دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۰:۴۸
  |   نظرات: ۳ نظر
2,041 نفر بازدید

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

پرسپولیس نیوز: کارشناس داوری فوتبال می‌گوید داور دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپیدرود عملکرد خوبی داشته است.

رسول فروغی کارشناس داوری فوتبال، درباره عملکرد داوری در بازی پرسپولیس و سپیدرود اظهار کرد: داوری در این بازی عملکرد خوبی داشت و توانست کارنامه خوبی از خود ارائه دهد. ولی باید فعالیت بدنی خود را مقداری بیشتر کند. داور در بعضی از صحنه‌ها راه می‌رفت. باید داور برای بازی ارزش قائل باشد و در تمامی صحنه‌ها حضور داشته باشد.

وی ادامه داد: این داور نسبت به داوری که در بازی قبلش داشت عملکرد بهتری از خود ارائه داد. مخصوصا در صحنه گل جابه‌جایی خوبی از خود نشان داد و توانست صحنه را به خوبی ببیند. از داوران خواهش می‌کنم که وقتی خطایی را می‌گیرند و به آن اعتقاد دارند فاصله ۹ متر و ۱۵ سانتی متر را رعایت کنند. اگر داور این مساله را رعایت کند اقتدار خودش را نشان داده است که داور در بعضی مواقع این را رعایت نمی‌کرد. چون بیننده‌های جوان و داورهای جوانی بازی را نگاه می‌کنند و وقوع این مساله برایشان بدآموزی می‌شود.

وی درمورد گزینه‌های داوری داربی خاطرنشان کرد: آرزوی هر کس است تا داوری داربی را به او بسپارند. گزینه‌هایی مثل آقایان فغانی، حیدری و زرگر مطرح شده و کمیته داروان باید بهترین گزینه را برای داوری این بازی انتخاب کند. این بازی سوای بازی‌های دیگر است و هیچکدام از دو تیم حاضر نیستند این بازی را واگذار کنند. آقای زرگر که به مرز پختگی رسیده است و آمادگی خوبی دارد. آقای فغانی که ورای آسیا است و کلاس جهانی دارد و گزینه بسیار مهمی به حساب می‌آید. ما باید به جایی برسیم که فغانی‌های زیادی گزینه داوری باشند نه فقط یک داور در سطح جهانی که آن هم علیرضا فغانی عزیز است. ما باید پتانسیل‌های موجود را خوب پرورش دهیم تا بتوانیم امثال فغانی بتوانیم تحویل جامعه داوری دهیم. آروزی قلبی من این است تا بهترین تیم داوری در این بازی حضور داشته باشد و بتوانند بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشند چون موجب خوشحالی و سربلندی و افتخار خانواده داوری می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت”

 1. ناصر گفت:

  ۰

  ۰

  انصافا یکی از بهترین داوری ها بود.

 2. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۰

  ۰

  فغانی که همیشه به ضرر پرسپولیس سوت زده و دربی گذشته نیز پنالتی واضح استقلال که تیم محبوبشه رو نگرفت…زرگر که دیگه حسابش جداست.یک بازی در میان میزارن که بازیهای استقلال رو دربیاره..مثل دقیقه ۸۹ بازی با پدیده فصل قبل که نورافکن هیچ بازیکنی نزدیکش نبود خودشو تابلو انداخت و زرگر هم پنالتی گرفت و خدا جای حق نشسته بود که پنالتیشونم گل نشد.

 3. مجید۰۶ گفت:

  ۰

  ۰

  ناراحت شدم که تیم مقابلمون تیم داش علی کریمی بود؛ ولی بعضی وقتا باید بی‌رحم بود! ببخشید حضرت عشق، ایشالا از بازی‌های آینده موفق باشی هشت مقدس ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦۸❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2298 بازدید

بازدید دیروز: 90038 بازدید

بازدید کل : 6744705 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر