شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۰/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
  |   نظرات: ۲ نظر
4,072 نفر بازدید

پیام علیرضا حقیقی برای هواداران نساجی و پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: گلر جدید نساجی برای هواداران تیمش پیامی منتشر کرد.

علیرضا حقیقی، گلر جدید نساجی که ساعتی قبل خبر عقد قراردادش با این باشگاه منتشر شد، پیامی برای هواداران این تیم منتشر کرد که به شرح زیر است:

با سلام به هواداران عزیز نساجی؛ هوادارانی پرشور و قابل احترام که باعث شدند تا برخلاف تصمیم قبلی‌ام که قول داده بودم در صورت بازگشت به فوتبال ایران تنها در پرسپولیس حضور داشته باشم، مرا ترغیب کردند تا پیراهن ارزشمند این تیم را بر تن کنم. دروغ چرا؛ وقتی ۶ سال قبل ایران را ترک می‌کردم به خودم قول داده بودم وقتی به ایران برگشتم بعنوان کسی که خود را پسر پرسپولیس می‌دانست تنها پیراهن این تیم را بر تن کنم اما شرایط به شکلی پیش رفت که این اتفاق میسر نشد و البته خوشحالم در تیمی پیوسته‌ام که ریشه آن به هوادارانی دوخته شده که هیچ چیز برای آن کم نمی‌گذارند. هوادارانی پرشور و باغیرت که محجوب‌اند و در انتظار روزهای آفتابی. قول می‌دهم تمام تلاشم را برای موفقیت تیم داشته باشم و تا ثانیه‌ای که به من اعتماد شود به دنبال بهترین اتفاقات در کنار سرخ‌های شمال باشم.

به تک تک تان دست یا علی می‌دهم و به حمایت شما برای یک بازگشت پرفروغ امیدوارم. در کنار هم مطمئنا قادر خواهیم بود روزهای آفتابی را بسازیم. بار دیگر از هواداران پرسپولیس نیز رخصت می‌طلبم که نشد در بازگشت با آنها باشم و امیدوارم روزی پذیرای پسر پرسپولیس باشند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “پیام علیرضا حقیقی برای هواداران نساجی و پرسپولیس”

 1. Ali bagheri گفت:

  ۰

  ۰

  ان شالله در تیم جدیدت موفق باشی به جزدرمقابل پرسپولیس
  به امیداینکه دوباره درپرسپولیس ببینیمت وبدرخشی

 2. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  موفق و سربلند باشی❤❤❤❤❤❤

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10807 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24402683 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر