیم…تعویض ها زودتر بود…نتیجه بهتری میگرفتیم….حیف شد

 5. نوید گفت:

  ۲۷

  ۰

  دوستان پرسپولیسی خواهش گزارش یه طرفه احمدی رو فراموش نکنید.
  این عوضی وسط بازی کارشناس شد.
  یه قسمت بازی گفت چشمی نباید دفاع رو رها کنه
  دقیقه ۸۰ بازی گفت آقا فرهاد دربی رو برد
  بیاید مرد باشیم اینو از دربی ها محروم کنیم

 6. حمید گفت:

  ۷

  ۱

  شاید خیلی هامون انتطار داشتیم با اومدن گل محمدی خیلی از اون تصمیمات بی منطق و بد بازی کردن تیم کالدرون کم بشه ولی متاسفانه خیلی تغییری دیده نشده. انصاری خیلی برای تیم زحمت کشیده ولی این فصل و مخصوصا امروز اصلا روزش نبود و همون نیمه اول باید تعویص میشد چون اینقدر استرس داشت که توپ ساده رو هم لو میداد. اوساگونا هم بازیکنی نیست که بدرد فیکس بازی کردن بخوره واسه موارد خاص که تیم به مشکل میخوره و نیاز به بازی هوایی داره خوبه. حیفه که بازیکن های سرعتی و تکنیکی رو نیمکت بشینند و یکی مثل اوساگونا یا انصاری بازی رو کند کنه. کلا هر بازیکنی تو پست خودش باشه ولی کارایی کامل داشته باشه بهتره تا اینکه همه خوب ها تو زمین باشند ولی تو پست غیر تخصصی و با کارایی پایین.

 7. mohamad گفت:

  ۴

  ۱

  از تین نظر گفتم تساوی شیرین بود چون خیلی ششتقلالیها مانور داده بودند اما با صحبتهای مظفریکارشناس داوری فهمیدم ششتقلال گل اولش سالم نبوده است و واور برایشان درآورد و الان متوجه شدم از سیما که پرسپولیس دو بریک باید برنده میشد.اما اشتباه داوری کار دست تیم ما داده است.حال آقای رضا حسن زاده ما حق داریم دو لغطی برویم تو شکم تو و داور.

 8. فواد گفت:

  ۵

  ۲

  پنالتی صددرصدروی اوساگونانگرفت …..

 9. فقط پرسپولیس گفت:

  ۴

  ۱

  امروز بخاطر ضعف توی دفاعمون نتونستیم ببریم وگرنه بازی خوبی انجام دادیم.. متاسفانه شیری اصلا نتونست قائدی رو کنترل کنه اونم هرکاری دلش خواست کرد.. انصاری هم خوب نبود خیلی افت کرده.. به اوساگونا و استوکس امید دارم.. خوب بودن هردوشون.. به امید برد تو بازیهای بعدی

 10. هادی ۱۱۵ زنجان گفت:

  ۱۲

  ۱

  شکرا بشار مرحبا❤❤❤❤❤❤

 11. ابوذر گفت:

  ۴

  ۱

  نتیجه برای تیم صدر نشین خوب بود و نبردن استقلال در این بازی باتوجه به اختلاف امتیاز لازم بود ولی آیا کادر فنی نیمه اول ندیده بود که فکری برای مهار تنها بازیکن کیسه که چند ین بار موقعیت برای آنها ایجاد کرده بود در نیمه دوم نکرده بود.

 12. تماشاگرِ بیچاره گفت:

  ۲۰

  ۶۲

  کلاسیک؟! مدرن؟! خانمها و آقایان، فوتبالی که دیدید سانتیمانتال بود، سانتیمانتال! کدام “برتر” کدام “حرفه ای” ؟ بازیکنانی که از جنگاوری، فقط در پوشیدن و نمایاندنِ عکسِ جانباخته گانِ جنگ مهارت یافته اند، چه سربازانی هستند که سختی اعصابشان از ماستِ چکیده هم کمتر است؟ آیا زیبایی در این فوتبال نشانی داشت که برخی در بعضی رسانه های منحط به شادی از آن یاد میکنند…هر کس این فوتبالی که فقط در خطاهای تاجیها و اشتباهات پاسکاری پرسپولیسیها رکورد زد را زیبا بنامد، قطعاً دچار ضعفِ زیبایی شناسی است. تماشاگرِ نگون بختِ ایرانی که هر روز از بدهی! طلب! بودجه! خصوصی سازی! گوشش را پُر کرده اند، حق ندارد (که گوییا ندارد!) هفته ای یک بار هم که شده به جای “پووووول!” بشنود “گ ُ ُ ُ ُل!” ؟!
  در این بازی که هر چهار گلش را بی دقتی دفاعها و دربازه بانان حریفان تعیین کردند، حتّی اگر ضربه آزادِ ستوکس هم گل میشد، با دهن تلخ و لبِ کجِ یک پرسپولیسی به زیرِ دوشِ آبِ داغ میرفتم بلکه تمددِ اعصابی کرده باشم!
  پرسپولیس نمیتواند با تکرار آخرین بازیِ کذاییِ فصل پیش، دلِ مردم را بدست بیآورد، و تنها با بردِ سپاهان در بازی بعدی میتواند کمی آسوده خاطری را به این هواداران درمانده بازگراند.

  • yaserr گفت:

   ۱۱

   ۲

   به نظرم یه دکتر خوب برو….خیلی افسرده و درمانده ای!!!!! هوادار درماتده یعنی چی!!!؟؟؟ الان صدریم ها!! مثه اینکه شما طرفدار کیسه ای که چندساله جام نگرفتن درمانده ان!!!!!!!!

   • تماشاگر بیچاره گفت:

    ۱

    ۰

    لطف شما کم نشه! من در سلامت نسبی هستم (مثل شما) و از جون به لب شدن برای قهرمان (مثل پارسال) لذت نمیبرم. در ضمن از وقتی چشم و گوشم باز شد (زمان فرشاد پیوس)پرسپولیسی بودم و قهرمانی در دقیقه ی ۹۵ سال ۸۷ و برد دهنفره با ایمون زاید رو از نزدیک شاهد بودم! درمانده گی من در اینه که بازیکنای ایرانی روزبه رزو کم تعصبتر و شلتر شدن و پولکیتر، و بازیها هم عاطفی و احساسی تر..گرچه خشونت بازبکنا و تماشاگرا کم شده. سپاهان رو تو اصفهان شکست بدین!

    • yaserr گفت:

     ۰

     ۰

     من میفهمم چی میگی… دوس داری راحت قهرمان بشیم و مثه پارسال آخراش زجر نکشیم!!؟یه جوری حرف میزنی انگار بقیه تیمها هبچن!!!اونهمه کیسه و تراختور و سپاهان و …. اینا بازیکن میخرن و هزینه میکنن هرسال پس برای چیه!!؟؟؟ الان مثه اون زمان قدیم نیس فقط پرسپولیس و اس قهرمان شن و دو قطبی باشه…. تیما فرق کردن کلی خرجو زد و بند میکنن قهرمان بشن… ولی با این اوصاف بازم پرسپولیس با اختلاف امسالم صدره و میریم واسه پوکر قهرمانی… جدی خوشحال باش و به این بازیکنان و تیم افتخار کن… من که توشون فقط تعصب میبینم….. حاضر به شکست نیستن!عادت کردن به برد… خواهشا به این چیزاهم نگاه کن هواردار!

 13. mohamad گفت:

  ۱۱

  ۱۴

  این چقدر گزارشگر سایت آنت بی ادب است آخرش خودش روسیاه شد.دربعد فنی هافبکهای استقلال آزادانه بازی سازی کردن چقدر گفتیم قایدی را ول نکنید.ضعف اصلس کمال کامیابینیابود و احمد جرارد سرجایش نبود.ای کاش جای احمد جرارد سیامک نعمتی بود.شیری خوبتر شده سررن جلو نداریم.کیسه اتوبوس شد.اونها هم قوی بودند.خداراشکر مساوی شدی.تساوی شیرین بود.

  • پرسپولیس گفت:

   ۱

   ۰

   خدا رو شکر کن سیامک نبود..سیامک جز خطا کردن چیزی بلد نیست..همین سیامک فینال آسیا مفت کارت گرفت وگرنه قهرمان آسیا بودیم

 14. رضاضدکیسه گفت:

  ۵۱

  ۸

  حالا دیگه همتون گیر بدید به انصاری ،عادتمونه یه بازی بازیکن خراب کنه میاریتش در حد لیگ محلات ،حالا فردانادری یکم افت کنه دوباره شروع میکنید به انتقاد از نادری یکم. حرفه ای فکر کنید جوری که شما دارید حرف میزنید انصاری باید همین امروز با فوتبال خداحافظی کنه

 15. AMOR گفت:

  ۳۸

  ۴

  کدوم تساوی شیرین
  گل اول استقلال ادامه توپی بود که وریا خودشو زمین زد و کمک خطا گرفت

 16. ابوذر گفت:

  ۳۱

  ۱

  این بازی باتوجه به جایگاه پرسپولیس نبردن استقلال خیلی مهم بود تا راه قهرمانی هموار تر شود و فاصله با رقیب حفظ شود
  اما استقلال مگه یک قا ئدی بیشتر داشتن ، یکی نبود بگیر دش اصلا نمی دانم کادر فنی نیمه اول ندیده بود که نیمه دوم همو ن طور وارد زمین شد

 17. رضا پرسپولیس گفت:

  ۳۰

  ۱

  اقایحیی تعویض هات خوب اما استوکس زودتر میاوردین

 18. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۱۲

  ۴۲

  انصافا شانس اوردیم که به تیم نصف ونیمه ولی با انگیزه کیسه نباختیم
  ما این ۲امتیاز رو هفته قبل با اشتباه یحیی تو بازی دادن به شجاع از دست دادیم دربی همیشه از هفتهرقبلش شروع میشه و متاسفانه یحیی تو اون روز اشتباه کرد به خصوص وقتی دید که طویله انضباطی تحت فشار کیسه کشها شجاع رو واسه بازی ابادان ازاد کرد باید میفهمید که اون تصمیم یک تله واسه یحیی و شجاع بود
  امروز روز درخشش وحید امیری و استوکس بود و روز کابوس وار انصاری و نورالهی ،من بازی قبل هم با وجود گلزنی احمد گفتم که اون بدترین بازیکن زمین بود و امروز هم بعد از محمدانصاری که فاجعه و یار دوازدهم کیسه بود واقعا نورالهی بد و مایوس کننده بود و کلا نیم فصل دوم رو خیلی بد شروعرکرده و این خیر خوبی در استانه بازی سخت ما برابر الدحیل نمیتونه باشه امیدوارم کادر فنی احیا کنند این بازیکن محبوب را،نکته مثبت بازی امروز تویضهای به موقع یحیی بود که حتی میشد دقیقه ۳۵ ممد انصاری رو با نادری تعویض کرد در مجموع با توجه به توقف سپاهان نتیجه برای ما خوب بود ولی این کیسه نمیگذاره ما راحت قهرمان بشیم باید بیشتر مواظب باشیم یه کم غرور و بی انگیزگی هم از سیمای بازیکنها احساس میشد

 19. عشق پرسپولیس گفت:

  ۳۲

  ۰

  دوستان خواهشا منفی بافی نکنید. هر مربی میاد همه میشن فرگوسن و بهش گیر میدن. دربی بازی پر استرسیه و هر بازیکنی ممکنه افت کنه. مثلا ترابی بازیای قبل هم نتونست تو دربی خوب بازی کنه. من خیلی خوشحالم در روزی که واقعا از نطر فوتبالی سرربودیم و بازی کردیم دوبار جبران کردیم و به بازی برگشتیم. استقلال فقط مستقیم بازی کرد و بازی دست ما بود. انصافا تیم هر روز داره بهتر میشه. شما گردش توپ و ببینید برا خودمون. با آماده شدن استوکس کل لیگ به ما تعظیم خواهند کرد. حالا کجاست فرناز که میگقت هجومی بازی میکنیم

 20. hji گفت:

  ۱۴

  ۳۹

  انصاری,بیرانوند،شیری،خیلی خراب کردند بخدا این بازیکنا در حد پرسپولیس نیستند…

 21. پویا گفت:

  ۳۲

  ۱

  از همون نقطه که می ترسیدیم ضربه خوردیم واقعا دفاع ما که تو هر بازی نقطه قوت ما بود امروز شده بود نقطه ضعف شجاع باید از حاشیه دوری کنه نبود شجاع بدجوری به ضررمان شد هیچ ایرادی هم نداره امروز انصاری آماده نبود هوادار حمایت کنه انشالله بازیهای بعدی جبران میکنه امروز سپاهان هم امتیاز ازدست داد مایک هفته به قهرمانی نزدیک شدیم یا علی مدد

 22. محمد علی گفت:

  ۳۶

  ۸

  توجه کردید از وقتی کالدرون رفته دیگه ترابی گل نمی زنه، کالدرون درست می گفت که اگه ترابی گل میزنه به خاطر درست بازی گرفتن مربی از یه بازیکنه

  • رضاضدکیسه گفت:

   ۶

   ۰

   چه عجب یکی حرف دل مارو زد ازنیم فصل دوم ترابی یک چهارم بازیهای قبل رو انجام نمیده شاید صدبار تو سایتهای مختلف گفتم یحیی درسته بازیکنان رو جای خودش برگردوند اما اشتباه بزرگتری کرد و جای ترابی رو عوض کرد چون نیم فصل اول اگه بگم ترابی خودش یه تیم بود گزاف نکرده ام اما متاسفانه دوستان خودی انواع بدرفتاری‌ها رو بامن داشتند واقعا هنرمیخواد ازبازیکن درست استفاده کنی

 23. مهدی 76 گفت:

  ۴۱

  ۲۰

  اول اینکه همانطور ک دوستان گفتن انصاری هییییچ شده آخه من موندم تا همچین دفاع رونده ای مثل نادری تو بازیه یه کند بی مغز مثل انصاری چرا بازیه..آقا بقرااااااان بازی کمال تموم شده هرتوپی رفت دریبل شد هرررررر توپی رفت عین تریلی سنگین بود ونمیتونست برسه چه اصراریه برا بودن این بابا؟؟دفاع های اونا اصلا راه هم نمیتونستن برن بنظرتون اگه عالیشاه سمت چشمی بود رسن سمت راست نادری هم کنار عالیشاه بازی میکرد چه بلایی سر اینا میومد؟؟ من نمیدونم بخدا دلیل ترجیح انصاری به نادری دلیل بودن یه هافبک کند شده مثل کمال بازی نکردن رونده هایی مثل عالیشاه و رسن رو نمیدونم…

  • امید گفت:

   ۱۵

   ۶

   انصاری این بازی واقعا افتضاح بودخداوکیلی کمال چکارمیکنه توی زمین یا تکل میزنه یاهم خطا اگر غیراازاین دوکتر چیزی دیگه ازش دیدید جایزه دارید ولشده بخدا ول

 24. ضد کیسه گفت:

  ۷۹

  ۱

  تک امتیاز ارزشمندی بود هر چند اگه بچه ها دقت میکردن کیسه رو راحت می‌بردن ، اوساگونا خیلی بهتر شده ، استوکس هم نشون داد مهاجم شش دانگیه، فقط موندم بشار چرا نیمکت نشینه. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 25. ابوالفضل باقری گفت:

  ۵۱

  ۶

  آقا لطفا تساوی شیرین ننویسید
  استقلالیا میبینند آبرو ریزی میشه

 26. نوید گفت:

  ۴۲

  ۷

  بهترین مربی ها هم اشتباه میکنن
  ولی امیدوارم آخرین اشتباهات یحیی باشه
  اولا نباید شجاع رو با نفت بازی می داد
  خدایی الان ما قدر شجاع رو بیشتر بدونیم
  دوما انصاری بعد از مصدومیتش دیگه بازیکن نشد
  دوتا توپ رو مقصر صددرصد بود
  و گل دوم مهاجم استقلال رو گذاشت جلو خودش.
  کنعانی زادگان که نیمه اول افتضاح بود و قائدی توپ رو برمی داشت اونم بهش اجازه می داد وارد محوطه بشه.
  امیری بشار استوکس نادری عالی بودن
  امیدوارم که یحیی انصاری رو مخ کوب کنه به نیمکت

 27. سارا گفت:

  ۱۰

  ۴۵

  شیری بی غیرت تو حمله حتی یه سانتر ساده هم نکرد نمیدونم چرا یحیی شیری رو نمیزاشت قایدی رو بگیره

 28. حسام گفت:

  ۵۶

  ۶

  کاش استوکس از اول تو زمین بود

 29. سجاد گفت:

  ۳۶

  ۸

  یه زمانی که تیم محروم از پنجره نقل و انتقالاتی بود مجبور بودیم با همون نفرات بازی کنیم ولی وقتی الان بهترین ها رو داریم چرا باید اینطوری ترکیب داده بشه!!!! انصاری در یک کلمه افتضاح بودید با اومدن نادری هیچ فرصتی در چپ به اونها داده نشد درسته استقلال بعد گل بفکر دفاع بود ولی واقعا نادری عالی بود. بشار باز نشون داد بازیکن تاثیر گذاری هست دلیلی برا بازی با دو هافبک دفاعی نیست بشار باید از لحظه اول توی ترکیب باشه خواهشا طلب بشار رو پرداخت کنید بزارید با تمرکز بالا بازی کنه. میتونیم به استوکس امیدوار باشیم هر چند هنوز آماده نیست. به امید موفقیت پرسپولیس

 30. Amin گفت:

  ۲۷

  ۱۲

  خدایا نمی‌دونم هر سرمربی میاد پرسپولیس باید حال ماهواداراروبگیره آخه چرا نادری تو دوتا بازی قبلی یک دقیقه بازی نکرد چرا ترابی سرجای اصلیش نیست شیری که واقعا ضعیفه امیدوارم یحیی ازاین بازی درس بگیره خدایا اگه اون ایستگاهی استوکس می‌رفت چی میشد

 31. حسام گفت:

  ۸

  ۱۴

  بیرانود از ده هفت اونم برا سوپر سیوش رو شوته قاعدی.سید شش کنعانی پنج نیم شیری هفت انصاری سه کمال پنج احمد شش ترابی هفت امیری هفت نیم علیپور هفت اوساگونا پنج نادری هفت نیم استوکس هفت بشار شش نیم
  مهمترین حسنه این بازی کیفیته بالایه استوکسه,واقعأ فوتبالیسته اسن جا نیفتادش اینه جا بیفته چی میشه

 32. حسین66666666 گفت:

  ۴۴

  ۵

  ازهمه لحاظ ازکیسه سرتر بودیم فقط مشکل ماانصاری وشیری بودن ایشالله بازی های بعد باامادگی استوکس وبشار ونادری پیش بسوی پوکر قهرمانی

 33. 1010364 گفت:

  ۳۱

  ۱۳

  این انصاری باید بره رو نیمکت حیف از این نادری نیست فوق العادست نادری حیف از بشار نیست که ازوقتی اومد تیمو راه انداخت بشار و نادری باید از اول جای انصاری و اوساگونا فیکس بازی میکردن وقتی کمال رفت بیرون و با یه هافبک شدیم و ۴۴۲ لوزی شدیم تیم فوق العاده شد و به توپ بست کیسه رو این تیم باید ۴۴۲ لوزی با یه هافبک دفاعی بازی کنه و اگر هم یحیی خاست هم از احمد و هم کمال استفاده کنه احمد باید وینگر بازی کنه و ۴۴۲ لوزی و بشار هم باید جای اوساگونا فیکس باشه و امیری بره کنار علیپور تا استوکس نود دقیقه ای شه اوساگونا در حد پرسپولیس نبوده و استوکس خیلی بهتره و باید از استوکس و بشار بجای اوساگونا استفاده شه هفتاد دقیقه با اوساگونا ده نفره بازی کردیم مگر نه میتونستیم ببریم

 34. شهناز ۶آتیشه گفت:

  ۳۸

  ۰

  بازی خیلی خوبی بود چقدر حسرت اون پاسکاری اوایل بازی رو خوردم که علیپور توپ صددر صد رو خراب کرد ویلا ما گل اول رو میزدیم و خارجی های پرسپولیس عالی بودند یکی پاس گل اول رو داد ،یکی پاس گل دوم و یکی هم گل دوم رو زد اون ضربه ایستگاهی نوراللهی هم حیف شد با یه پاس هم گل میشد اگه شجاع بود یه گل هم نمیخوردیم،به امید له کردن الدحیل و سپاهان ،زنده باد یحیی و پرسپولیس و پرسپولیسی،سو راخ تر از حسینی سراغ دارید ،حیف که استوکس امادگی کامل نداشتیم داور هم تمام صحنه های پنجاه پنجاه رو به نفع آبی ها میگرفت

 35. رامین گفت:

  ۴۵

  ۰

  ای بابا حاج محمد خراب کردی تو این بازی مهم. حیف شد باید می‌بردیم بازیو دوتا گل مفت خوردیم، اینهمه دفاع خوب نتونستن یه بچرو کنترل کنن.

 36. ارامش گفت:

  ۲۳

  ۱۱

  سلام با احترام به همه اعتقادم اینه بازی جذابی نبودبیرانوندودفاع پرسپولیس رو گل دوم انکارخواب بودند

 37. Morteza گفت:

  ۴۶

  ۰

  توی دفاع اگه بهتر بودیم حتما برنده میشدیم.
  اوساگونا نیمه اول عالی بود.نیمه دوم افتضاح بود
  استوکس تو همون چند دقیقه پرتلاش و عالی بود.
  شیری در هجوم خوب در دفاع افتضاح
  کنعانی تمام کوروس ها با قائدی جاموند.
  با وجود شجاع یکی از این گلها رو نمیخوردیم.
  ولی این تساوی در پوکر قهرمانی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

 38. مخملباف گفت:

  ۳۰

  ۷

  از اینکه تیم پس از دو بار عقب افتادن با میل ب جلو بازی را ب تساوی کشوند جای تبریک داره…قبلا هم گفتم انصاری ذره ای از ویژگیهای وینگر چپ را نداره..او ب نظر ب درد فوتسال میخوره و نادری فیزیک مناسبتر و درگیرانه تر داره…نبود شجاع کاملا محسوس…با احترام ب سیدجلال باید یواش یواش ب فکر بازنشستگی باشه..تعویضها عالی بود..استوکس ی یکماهی کار داره از لحاظ بدنی اما همین مقدارم رو زمین موثر بود…

 39. سید علی گفت:

  ۴۰

  ۰

  چندساله نتونستن مارو ببرن؟

 40. سید علی گفت:

  ۲۵

  ۱

  چندساله نتونستن مترو ببرن

 41. (saeed) گفت:

  ۵۹

  ۷

  امیدوارم این بازیو قشنگ انالیز کنی و بفهمی چقدر فرقه بین انصاری و نادری

 42. حسین66666666 گفت:

  ۵۰

  ۳۴

  لعنت بهت انصاری بااین دفاعت ریده بودی حیف نادری نیست حسف بشار نیست رو نیمکت اقای گل محمدی امیدوارم ازبازی بعد اینارو بازی بدی

  • تمام زندگیم پرسپولیس گفت:

   ۳۴

   ۱۷

   دوستان ممد انصاری تلاششو کرد فقط امروز بدشانس بود

   • علی گفت:

    ۳۵

    ۳

    لطفا درست صحبت کن درباره انصاری.ما از مردم کوفه هم بدتریم بخدا.این حق کسیه که چندین بار از پیشنهادای ملیاردی بخاطر کمک به تیم محبوبش گذشت؟این حق کسیه که تو فصلی که ما به زور نیمکتمون ۱۸ میرسید از دل و جون برای تیمش مایه گذاشت؟مگه یادتون رفته بقیه چطور پرسپولیسو ول کردن و رفتن بخاطر پول!البته من فک میکنم این نظرات بچگانه کار چهار و پنج بچه ۱۳یا۱۴ساله است که هیچی از فوتبال نمیفهمن!عمو جون برو مشقتا بنویس!آخه تو رو چه به فوتبال!!!!!

  • سمی گفت:

   ۳۵

   ۳

   درسته ضعیف شده ولی این طرز صحبت در مورد بازیکنی که سالها واسه تیم تلاش کرده خیلی زشته. اونم بازیکنی با اخلاقی مثل محمد انصاری.

  • saman گفت:

   ۱

   ۳

   در جواب علی
   که گفته انصاری به خاطر نمیدونم چی چی از پیشنهاد میلیاردی گذشته
   برو ببین قراراردادش انصاری چند میلیارده؟و قرارداد نادری چقدر؟نادری یک سوم انصاری هم قراردادش نیست اگه برا محبوب شدن میگن از خیر قرارداد میلیاردی گذشتیم برا اینه که افراد نداری مثل من و تو رو خر کنن وگرنه همونا میان بیشتر از همون قراردادی که توسط تیمای دیگه بهشون پیشنهاد شده با پرسپلویس تمدید میکنن تا راضی به موندن بشن و از خیر پیشنهاد بقیه بگذرن تا کی میخوایید انقدر ساده باشید؟

 43. رضاضدکیسه گفت:

  ۴۸

  ۲۴

  آقای گلمحمدی ما این بازی رو نزدیک بود باحماقتهای شما ببازیم چندین بازی روبروی استقلال داری بازی میکنی بلدنیستی بادوتا هافبک دفاعی قائدی رو از کاربندازی که باعث آبروریزی نشی ،این نورالهی چرا باید بازی کنه چرا ترابی رو گذاشتی وسط زمین و ازکار انداختیش آخرای نیمه دوم اومد سمت چپ دیدی چقد روان بازی میکرد ، توامروز اگر خلاقیت استوکس نبود بازی رو باخته بودی آقای تاکتیک

 44. مجتبی 68 گفت:

  ۸۳

  ۱۱

  حیف نادری نیس ک ذخیره انصاری باشه؟!
  ایشالا آخر فصل شیری ذخیره دانیال اسماعیلی فرد میشه

 45. شهرام سیدنی گفت:

  ۸۳

  ۰

  تبریک بازی قشنگی بود استوکس نشون داد مهاجم خوبیه خیلی بهتر از اوساگونا

 46. A. D گفت:

  ۶۳

  ۱۶

  خداوکیل گل دوم بیرانوند انگار خواست کبوتر بگیره، بابا بسه دیگه یکی اینو نیمکت نشین کنه بسه دیگه خواهشا، انصاری بسار بد بودی، حیف نباشه این نادری رو نیمکت باشه، آقای ترابی دربیه شما انگار تو زمین نیستی، درود بر بشار، امیری، استوکس، نادری، نوراللهی، کاش شجاع تو بازی صنعت کارت نمی‌گرفت، یه بار دیگه عرض میکنم این بیرو رو بزارید رو نیمکت

 47. مهرشاد گفت:

  ۶۶

  ۱۱

  بازم روسیاهی موند برا آقایون منفی بده
  چقدر ما گفتیم جنازه نادری بهتر از انصاریه ولی فقط بلد بودن بگن هرچی کالدرون بگه
  شک نکنید اگه کالدرون بود انصاری رو تعویض نمیکرد

  • شهرام سیدنی گفت:

   ۵۰

   ۳

   دقیقن درست میگی با اومدن نادری و بشار تیم کلن اهنگ بازیش عوض شد و استوکس هم نشون داد مهاجم خوبیه

   • مهرشاد گفت:

    ۲۹

    ۱۰

    این تازه افت کرده نادری هست چون کالدرون خیلی گذاشتش رو نیمکت اون موقع اونقدر تو اوج بود که دعوت شد تیم ملی ولی اون احمق انصاری رو ترجیح میداد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16832 بازدید

بازدید دیروز: 31801 بازدید

بازدید کل : 22327619 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر