شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۵/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۰:۲۸
  |   نظرات: يك نظر
455 نفر بازدید

چرا رقابت‌های لیگ برتر با تماشاگران اندک برگزار نشود؟

اگر فاصله‌گذاری اجتماعی و مسائل بهداشتی رعایت شود، می‌توان رقابت‌های لیگ برتر را با تعداد تماشاگران کمی برگزار کرد تا هیجان به ورزشگاه‌ها برگردد.

در کشور سوئیس قرار است مسابقات فوتبال با حضور اندک تماشاگران برگزار شود؛ به طوری که مثلا هر تماشاگر سه صندلی با دیگری فاصله داشته باشد. در ایران هم می‌توان روی این ایده کار کرد.

در حال حاضر مردم در تاکسی، مترو، اتوبوس، رستوران و… حضور دارند و سینما‌ها هم ظرف چند روز آینده باز می‌شود. حتی مشاغل پرخطر دوباره شروع به کار کرده‌اند و طبعا می‌توان روی حضور با فاصله تماشاگران فوتبال در ورزشگاه‌ها هم فکر کرد.

بد نیست فدراسیون فوتبال و تصمیم‌گیرندگان سازمان لیگ و وزارت بهداشت روی این پیشنهاد فکر کنند که می‌شود برای هر بازی لیگ برتر فوتبال ایران چندین بلیت فروخته شود و تماشاگران را با فاصله‌گذاری اجتماعی به ورزشگاه‌ها کشاند. با این تصمیم، هم چرخ فوتبال به حرکت درمی‌آید و صدای انتقادات کم می‌شود و هم هواداران توانایی همراهی تیم‌های محبوب خود را پیدا می‌کنند و روح به فوتبال ایران می‌دمند چراکه بارها شاهد بوده ایم حتی یک تماشاگر و یا چند لیدر پرشور و پرانرژی می تواند کلی سر و صدا و هیجان به یک مسابقه فوتبال اضافه کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “چرا رقابت‌های لیگ برتر با تماشاگران اندک برگزار نشود؟”

  1. محمد گفت:

    ۲

    ۰

    برگزار بشه
    تماشاگر نخواستیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 26736 بازدید

بازدید دیروز: 29342 بازدید

بازدید کل : 25359688 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر