پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۳
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۱/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
  |   نظرات: ۲ نظر
2,908 نفر بازدید

پنجعلی: یحیوی در خلوت‌مان هم برای پرسپولیس کری نمی‌خواند

پرسپولیس نیوز: مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: یحیوی حتی در خلوت‌مان هم برای ما کری نخوانده بود و تعجب کردیم که چرا آن مصاحبه را انجام داد.

محمد پنجعلی در مورد اظهارات محمدعلی یحیوی مربی امیدهای پرسپولیس مبنی بر اینکه استقلال باید از لغزش احتمالی پرسپولیس استفاده کند، گفت: فکرش را نمی‌کردیم فردی که در کنار ما کار می‌کند بخواهد در رسانه‌ها برای تیم دیگری آرزوی موفقیت کند و وقتی این موضوع را شنیدیم حسابی تعجب کردیم. یحیوی برای همه ما قابل احترام است و هیچ اشکالی ندارد که استقلالی است اما درست نبود وقتی از باشگاه پرسپولیس حقوق می‌گیرد برای تیم دیگری آرزوی موفقیت کند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود اینکه همه می‌دانند یحیوی استقلالی است، او به عنوان مربی پرسپولیس انتخاب و در نهایت به همین خاطر هم کنار گذاشته شد، عنوان کرد: در اینکه یحیوی استقلالی است شکی نیست و وقتی هم من در باشگاه حکم گرفتم دلیلی ندیدم او را به جرم اینکه سابقه بازی در استقلال دارد کنار بگذارم اما این انتظار را هم از یحیوی نداشتیم که در رسانه‌ها به آن شکل اظهارنظر کرده و هواداران را ناراحت کند. او حتی در خلوت‌مان هم برای ما کری نخوانده بود و تعجب کردیم که چرا آن مصاحبه را انجام داد. هر چند خودش به ما گفت به آن شکل حرف نزده بلکه برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرده است.

پنجعلی در پایان در واکنش به این سوال که قصد دارد کدام مربی را جایگزین یحیوی کند؟ عنوان کرد: هنوز با گزینه خاصی وارد مذاکره نشده‌ایم اما قطعا از پیشکسوتان خودمان جانشین او را انتخاب می‌کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “پنجعلی: یحیوی در خلوت‌مان هم برای پرسپولیس کری نمی‌خواند”

 1. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  در مسابقات لیگ اسیا فیرپلی رعایت نمیشه. باید به مسئولان ای اف سی اعتراض کرد. اون سال قبل که کاشیما بازی رو عمدا انداخت ساعتیکه به ما فشار بیاد. اینم امسال که مثلا همین الاهلی یه ساعتی انداخته که برای ایرانیا زوده و گرما بیداد میکنه و خودشون عادت دارن ولی بازی با السد چون قطریا مثل خودشون به گرما عادت داشتن ساعتش دیرتر بود

 2. 6قدیم گفت:

  ۱۵

  ۰

  دلیلی ندیدم او را کنار بگذارم؟! جناب پنجعلی تادیرنشده این طرزفکرتون روعوض کنیدومطمئن باش اینجوراشخاص هیچ تعصبی به تیم ندارن وبالاخره دریک جایی دُم خروس بیرون میزنه.مگه قحط رجاله؟به این اسامی دقت کن: نکیسا-فنایی-باقری-واعظی-قلیچ-عزیزیان …

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23367 بازدید

بازدید دیروز: 59115 بازدید

بازدید کل : 11274748 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر