یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۹
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۰/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
  |   نظرات: ۶ نظر
3,871 نفر بازدید

پنجعلی: حرف‌های یحیوی واقعیت داشته باشد اخراج می‌شود/ او نمکدان پرسپولیس را شکست

پرسپولیس نیوز: مسئول تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس به اظهارات مربی امیدهای این باشگاه در خصوص موفقیت استقلال واکنش نشان داد.

محمدعلی یحیوی مربی دروازه‌بانان امیدهای پرسپولیس که پیش از این در تیم استقلال سابقه بازی کردن دارد، در مصاحبه‌ای عجیب اعلام کرده که امیدوار است تیم پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ برتر دچار لغزش شود تا درنهایت تیم استقلال بتواند به قهرمانی لیگ برتر برسد.

محمد پنجعلی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس و مسئول تیم‌های پایه این باشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص این مصاحبه و واکنش باشگاه پرسپولیس گفت: من هم وقتی در جریان این مصاحبه قرار گرفتم، واقعا تعجب کردم و عصبانی شدم. قرار است بررسی کاملی در این باره انجام شود تا اگر اثبات گردد که یحیوی این حرف‌ها را زده با او به شدت برخورد شود. قبل از این‌که من مسئولیت کار را در پرسپولیس به عهده بگیرم، یحیوی اینجا بود و با وجود این‌که او استقلالی است، به او احترام گذاشتیم و او را برکنار نکردیم، اما برای ما واقعا دردآور است او که از پرسپولیس حقوق می‌گیرد این گونه علیه باشگاه صحبت کند. اگر این صحبت‌هایی که از قول او مطرح شده واقعیت داشته باشد، شک نکنید که عذرش را می‌خواهیم.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح کردن این صحبت‌ها برای خود من عجیب است و واقعا جا خوردم وقتی در جریان این صحبت‌ها قرار گرفتم. دستور دادم تا روز شنبه دقیقاً در این خصوص جلسه‌ای تشکیل شود تا همه چیز مشخص شود و اگر این صحبت‌ها واقعیت داشته باشد، همانطور که گفتم او را اخراج خواهیم کرد.

پنجعلی در ادامه افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ما برخی از مربیان تیم‌های پایه را تغییر دادیم اما کاری به یحیوی نداشتیم و احساس کردیم از نظر اخلاقی درست نیست او را کنار بگذاریم، اما او این حق را ندارد که پرسپولیس را زیر سوال ببرد. واقعا با حرف‌های او، من آتش گرفتم؛ چراکه در حق او محبت کردیم اما او نمک خورد و نمکدان را شکست. ما به او محبت کردیم و اخراجش نکردیم، اما با وجود این‌که جای یک پیشکسوت را در پرسپولیس گرفته اما این صحبت‌ها را انجام داد و مطمئن باشید این حرف‌ها بی‌واکنش نمی‌ماند. ما در پرسپولیس پیشکسوتان بسیار بزرگتری نسبت به یحیوی داریم که همگی دوره‌های مربیگری هم دیده‌اند، اما فقط به خاطر معذوریت اخلاقی او را کنار نگذاشتیم که حالا با این کارهایی که انجام داده و حرف‌هایی که زده مطمئنا با او برخورد خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “پنجعلی: حرف‌های یحیوی واقعیت داشته باشد اخراج می‌شود/ او نمکدان پرسپولیس را شکست”

 1. محمد رضا قاسمی گفت:

  ۱۷

  ۰

  آقای پنجعلی عزیز نه صبر کنید بهترین بچه های امید مارو به استقلال سفارش کنه!!!
  اقا دس دس نکن (اخراج کن)اینا کین تو پرسپولیس راشون می دی؟

 2. پرسپولیسی ناب گفت:

  ۲۱

  ۰

  آقای پنجعلی !هیچ مربی استقلالی حق حضور در هیچ رده ای از پرسپولیس را نداره.ما خودمان همیشه بهترین دروازه بانهای ایران و آسیا را داریم.یکی از پیشکسوتان پرسپولیس از بین آقایان سلطانی،قلیچ،عزیزیان،محسنی،باقری،خوراکچی، عابدزاده،نکیسا، دلیخون، فنایی،واعظی،رودباریان،معمارزاده و… را بزارید.

 3. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۱۰

  ۲

  یحیوی و غلامپور که دستیاران همیشگی دایی هستند به کنار…خود دایی هم پرسپولیسی نیست و روزی شانس در خونشو زد.اومد پرسپولیس وتیم ملی وبوندس لیگا وخودش روش نمیشه بگه کیسه کشه وگرنه چرا همیشه دستیار کیسه کش میاره!!!!!

 4. 6قدیم گفت:

  ۳۸

  ۲

  آقای پنجعلی عزیزشماالان جاخوردی ولی من ازوقتی که شنیدم این یارومربی دروازه‌بانان امیدپرسپولیس شده، خداییش به هوشم شک کردم که این همون یحیویِ کیسه نیست ورفتم سرچ کردم والانم ازشمامجدانه میخواهیم اول برویقه اون عوضی روبگیرکه پای این کیسه کش روبه تیم کبیرپرسپولیس بازکرد.

 5. مهیار گفت:

  ۳۳

  ۲

  آقای پنجعلی یعنی واقعا پرسپولیس خودش پیشکسوت دروازه بانی نداره؟فایل صوتی ایشون هست از پرسپولیس حقوق میگیره سفره اش بخاطر مدیریت شما رنگییه بعد آرزوی عدم قهرمانی تیم پرسپولیس رو داره این دیگه کجای دلمون بزاریم اگر حلالی هم ازش طرفداری می‌کنه اونم کنار بزارید اینجا مگه دیونه خونه هست

 6. Morteza گفت:

  ۳۴

  ۲

  چه گفته چه نگفته باید اخراج بشه
  این مربی از زمان علی دایی تو پرسپولیس هست.
  غلامپور با خودش برد سایپا ولی یحیوی از اون موقع تا الان داره از پرسپولیس حقوق میگیره. حالا هم آرزو باخت پرسپولیس داره

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27778 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11465209 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر