دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
بالا داخلی سه
 |  ۱۴/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
  |   نظرات: يك نظر
687 نفر بازدید

پیشکسوت پرسپولیس تحت عمل جراحی قرار گرفت

پرسپولیس نیوز: بازیکن و مربی نامدار پرسپولیس در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت.

بیوک وطنخواه از چهره‌های ماندگار فوتبال ایران و پرسپولیس در روزهای گذشته در حالی که حال عمومی مساعدی نداشت در بیمارستان کسری بستری شد و در نهایت تحت عمل جراحی قرار گرفت.

بنابر اعلام همسر وی، پزشکان بعد از معاینه، ظهر امروز این پیشکسوت ارزنده فوتبال ایران، اعلام کردند وی را برای پشت سر گذاشتن دوران نقاهت از بیمارستان مرخص می‌کنند. خانواده وی تا لحظه نگارش این خبر منتظر انجام این مهم بودند.

بیوک وطنخواه در حالی این ایام را در بیمارستان سپری کرده است که روز شنبه، ۱۳ بهمن ماه، باید هفتادوششمین  سالروز تولد خود را جشن می‌گرفت.

وطنخواه که در تیم‌های راه آهن، تاج و شاهین سابقه بازی داشت، از بدو تاسیس پرسپولیس، همراه دیگر همبازیان خود به جمع سرخپوشان ملحق شد و دوران بازیگری را در پرسپولیس به پایان رساند.

وی در جام منطقه‌ای ایران در سال ۱۳۵۰ که با قهرمانی پرسپولیس همراه شد، بازوبند کاپیتانی را به دست می‌بست و این اولین قهرمانی پرسپولیس تازه بنیاد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، چند سال بعد در سومین فصل برگزاری لیگ تخت جمشید در سال ۱۳۵۴ سرمربی پرسپولیس بود و سرخپوشان با هدایت او قهرمان شدند. وی در این زمان، ۳۳ ساله بود و به این ترتیب دو رکورد را به نام خود ثبت کرد.

بیوک وطنخواه بعد از آن قهرمانی پرسپولیس، تبدیل به جوانترین مربی قهرمان تاریخ لیگ ایران شد و همچنین اولین مربی ایرانی است که تیمی را در لیگ ایران قهرمان کرد.  وی بعد از این قهرمانی، سرمربیگری را در سال ۱۳۵۵ به ایوان کونوف روس سپرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “پیشکسوت پرسپولیس تحت عمل جراحی قرار گرفت”

  1. A-R گفت:

    ۴

    ۰

    بامید بهبودی و سلامتی کامل به یاری خدا

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15571 بازدید

بازدید دیروز: 63232 بازدید

بازدید کل : 11084021 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر