شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
  |   نظرات: يك نظر
1,099 نفر بازدید

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی: نادری پنالتی نکرد / کمیته انضباطی با سنگ پرانی تراکتوری ها برخورد کند

پرسپولیس نیوز : کارشناس داوری فوتبال ایران از عملکرد محمدحسین زاهدی‌فر در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تمجید کرد.

حیدر سلیمانی درباره عملکرد محمدحسین زاهدی‌فر در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود. چیدمان داوری نشان داد که مسئولان، حساسیت بازی را درک کردند. آقای زاهدی‌فر مدیریت خوبی داشت و توانست بازی را مدیریت کند. اولین مدیریت او در دقیقه هفت بود که بشار رسن فقط به قصد زدن ایمانی وارد صحنه درگیری شد اما در ادامه درگیری بیشتر شد و هر دو بازیکن اخطار گرفتند.

وی ادامه داد: او به خاطر حساسیت بازی به هر دو بازیکن اخطار داد. اصلاً از کنار خطاها نگذشت و تمام صحنه‌های کوچک را هم خطا اعلام کرد. اخطارهایی هم که در این زمینه داده شد، درست بود.

سلیمانی درباره کارت زردی که بیرانوند از داور گرفت و در ادامه هم با عصبانیت به داور صحبت کرد، گفت: کارت زرد به خاطر تأخیر در شروع مجدد بازی بود. در ادامه حرکت بیرانوند هم درست نبود اما داوران کارت زرد دوم را نمی‌دهند که بازی به جنجال کشیده نشود.

وی درباره اعتراض بازیکنان تراکتورسازی به برخورد توپ با دست محمد نادری در دقیقه ۸۷ و اعلام نشدن خطای پنالتی به سود این تیم، گفت: در دقیقه ۸۷ بازی تراکتوری‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند چون توپ به دست نادری خورد اما نادری پشت به توپ بود و در زاویه‌ای نبود که توپ را تشخیص دهد. دستور به ادامه بازی کاملاً درست بود.

این کارشناس داوری با اشاره به پرتاب اشیا به داخل زمین در طول بازی، تاکید کرد: باز هم شاهد پرتاب اشیا به داخل زمین بودیم که کمیته انضباطی باید به سختی با این مسائل برخورد می‌کند. تراکتورسازی که دنبال گرفتن سهمیه آسیا است، سال آینده با کوچک‌ترین حرکتی محروم می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی: نادری پنالتی نکرد / کمیته انضباطی با سنگ پرانی تراکتوری ها برخورد کند”

 1. محمد رضا قاسمی گفت:

  ۰

  ۰

  سلام باید خسته نباشید گفت به بچه های پرسپولیس
  اقا یه جام به این تراکتور بدید خلاصش کنید این ناجوانمردی رو…
  شیشه اتوبوس رو که شکوندن..داخل چمن سنگ انداختن…فحاشی کردن
  منتظرید تا کسی کشته بشه ایا….

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32833 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24424709 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر