شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۵/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
  |   نظرات: بدون نظر
2,117 نفر بازدید

پیروانی خطاب به سرخپوشان شما همه ستاره هستید، اما بدون تلاش، رفاقت و اتحاد هیچ چیز نیستیم

پرسپولیس نیوز: افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از معارفه‌اش در جمع بازیکنان صحبت کرد و تأکید داشت بازیکنان باید با انگیزه بالا کار کرده و رفاقت و اتحاد داشته باشند.

افشین پیروانی، مدیر جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از معارفه‌اش در جمع سرخپوشان اظهار داشت: خوشحالم بار دیگر به پرسپولیس برگشته‌ام. باشگاهی که برای من بهترین باشگاه دنیاست، چون عاشقش هستم. خدا را شکر امسال بازیکنان خوب و بزرگ زیادی داریم. شاید امسال بالای ۲۰ ستاره داشته باشیم، اما اگر با هم دوستی و صمیمیت و اتحاد نداشته باشیم، هیچ چیز نخواهیم بود.

وی ادامه داد: پس مهمترین مسئله این است که در کنار هم و متحد باشیم. خودمان را در خدمت تیم بدانیم و در زمین پشت هم باشیم. اگر این‌طور نباشد موفقیتی هم در کار نخواهد بود.

پیروانی خاطرنشان کرد: من از آقای مدیرعامل و آقای سرمربی هم ممنونم که به من اعتماد کرده‌اند. خدا را شکر که هم مدیرعامل باشگاه خود از فوتبالیست‌های برجسته و از مدیران موفق بوده و هم سرمربی ما کارکشته و با تجربه بالاست. ان‌شاءالله تمام این عوامل دست به دست هم بدهد تا با تلاش شما و حمایت هواداران، امسال هم بهترین نتیجه را بگیریم. در پرسپولیس، همیشه باید انگیزه بالا وجود داشته باشد و اینکه ما سه بار پی‌درپی قهرمان شدیم، دلیلی برای کم‌انگیزگی نیست، چون الان انگیزه دیگر تیم‌ها بسیار بیشتر از قبل شده است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: من قبلاً کاپیتان پرسپولیس و تیم ملی بوده‌ام، اما الان نمی‌توانم درست و حسابی بدوم. پس گذشته را رها کنید و در حال برای آینده تلاش داشته باشید. همچنین باز هم بر رفاقت، نظم و انضباط و مسئولیت‌پذیری در مسابقه و تمرین و زمان‌های غیر از این تأکید می‌کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11883 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24403759 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر