پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۸
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۵/ دی/ ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸
  |   نظرات: يك نظر
1,266 نفر بازدید

پیوس: ایران یکی از قدرت‌های اصلی آسیاست اما برای قهرمانی یک رقیب ندارد/ به احمدزاده گفتم او را مثل پسرم دوست دارم

پرسپولیس نیوز: مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که تیم ملی برای قهرمانی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا چندین رقیب جدی دارد.

فرشاد پیوس در خصوص دیداری که با فرشاد احمدزاده، بازیکن پیشین پرسپولیس داشت، گفت: فرشاد روز گذشته به مغازه من آمد و در مورد اتفاقات گذشته عذرخواهی کرد. فرشاد روی من را بوسید و من هم به احمدزاده گفتم که تو را مثل پسرم دوست دارم و بهتر است که همیشه احترام بزرگترت را نگه داری. احمدزاده زمانی هم که در پرسپولیس بازی می‌کرد بازیکن زحمتکشی بود و من از هواداران پرسپولیس می‌خواهم که به این بازیکن توهین نکنند.

وی درباره اینکه آیا تصور می‌کرد برانکو تصمیم به کنار گذاشتن گادوین منشا بگیرد، تأکید کرد: فکر نمی‌کردم برانکو منشا را کنار بگذارد. شاید منشا می‌توانست باز هم برای پرسپولیس بازی کند، ولی ما باید به تصمیم سرمربی تیم در این زمینه احترام بگذاریم، چون برانکو سرمربی تیم است و بهترین تصمیم‌گیرنده.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به وضعیت تیم ملی در آستانه مسابقات جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: تیم ما خوشبختانه شرایط خوبی دارد و روند آماده‌سازی تیم ملی هم در این مدت به خوبی پیش رفته است. فدراسیون هم تلاش کرد تا بهترین امکانات را در اختیار تیم ملی قرار دهد و همه چیز مهیاست تا در این جام نمایش خوبی داشته باشیم.

پیوس در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند بعد از چهار دهه قهرمان آسیا شود؟»، خاطر نشان کرد: با حرف زدن که نمی‌توان چیزی را ثابت کرد. ما سال‌هاست که قهرمان نشدیم و حالا باید بعد از ۴۰ سال جام را به ایران بیاوریم. ما تیم خوبی داریم، ولی تیم‌های دیگر هم بیکار نیستند.

وی افزود: ایران برای قهرمان شدن فقط یک رقیب ندارد. جدا از کره جنوبی، ژاپن و استرالیا، چند تیم دیگر مثل امارات، قطر، ژاپن، ازبکستان و … هم پیشرفت کرده‌اند و این کار تیم ملی را سخت می‌کند. البته ما هم یکی از قدرت‌های اصلی در فوتبال آسیا هستیم و خیلی‌ها انتظار دارند که ایران در این دوره قهرمان شود.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت خط حمله تیم ملی نیز عنوان کرد: ایران در همه پُست‌ها بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد که این کار را برای کادر فنی راحت می‌کند. ما در خط حمله هم مهاجمان فوق‌العاده‌ای داریم که هر کدام خصوصیات خوبی دارند، امیدوارم در جام ملت‌ها تهاجمی بازی کنیم تا بیشتر از پتانسیل مهاجمان خوبی که داریم، استفاده کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “پیوس: ایران یکی از قدرت‌های اصلی آسیاست اما برای قهرمانی یک رقیب ندارد/ به احمدزاده گفتم او را مثل پسرم دوست دارم”

  1. یاس سرخ گفت:

    ۰

    ۰

    احمدزاده برای من دیگه کسی نیست که بخوام بش فکر کنم چه برسه بخوام بش فحاشی کنم!!!بنظرم به اون و امثالش مثل صادق محرمی و امیری و طارمی هیچی نباید گفت چون فک میکنن چقد بزرگ هستن که هوادار هنوز شاکی از رفتنش در حالی که همه دیدن یک جوان مثل همتی هم همون کارایی فرشاد برامون داشت و تیم بدونه اونام نتیجه گرفت!پس پرسپولیس به امثال اینا نیازی نداره و اونا هستن که محتاج سایه بزرگ و بلند پرسپولیس و هوادارانش هستن تا اسمو رسمی پیدا کنند!!!اونا با رفتنشون نشون دادن چقده نمک نشناس و حقیرند

آمار بازدید:

بازدید امروز: 64430 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7525349 بازدید

افراد آنلاین: 36 نفر