چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
  |   نظرات: ۴ نظر
5,087 نفر بازدید

پول، احمدزاده را در لهستان ماندنی می‌کند

پرسپولیس نیوز: احتمال رفتن بازیکن سابق پرسپولیس به تیم لهستانی قوت گرفت.

فرشاد احمدزاده بازیکن فصل گذشته تیم پرسپولیس بعد از اتمام قراردادش با این تیم پیش قراردادی را با تیم وروتسواف لهستان امضا کرد اما بعد از آن راهی ترکیه شد تا با برخی از تیم‌های این کشور مذاکره کند.

احمدزاده اما برای پیوستن به تیم‌های دیگر نیازمند اخد رضایت مسئولان تیم لهستانی بود اما مسئولان این باشگاه رقمی در حدود ۵۰ هزار دلار را از احمدزاده بابت دادن رضایت اعلام کردند.

این موضوع باعث شد تا احمدزاده تصمیم بگیرد در تیم وروتسواف بازی کند و با این حساب باید قید رفتن به تیم‌های ترکیه‌ای را بزند.

البته چند روز پیش هم مجوز کار این بازیکن در کشور لهستان هم صادر شده بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “پول، احمدزاده را در لهستان ماندنی می‌کند”

 1. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  تو دیگه ازولا از تقویم پرسپولیس و ثانیا از قلب هواداراش کاملا پاک شدی چرا که هم تو بدترین زمان ممکن ؛زمانی که تیم از جذب بازیکن برای دومین نقل و انتقالات متوالی محروم بود تیمو تنها گذاشتی هم اینکه با وقاحت تمام دلیل مسخره ای اوردی در حالی که میتونستی روراست و بدون استفاده از احساس هوادار از تیم جدا شی مانند انچه سروش فصل قبل انجام داد و رک گفت بخاطر درامد بیشتر داره میره جایی که پول بیشتری گیرش میاد و هوادار هم بخاطر صداقتش قبول کرد و امروز هم که داره برمیگرده با دسته گل به استقبالش میره.
  فقط حیف و ثد حیف

 2. پرسپولیسی ترینم❤❤❤❤❤❤ گفت:

  ۸

  ۰

  بقرآن پرسپولیس با رفتن این احمق زاده قویتر میشه سه فصل اومده فقط با دلقک بازی بهترین بازیکنا رو نیمکت نشین خودش کرد بهترین خبر عمرم شنیدم وقتی میخواد گورش گم کنه

 3. شهرام گفت:

  ۱۸

  ۰

  آخیییییییییییییییشششششش

 4. 666666 گفت:

  ۲۶

  ۰

  این مرتیکه خودش نمیدونه میخواد چچه غلطی بکنه من میترسم دوباره پیداش بشه بگه به خاطره عشق به پرسپولیس میخوام بمونم و مدیرای ساده ما هم بگن بفرما

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128026 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86722868 بازدید

افراد آنلاین: 812 نفر