سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۶
بالا داخلی سه
 |  ۳/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
  |   نظرات: ۹ نظر
9,908 نفر بازدید

چرا قرارداد رفیعی با فولاد خوزستان یک ساله است؟

پرسپولیس نیوز : با وجود اینکه سروش رفیعی برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر با پرسپولیس به توافق رسیده بود با فولاد خوزستان قراردادی یکساله امضا کرد.

سروش رفیعی با فولاد خوزستان به توافق رسید و بامداد دیروز قرارداد خود را با این تیم امضا کرد. قبل از این اعلام شده بود رفیعی با پرسپولیس برای حضور در نیم فصل دوم به توافق رسیده و چون پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته است این هافبک در نیم فصل اول کار خود را در تیم دیگری دنبال می‌کند.

وقتی اعلام شد قرارداد رفیعی با فولاد خوزستان یکساله است این سوال به وجود آمد که این بازیکن چطور قرار است در نیم فصل به به پرسپولیس باز گردد.

طبق قانون پایان قرارداد نمی تواند در میانه فصل باشد و هر قراردادی باید در پایان فصل فوتبالی به اتمام برسد.

در همین رابطه فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ  گفت: طبق بند ۲ ماده ۱۹ آئین نامه نقل و انتقالات پایان هر قرارداد در پایان فصل است. بر این اساس پایان قرارداد نمی تواند در وسط یک فصل باشد. مدت قرارداد می‌تواند پایان یک، دو، سه یا چند فصل باشد. بازیکن می‌تواند در نیم فصل به باشگاهی بپیوندد و قراردادی تا پایان همان فصل ببندد اما نمی‌تواند ابتدای فصل به تیمی بپیوندد و مدت اتمام قراردادش پایان فصل باشد. البته در قرارداد می‌توان آپشن‌هایی در نظر گرفت و طرفین در نیم فصل به صورت توافقی قرارداد خود را فسخ کنند اما اصالت یک قرارداد به انقضای آن در پایان فصل است.

با توجه به این قانون و توضیحات مطرح شده سروش رفیعی و فولاد طبق قانون باید قراردادی تا پایان فصل به امضا می‌رساندند و در صورت قصد اتمام کار در نیم فصل آپشن‌های مورد نظر را در قرارداد ثبت می‌کردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “چرا قرارداد رفیعی با فولاد خوزستان یک ساله است؟”

 1. آرش گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس نیوز ، حالا این آپشن ( جدایی در نیم فصل ) در قرارداد سروش قید شده یا نه؟
  ممنون میشیم به این سوال جواب بدین

 2. رها گفت:

  ۰

  ۰

  سلام….

  چون قرار نیست بیاد در نیم فصل پرسپولیس این ک دیگه روشنه و نیازی ب بحث و تفسیر نیست….فولاد سپاهان تراکتور کثیف تمرین باشگاهای دنیا هستند…ن ایران و آسیا ….بلکه دنیا

 3. د گفت:

  ۰

  ۰

  لطفا ازاقای گرشاسبی سوال بشه بلاخره رفیعی نیم فصل به پرسپولیس میاد یانه

 4. شیاطین سرخ تهران گفت:

  ۰

  ۰

  باسلام. مراقب باشن تلافی نیم فصل ۲سال پیش نکنند

 5. فاطی گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم دردسر نشه

 6. کورد پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  کاش فولاد نمی رفت. حس بدی دارم. انشالله به خوشی و راحتی نیم فصل برگرده

 7. اسد. گفت:

  ۰

  ۰

  همیشه راهی است برای تحت فشار گذاشتن پرسپولیس!کاش پرسپولیس از انحصار دولت خارج می شد .

 8. رها گفت:

  ۰

  ۰

  سلام….
  فولاد دیگه رفیعی را نمی‌ده و تمام این شاگردش بود…پس سروش دیگه ب پرسپولیس تا پایان لیگ ۱۸ نمیاد و این اشتباه چندباره گرشاسبی است تبریک…یعنی در اصل ما ترابی شریفی و مهدی شیری و آن یکی ک نمی‌شناسم را داریم و تمام…خب فریب خوردیم

 9. علی گفت:

  ۰

  ۰

  به نظرم این فولادیها اذیت خواهند کرد سروش به هرتیم دیگری البته به جز کیسه می رفت خیالمان راحتتر بود به نظرم تا فصل شروع نشده باید قرارداد محکمی با فولاد ببنده تا مشکساز نشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34058 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9385419 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر