چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
  |   نظرات: ۵ نظر
3,067 نفر بازدید

پرونده مالی پرسپولیس با بدهی بسته شد/ طلب دایی و همامی باقی ماند!

پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس نتوانست در مهلت اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا بدهی خود به تمام طلبکارانی که از این باشگاه شکایت کردند را تسویه کند.

باشگاه‌های لیگ برتری تا شب گذشته (شنبه شب) فرصت داشتند تا مدارک مالی خود را برای صدور مجوز حرفه ای از سوی AFC به کمیته مسابقات ارسال کنند.

باشگاه پرسپولیس که در دو فصل گذشته موفق شده بود قهرمان لیگ برتر شود برای حضور در بازی های فصل آینده رقابت های لیگ قهرمانان فوتبال آسیا نیاز به کسب این مجوز داشت. از این رو تمام تلاش خود را به کار بست تا با تسویه بدهی های خود، احتمال صدور مجوز حرفه‌ای را افزایش دهد.

مدیران این باشگاه در ماه‌های گذشته به دلیل احکام کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال علیه این باشگاه مجبور به پرداخت بدهی های آنتونی گولچ و فرناندو گابریل شدند تا خطر کسر امتیاز و محرومیت مجدد را پشت سر بگذارند. از این رو مطالبات بازیکنان داخلی که سابقه مربیگری و بازی کردن در پرسپولیس را داشتند باقی ماند تا در پرداخت آنها دچار مشکل شوند.

علی دایی، مسعود همامی و محمدامین آرام‌طبع اشخاصی بودند که سابقه حضور در پرسپولیس را داشتند اما به دلیل طلب هایشان دست به شکایت زده بودند. باشگاه پرسپولیس که در طول این مدت فرصت زیادی برای تسویه با آنها داشت کار را به روز آخر کشاند و تنها توانست رضایت محمدامین آرام طبع را با پرداخت بدهی جلب کند.

فرصت اندک سرخابی ها برای پرداخت بدهی سبب شد تا رئیس فدراسیون فوتبال نیز مجبور به دخالت در این موضوع شود. مهدی تاج با طلبکاران پرسپولیس تماس گرفت اما وی نیز موفق نشد بدهی پرسپولیس به داخلی ها را صفر کند.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با مهر، درباره این موضوع گفت: تلاش بسیار زیادی کردیم تا بتوانیم بدهی هایمان را پرداخت کنیم. اما واقعا برخی بدهی ها طوری است که نمی توانستیم یک شبه تسویه کنیم. مسئولان فدراسیون هم پیگیر امور جاری بودند اما مهمتر از تمام این کمک ها، پولی بود که باید به طلبکاران پرداخت می کردیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: نتوانستیم بدهی مان به آقایان علی دایی و مسعود همامی را پرداخت کنیم تا پرونده مالی باشگاه با میزان بدهی مشخصی به AFC ارسال شود.

وی ادامه داد: پیشرفت بسیار زیادی در شفافیت مالی داشتیم. بدهی های باقیمانده کلانی را پرداخت کردیم و امیدوار هستیم بتوانیم در آینده نزدیک، بدهی های خود را به صفر برسانیم. از این رو بعید می دانم مشکلی برای صدور مجوز حرفه ای به وجود بیاید. چون پیشرفت های قابل قبولی داشته ایم.

باشگاه پرسپولیس همچون بسیاری از باشگاه های داخلی کشور باید منتظر تایید نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور مجوز حرفه ای باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “پرونده مالی پرسپولیس با بدهی بسته شد/ طلب دایی و همامی باقی ماند!”

 1. abed گفت:

  ۱

  ۰

  حالا خوبه یارو پولش از پارو بالامیره و میلیاردره

 2. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  تمام بدهی این باشگاه بزرگ که میتونه در سطح جهانی حداقل همردیف گالاتاسرای ترکیه شناخته شده باشه بخاطر سو مدیریت دولتی به تیم تحمیل شده.یادمون نرفته وقتی قرار به فروش باشگاه به چند برابر ارزش واقعیش بود و باز هم خواهان داشت همین دولت حال حاضر اجازه فروش را نداد.وقتی پرسپولیس اسپانسر مالی خود را همراه اول انتخاب کرد بدو بدو استقلال را هم بردن توی همراه اول وقتی پرسپولیس اسپانسرش را کرد ایرانسل بدو بدو استقلال را هم بردن ایرانسل.در دو سال اخیر که پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی محرومه و آخرش هم ما نفهمیدیم چرا , اینهمه ریخت و پاش میلیاردی از مربی گرفته تا بازیکن خارجی برای استقلال گرفتن.بدهیهای پرسپولیس کمتر از استقلال بود.خرید هایش هم که هیچ و چند تا جام هم گرفته بود.در مقابل استقلال فقط جام حذفی را (با کمک داوران ) .پس چطوریه که تمام بدهیهای استقلال پرداخت شد اما به پرسپولیس که رسید بازیکنان زحمت کش و خوش نامش مثل پیام صادقیان اصلانیان و یا علی دایی باید طلبشون را ببخشند؟هوادار باشعور.علی دایی طلبش را نگیره که برن باهاش برای استقلال خرج کنند؟اتفاقا باید طلب بازیکنان و مربیان شایسته پرسپولیس پرداخت بشه.اگر محرومیتی خدای ناکرده برای باشگاه محبوبم پرسپولیس رقم بخوره شخصا فقط دولت را مسئول میدانم.چون طلب باشگاه استقلال پرداخت شد.چون تیام را میلیلردی به استقلال آوردن .چون براش بیست تا بازیکن جذب کردن.چون زمانیکه اسپانسر باشگاه تغییر کرد استقلال را هم به همان سیستم مالی منتقل کردند.

 3. موسی از کازرون گفت:

  ۲۶

  ۰

  علی دایی توبااسم پرسپولیس بزرگ شدی تو به پرسپولیس مدیونی اسطوره یعنی علی کریمی هادی نوروزی مهدوی کیا سیدجلال حسینی و….که سفیدامضاءکردن نه تویی که فقط ادعا داری.متاسفم بخاطراین رفتارسخیفانه ات.برو بزرگی رو ازپیام صادقیان یادبگیر

 4. Sedaghat گفت:

  ۲۲

  ۰

  باعث تاسف است که اسطوره باشگاه بخاطر پولی که شاید حقش هم نباشد از باشگاه به afcشکایت می‌کند و از همه بدتر اینکه تا پای محرومیت تیم هم می ایستد.

 5. بر چی دروغگو هست پس لعنت گفت:

  ۵

  ۸

  پس بیخود میکنن روزنامه پیروزی و … میگن با همه تسویه کردیم خوده من از اولم.میدونستم دروغه مسلمونیه و دروغگویی البته

آمار بازدید:

بازدید امروز: 65201 بازدید

بازدید دیروز: 85765 بازدید

بازدید کل : 80168515 بازدید

افراد آنلاین: 408 نفر