جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۸/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
  |   نظرات: ۱۱ نظر
4,323 نفر بازدید

پیروانی: با احترام اسم پرسپولیس قهرمان را بیاورید/ شجاع احتمالا در بازی با نفت آبادان هست

پرسپولیس نیوز: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بله بازی‌های ما مهندسی هم می‌شود چون در تیم مهندس و دکتر زیاد است و قهرمانی را مهندسی می‌کنیم.

افشین پیروانی در گفت و گو با برنامه سلام صبح به خیر در مورد بازی با تراکتور و مسائل مالی این تیم صحبت های جالبی انجام داد.

وی در خصوص اینکه تراکتوری ها می گفتند حق ما شکست نبوده است، نظر شما چیست گفت: اول جا دارد به تیم پرسپولیس تبریک بگویم، تیمی که واقعا چندین سال است، قهرمان می شود و گلایه ای از دوستان داشته باشم که اگر قرار است اسمی از پرسپولیس بیاورند، با احترام اسم این تیم قهرمان را بیاورند که چند سال است دارد خوب کار می کند. در این یکی دو روزه خیلی به تیم حمله شده و گفته اند قهرمانی چند ساله تیم مهندسی شده است.

پیروانی تاکید کرد: بله در تیم ما خداراشکر مهندس و دکتر اینقدر زیاد است که شاید دوستان این را با نتایج فوتبالی اشتباه گرفته اند. از بینندگان عذرخواهی می کنم که با این لفظ صحبت می کنم، به هر حال هجمه زیادی به ما وارد شده است. تراکتور هم تیم پرمهره و پرطرفداری است که به آنها خسته نباشید می گویم، بحث من تراکتور نیست، بحثم پرسپولیس است که با اقتدار بازی کرد و فنی بازی کرد.

سرپرست سرخپوشان ادامه داد: ما دو گل زدیم که فراتر از فوتبال ایران بود. بنابراین این حرفها که بازی بیرون زمین رقم خورده است یا به خاطر داوری بوده درست است. اگر بحث داوری مطرح باشد ما هم از اینکه به بیرانوند اخطار داده شد معترض هستیم. اما در مجموع داوری خوب بوده و صحنه مشکوکی نبوده است. شاید نباید به جلال حسینی و بیرانوند و یک نفر از تیم مقابل اخطار می داد. اما بازیکنان ما از نظر فنی بالاتر از تیم تراکتور بوده اند و حق ما هم برد بوده است. ما نفرات و کادر فنی خوبی داریم و فکر می کنم اتفاقاتی که روی سکوها رخ می دهد را مهندسی بردن پرسپولیس قلمداد کنیم. بدانید امسال هم پرسپولیس با مدیریت باشگاه، کادر فنی، بازیکنان بزرگ و توانمندی که داریم و هوادارانی که عاشق این تیم هستند و از نظر من بهترین هواداران دنیا هستند، با اقتدار قهرمان می شویم و دوستان اگر قرار است تلاشی کنند برای رده های دوم و سوم تلاش کنند.

پیروانی خاطر نشان کرد: تیمی که ۷ قهرمانی دارد و پرطرفدارترین تیم است امسال با دست خالی جلو آمده و بازیکنان ما کمترین دریافتی را داشته اند. بحث اسپانسری ما پیش خور شده است، بدهی بابت بلیت فروشی داریم، ما بازیکنان بزرگ و با شرافتی داریم که قابل احترام هستند، هواداران سرمایه اصلی باشگاه هستند. بازیکنان تا به امروز گلایه کردند اما خیلی منطقی و مودبانه گفته اند یکی به داد ما برسد، اگر قرار باشد مشکل مالی که اذیتمان می کند، هر نتیجه ای که می گیریم حاشیه درست کنند.

وی یادآور شد: برای بازی بعد استرس من این است که می گویند بحث داوری. دیشب هم شبکه سه نشان داد، کدام صحنه مشکوک در ۱۸ قدم بوده، کدام گل را مشکوک زده ایم؟ آنها فقط یک ضربه به تیر دروازه ما زدند. الان چند تیم با هم یکی شده اند که نگذارند پرسپولیس قهرمان شود. پرسپولیس چندین سال است دارد قهرمان می شود و به قطاری که در حال حرکت است سنگ می زنند. اگر قرار است لفظی درباره پرسپولیس به کار ببرید فقط بگویید پرسپولیس قهرمان.

پیروانی در خصوص اینکه درباره محرومیت شجاع خلیل زاده توضیح دهد تاکید کرد: او محروم نشده و کاری نکرده که بخواهد محروم شود. اگر توپ را گرفته بازیکن تیم حریف اشکان دژاگه هم قابل احترام است، او هم جزو بازیکنان مودب و تاثیرگذار است. شجاع توپ را گرفته و نداده، اشکان آمده گرفته، داور هم به شجاع اخطار داده است و این صحنه قابل بحث است. اما او بی احترامی نکرده که بخواهد محروم شود و بابت آن حرکت هم اخطار گرفته است، اینها شایعه است و او با قدرت همراه با تیم است.

وی در جواب به این پرسش که پس شجاع در بازی صنعت نفت پرسپولیس را همراهی می کند، گفت: مطمئنا. تا این لحظه که اتفاقی نیفتاده است. اگر اتفاقی افتاده بود که می شد محروم شود خود من اینجا با صراحت می گویم. البته نظر با کمیته انضباطی است که خیلی دارد زحمت می کشد و خوب رصد می کند اما از نظر من که فوتبالی هستم شجاع کاری نکرده که بخواهد محروم شود.

پیروانی همچنین در پاسخ به این سوال که پرداختی به بازیکنان چه زمانی صورت می گیرد، اظهار داشت: ما صحبت های بچه ها را به مدیریت باشگاه آقای انصاری فرد منتقل می کنیم. بچه ها گله مند هستند و حق هم دارند. آنها بازیکنان با شرافت و بزرگی هستند اما مطمئن باشید آقای انصاری فرد هم به تنهایی نمی تواند و دستش خالی است. هواداران باید کمک و حمایت کنند و هرکسی به هر طریقی می تواند تیم را کمک کند. فوتبال می تواند شادی آور باشد و شادی را برای میلیون ها ایرانی رقم بزند. وقتی ۷۰، ۸۰ هزار تا طرفدار به استادیوم می آید و خیلی ها پای تلویزیون می نشینند و با یک برد شاد می شوند، می شود بیشتر روی این قضیه توجه و سرمایه گذاری کرد. بازیکنان مشکل مالی و کمترین دریافتی دارند و اکثریت از سال گذشته طلب دارند و این به تیم آسیب می زند.

سرپرست پرسپولیس در خصوص این صحبت مجری برنامه که کاش وزیر ورزش سال گذشته مدیری برای پرسپولیس می گذاشت که با این درآمد خوب، اینگونه نباشد و این شرایط عجیب رقم نمی خورد، گفت: بله حتی بودجه امسال پیش خور شده است و می شد بهتر باشگاه را مدیریت کرد. اتفاقی که برای پرسپولیس افتاد قشنگ نیست. من به شخصه از بازیکنان ممنونم. اینکه کسی نیاید و دیر بیاید نیست و همه با قدرت کار می کنند. برای بازی بعدی هم تمرین می کنند و با کادر جدید آقای گل محمدی که جوان با تجربه، باسواد و بااخلاقی است، دست به دست هم می دهند. من به عنوان نماینده هواداران در باشگاه پرسپولیس، تمام تلاشم را می کنم که به این تیم آسیب نرسد و مطمئن باشید این تیم تا جام آسیایی و جام حذفی که برای هر دو مدعی هستیم اتفاقی را رقم بزنیم.

وی خاطر نشان کرد: از بازیکنان ممنونم که رعایت کسوت ما را می کنند. من دیگر سنم بالا رفته و ۱۷ بهمن ۵۰ ساله می شوم، بازیکنان رعایت سنم را می کنند. ما بچه های گلی داریم که خیلی بزرگوار هستند و می دانند در تیم بزرگ پرسپولیس که هواداران میلیونی دارد دست به دست هم دادیم تا اتفاق خوب برای هواداران رقم بزنیم. امروز به خاطر بینندگان شما و برنامه خوبتان و هواداران عزیز دوست داشتم امروز درد دلی کنم اگر به کسی برخورده عذرخواهی می کنم. به زودی حضوری هم با برنامه شما گفتگو خواهم کرد و خواهشم این است که احترام تیم بزرگ پرسپولیس رعایت شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “پیروانی: با احترام اسم پرسپولیس قهرمان را بیاورید/ شجاع احتمالا در بازی با نفت آبادان هست”

 1. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  وحدت.اعتماد به سرمربی.وحمایت باشگاه از کادر فنی

 2. قلندری گفت:

  ۲

  ۰

  اقای پیروانی بازی رسانه ای را باختی . این یعنی چه که تیم های دیگه متخد میشن که پرسپولیس قهرمان نشه.؟ این روانشناسی درستی در برخورد با رقبا نیست نباید تبدیل به دشمن متحد ما شوند. اونا با هم مشکل دارند هنر اینه اونا به جون هم بیفتن. پرسپولیس از این اختلاف استفاده کنه.بهترین جواب اینه ما با هیچ هواداری مشکل نداریم. سخنان اقایان فرافکنی،و موج سواری است به جای مسیولیت پدیری. بهتر است تیمها هنرشان را در زمین نشان دهند. کمیته انصباطی باید عادلانه رفتار کند تا سلامت به سیستم فوتبال برگرده و از جانبداری خودداری کنه تا فساد کمتر شه. اعتقاد داریم باید داوری ها دقتشان را بالا برند بیخود کارت ندهند و کارت زرد بیرو و سید جلال نیاز به بررسی دارد ما درخواست خواهیم داد. بازی با تراکتور تمام شده و به اقای زنوزی اجازه موج سازی و دشمن کردن طرفدلران ما با طرفداران تراکتور را نمی دهیم . انتطار داریم از فصا سازی و شایعه سازی و تخریب تیم پرسپولیس دست بردارند و به عرصه رقابت صحیح برگردید و کل عوامل فوتبال بخصوص کمیته ها باید به فوتبال سالم و رقابت سازنده کمک کنند و اجازه ندهند زمین فوتبال محل دشمنی شهروندان عزیز ایرانی با یکدیگر شود.

 3. saman گفت:

  ۷

  ۰

  خوشم اومد خوب حرف میزنی ایول

 4. فواد گفت:

  ۲۴

  ۲

  خاک برسرمیثاقی بی عرضه ک دیشب نتونست جواب اون یارو زنوزیه روبده.میثاقی روب جانب داری ازپرسپولیس متهم کردولی این بدبخت زبونش بنداومدونتونست جواب پولشوبده.هی عادل خان کجایی ک یادت بخیر

 5. باربد پرسپولیسی گفت:

  ۲۲

  ۱

  باسلام
  آقای انصاری فرد بخدا ما بهترین هوادارای دنیا رو داریم یه شماره کارت بدید نفری ۱۰۰۰ تومن هم بریزیم حساب باشگاه پول بشار اوکی میشه بشار خیلی پرسپولیس رو دوست داره داداشم با برادر بشار دوسته واسه مراسم مادرش رفت اون عاشقانه پرسپولیس رو دوست داره میخواد تو پرسپولیس بمونه اسطوره بشه هواش رو داشته باشید نه اینکه از تیم زده اش کنید

 6. قرمزته گفت:

  ۲۸

  ۰

  اون انقدر مفلوکه حتی اسم تیمو نمیتوتنه درست بگه . با یکی کل کل کنین که در حدتون باشند .بخدا اینا دارن خودشونو با این حرفا میچسبونن به ما . ما نباید آدم حسابشون کنیم

 7. موسی از کازرون گفت:

  ۲۹

  ۱

  درود بر افشین با تعصب وکریم باقری ومهردادمیناوند وکادر فنی ومدیریت پرتلاش ودلسوز . ایشالا پول بشار هم درست میشه نگران نباشید.زنده باد ارتش سرخ

 8. مهدی گفت:

  ۳۵

  ۲

  افشین با تعصب❤❤
  آقای انصاریفرد پول بشار رو بدید…خواهشا..
  بشار بهترین هافبک هست

 9. Mohamad گفت:

  ۵

  ۴۶

  این نوع صحبت کردن فقط نشانه ناشی بودن پیروانیه اخه چه دلیلی داره اینجور حرف بزنی که همه تیمها علیه پرسپولیس شاخ بشن و با تمام قدرت بازی کنن از لج اینکه نزارن قهرمان بشیم. حتما باید حرص تیمها رو دربیاری که علیه ما بشن. همین تراکتور با استقلال تو تبریز ۴ تا خورد دیدی چجور با ما بازی کرد فقط بهاطر اینکه با همه لج افتادیم

 10. علیرضا از کرج .پرسپولیس گفت:

  ۲۲

  ۲

  ای کاش میشد یه سیستمی بچینه یحیی که اوساگونا علیپور و استوکس هر سه فیکس باشن.
  وای وای چه مهاجمانی !!!!

 11. علیرضا از کرج .پرسپولیس گفت:

  ۳۶

  ۰

  آقای ادمین سایت لطفا به آقای انصاری فر برسونین که هواداران خواهان پرداخت مطالبات و تمدید قرارداد بشار رسن هستند. بنده خدا چند ساله داره تو تیم بدون حاشیه زحمت میشکه. بهترین بازیساز تیمه. بهتر از بشار کجا میخوان پیدا کنن ؟!؟!؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 28023 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20967290 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر