دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۹/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  |   نظرات: ۷ نظر
2,894 نفر بازدید

پیام گرشاسبی خطاب به پرسپولیسی‌ها؛ درود به شرافت بازیکنان و هواداران

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پیامی صمیمانه، مراتب تقدیر و سپاس خود‌ را نسبت به اعضای تیم و هواداران اعلام کرد.

در پیام حمیدرضا گرشاسبی که پس از بازی امروز صادر شد ، خطاب به سرخپوشان و هواداران آمده است؛

درود به شرف شما اعضای کادر فنی، بازیکنان و عوامل تیم که با همه دشواری‌ها، محرومیت ها، تنگناها و آسیب دیدگی ها همچنان دست از مبارزه برای سربلندی پرسپولیس و نبرد جانانه برای کسب پیروزی نمی کشید. شما این بار هم در میان نداشته ها با بزرگترین داشته خود که همانا غیرت و اراده و درایت پرسپولیسی بود، چرخ روزگار را به کُرنش برابر خود وا داشتید.

شما امروز در حالی که پیش از هر زمامی از نفرات ذخیره بهره می‌گرفتید از نام و جایگاه بلند و بزرگ پرسپولیس، دفاع کردید. جوان‌های پرسپولیس نشان دادند که چون بزرگان آماده اند تا جانفشانی کنند و پیروزی شگفت انگیز تان ، پیش از گل پیروزی، هنگامی به نمایش درآمد که وحدت و مودت الهام بخش شما برای رسیدن به هدفی که داشتید هر قلبی را تسخیر می کرد و هر زبانی را به تحسین وا می داشت.

پرسپولیس، افتخار ، پیروزی و حماسه را بیش از هر تیم دیگری در فوتبال ایران به خود دیده است ، اما آن چه این روز ها رقم می زنید از جنس دیگری است. به راستی که شهامت ، جوانمردی و عشق در فوتبال را معنای تازه ای بخشیده اید.

امروز در میان نمایش احساس برانگیزتان، صد افسوس بر ما بود از اینکه علیرضا بیرانوند عزیز با چنین افتخار آفرینی‌هایی در پرسپولیس، آسیا و جام جهانی، از کورس برترین‌های آسیا کنار گذاشته می‌شود، هر چند او مدال افتخار خود را از فوتبال و هواداران خواهد گرفت هنگامی که در آینده ها نام و نشانش در ایران و آسیا زبانزد تر از برترین بازیکن آسیا خواهد بود.

چنین بی‌عدالتی هایی ، بزرگ مردان پرسپولیس را از مسیر پیشرفت و شکوفایی خارج نخواهد ساخت که هر یک از شما قهرمانانی به یادماندنی خواهید بود.

بی تردید با حضور چنین بازیکنان غیرتمند ، هواداران پرشور ، عزیز و فهیم و عوامل فداکار متعصب و فداکار در باشگاه و تیم، همان گونه که وعده کرده بودیم، تمام کرسی های قهرمانی  در هدف پرسپولیس قرار دارند و مانند فصل گذشته برای تصاحب آن ها  در حرکت هستیم.

جام ها و افتخاراتی که همه با هم می‌خواهیم آن را به غنی ترین گنجینه افتخارات در میان باشگاه های ایرانی اضافه کنیم.

من یک بار دیگر از همه عوامل تیم و همکارانم در باشگاه پرسپولیس تشکر می‌کنم. قدردانی از آن ها و از هواداران عزیز که در هر شرایطی از گرمای سوزان تا سوز سرما ، در زیر باران و برف تا زیر آفتاب داغ، در اقصی نقاط کشور و آسیا همپا و یاور تیم محبوبشان بودند و تیم را تنها نگذاشتند پایانی ندارد.
به احترام همه شما اعضای تیم و هواداران ، می‌ایستیم و سر تعظیم فرود می آوریم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “پیام گرشاسبی خطاب به پرسپولیسی‌ها؛ درود به شرافت بازیکنان و هواداران”

 1. پرسپولیس سرورو سلارهمه گفت:

  ۰

  ۰

  درود برشرافت همه بازیکنان مدیران سرمذبی دتیارانش هوادارن فهیمی پرسپولیس قهرمان دورود برشرفتون درود

 2. یه پرسپولیسی عاشق گفت:

  ۱۸

  ۰

  درود برشما که قدر دانید.سپاس فراوان.

 3. محمودبزرافشان ازاهواز گفت:

  ۱۵

  ۰

  با۶۱سال عمری که خداوندبه من لطف کرده وازروزی کهخودم راشناختم قرمزبودم وتاهستم ونفس میکشم دعاگوی تمام زحمتکشان باشگاه هستم ودست همگی شما وهواداران رامی بوسم آقاگرشاسبی خیلی خیلی مردی خسته نباشی ایزمنان یارتان باد ودشمنانتان هاک باد….

 4. پرسپولیس پاسارگادایران❤❤❤❤ گفت:

  ۱۶

  ۰

  سلام مرحبا ب درود و شرف اقای گرشاسبی مدیری فداکار وباتعصب انشالله حالا حالا ها بکارت در پرسپولیس ادامه بدی

 5. مسافر گفت:

  ۱۸

  ۰

  درود به شرف شما مدیر با تعصب واقعیتی جز این که شما گفتید نیست ..همانا درو به شرف تمامی شما غیور مردان ارتش سرخ ..

 6. جهان گفت:

  ۱۶

  ۰

  درود برشما

 7. سعیدجعفری گفت:

  ۱۹

  ۰

  مرسی آقای گرشاسبی بابت این پیامتون که رفاقتو دوچندان میکنه در باشگاه ❤❤❤❤❤❤

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30943 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5174632 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر