جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۹

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۵/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  |   نظرات: بدون نظر
897 نفر بازدید

پنجعلی: دلیل بازی‌های دوستانه کم، دیپلماسی ضعیف است/ رفتن کی‌روش که جای نگرانی ندارد

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بازی‌های تدارکاتی خوب ما خیلی کم بوده و دلیلش دیپلماسی ضعیف است.

محمد پنجعلی در خصوص بازی دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان با ترکیه اظهار داشت: به نظر من این بازی مهمترین بازی تیم ملی کشورمان در آستانه جامجهانی و یک محک خوب برای بازی با تیم‌های اروپایی است، البته اگر ترکیه با نفرات اصلی‌اش به میدان بیاید.
وی ادامه داد: بازی‌های تدارکاتی خوب ما خیلی کم بوده و دلیلش دیپلماسی ضعیف است. کاش می‌شد در این زمینه بهترعمل می‌کردیم.
پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد مسائل فنی بازی‌های دوستانه گفت: کم کم باید از ترکیب اصلی تیم در ۲ بازی پیش‌رو استفاده کنیم تا میزان آمادگی بچه‌ها در پست‌هایشان مشخص شود و تیم برای جام جهانی به هماهنگ‌تر شود.
پنجعلی در مورد وضعیت تیم کشورمان درجام جهانی تصریح کرد: اینکه تیم ملی در برابر اسپانیا و پرتغال بسته بازی کند طبیعی است و عقل سلیم هم همین را می‌گوید و به نظر من تیم ما با یک بازی دفاعی و خلاقیت فردی مهاجمانمان حتی می‌تواند با ۴ امتیاز از گروه خودش صعود کند.

وی در رابطه با صحبت‌های اخیر کی روش که گفته بعد از جام جهانی از ایران خداحافظی می‌کند و دیگر به ایران برنخواهد گشت، اظهار داشت: به نظر من اصلا جای نگرانی وجود ندارد که کی‌روش می‌رود. شما ببینید مشکل ما الان مربی نیست، چون بازیکنانی داریم که همه در سطح اول فوتبال اروپا بازی می‌کنند و از این نظر مشکلی نداریم. مشکل اصلی ما ساختار فوتبالمان است.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: فوتبال را در همه جای دنیا به عنوان یک صنعت نگاه می‌کنند، کسانی که توانایی دارند می‌آیند درآمدزایی می‌کنند، اما ما با این فوتبال داریم هزینه می‌کنیم و هیچی هم به دست نمی‌آوریم. ما چند سال است که در جام ملت‌ها نتیجه نگرفته ایم؟ ۲۲ سال است که در باشگاه‌های آسیا به موفقیتی نرسیده‌ایم. در بعد آکادمیک و تیم‌های جوانان و نوجوانان در آسیا چه حرفی برای گفتن داریم؟
پنجعلی گفت: مربی مقطعی می‌آید با یک تیمی نتیجه می‌گیرد و می‌رود، تیمی که به جام جهانی رفته باید در باشگاه‌های آسیا ۲۲ سال حرفی نداشته باشد؟ پخش تلویزیون دست باشگاه‌ها نیست، چرا استقلال و پرسپولیس استادیوم جداگانه ندارند؟ چرا فروش بلیت دست خودشان نیست؟ چرا نمی‌توانیم از این فوتبال درآمدزایی کنیم. مشکل ما این مسائل است نه رفتن کی‌روش.
تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 60303 بازدید

بازدید دیروز: 71065 بازدید

بازدید کل : 9145418 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر