چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
  |   نظرات: يك نظر
2,069 نفر بازدید

پیروانی در یک صورت می‌تواند پرسپولیس را در امارات همراهی کند

پرسپولیس نیوز : مدیر ورزشی تیم پرسپولیس پس از حکم کمیته اخلاق تنها در یک صورت می‌تواند این تیم را در سفر به امارات همراهی کند.

 در حالی که طبق حکم کمیته اخلاق، افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل برخی مسائل مرتبط با تیم ملی با حکم محرومیت پنج ساله از فوتبال روبه‌رو شده، اما به احتمال زیاد او در سفر به ابوظبی تیم پرسپولیس را همراهی نخواهد کرد.

طبق حکم کمیته اخلاق، پیروانی از کلیه فعالیت‌های ورزشی محروم شده اما او روز گذشته اعتراض خود را بابت این حکم به کمیته استیناف ارائه کرد.

بر همین اساس، پیروانی تنها در صورتی می‌تواند تیم پرسپولیس را در سفر امارات همراهی کند که مجوزی از فدراسیون فوتبال و کمیته استیناف تهیه کند و در صورت گرفتن این مجوز، مشکلی برای همراهی سرخپوشان در سفر به امارات نخواهد داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “پیروانی در یک صورت می‌تواند پرسپولیس را در امارات همراهی کند”

  1. حسین ص.بهشهر گفت:

    ۲۰

    ۰

    بازم کرکس ها به پرسپولیس حمله کردن ،وباز تو حساسترین برهه زمانی که پرسپولیس داره نام نماینده ایران رو تو اسیا یدک میکشن ،اگر کینه ورزی نیست پس چیه ،مثل پارسال قبل بازی با الهلال دارند بازی کثیف شون رو پیاده میکنن وباشگاه وهواداران باید واکنش مثبتی به این حرکات نخ نما داشته باشن تا تیم مون انشالله به سلامت از این مرحله هم عبور کنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 144358 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86739200 بازدید

افراد آنلاین: 765 نفر