جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۱۵
تبلیغ داخلی


سرویس: تيم ملي
 |  ۱۵/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
  |   نظرات: بدون نظر
1,119 نفر بازدید

پیشنهاد فیفا برای لغو مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در آسیا

پرسپولیس نیوز: فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد که درباره مسابقات انتخابی جام جهانی در آسیا و مسابقات قهرمانی آسیا با کنفدراسیون فوتبال این قاره و کشورهای عضو جلسه خواهد داشت تا درباره این موارد تصمیم گیری کند.

فدراسیون جهانی فوتبال در اطلاعیه ای اعلام کرد: «فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در مقر فیفا جلسه‌ای را درباره فعالیت های فوتبال در آسیا برگزار کردند.

فیفا و AFC آسایش و سلامتی همه افراد درگیر در مسابقات فوتبال را در سطح بالایی در اولویت دارند و پیشنهاد رسمی ما لغو مسابقات آتی در مسابقات انتخابی آسیا برای جام جهانی و جام ملت های آسیا خواهد بود که کشورهای عضو مطرح خواهد شد.

فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در روزهای آینده و پس از مشورت با کشورهای عضو AFC، در مورد موارد مختلف به روزرسانی هایی (شرایط و برگزاری مسابقات) خواهند داشت.

مبحث دیگری که در این جلسات مطرح می شود، بازی پلی آف المپیک بین کره جنوبی و چین و همینطور مسابقات قهرمانی فوتبال آسیا در ترکنستان خواهد بود.

فیفا با همکاری سازمان بهداشت جهانی (WHO)، کنفدراسیون ها و کشورهای عضو، وضعیت را در رابطه با COVID-۱۹ نظارت خواهند کرد. اطلاعات مربوط به سایر مسابقات بین المللی ممکن است توسط سایر کنفدراسیون ها و کشورها ارائه شود. »

مسابقات تیم ملی ایران در مرحله انتخابی جام جهانی در نوروز ۹۸ برگزار خواهد شد که به علت شیوع کرونا در ایران احتمال لغو این مسابقات وجود دارد. همچنین مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا نیز از دیگر مواردی است که تیم ملی ایران هم در آن حضور دارد و حتی برای میزبانی مسابقات درخواستی را ارائه کرده که این موضوع مربوط به قبل از شیوع رسمی کرونا در ایران بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


 

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10608 بازدید

بازدید دیروز: 35124 بازدید

بازدید کل : 25545032 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر