چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۵
تبلیغ داخلی


 |  ۱۹/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
  |   نظرات: يك نظر
1,512 نفر بازدید

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان / برزای باید زودتر اخراج می شد

یک کارشناس داوری فوتبال می‌گوید داور بازی پرسپولیس و گل‌گهر عملکرد خوبی در این مسابقه داشته است.

پیروز سیف‌الله پور کارشناس داوری فوتبال، درباره عملکرد داوری دیدار تیم‌های پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: تیم داوری تقریبا بر بازی سوار بود و اگر ۱۰ دقیقه آخر بازی را فاکتور بگیریم، داور توانست مدیریت خوبی روی بازی داشته باشد. تعداد کارت‌ها در این بازی بسیار زیاد بود اما آقای خورشیدی سعی داشت مدیریت خود را در بازی از دست ندهد.

او درباره اخراج بهنام برزای در دقیقه ۱+۹۰ گفت: این بازیکن باید زودتر اخراج می‌شد. امثال این بازیکنان بیشتر از اینکه به فکر فوتبال باشند، درگیر حواشی هستند  و وقتی بازیکنی اینطور برای داور شاخ و شانه می‌کشد باید از بازی بیرون برود.

سیف‌الله پور درباره صحنه مشکوک دقیقه ۹۰ که در آن علی علیپور در محوطه جریمه گل‌گهر سیرجان سرنگون شد گفت:‌ علیپور در محوطه جریمه گل‌گهر به زمین افتاد اما صحنه به شکلی نبود که داور را متقاعد کند که پنالتی بگیرد.

این کارشناس داوری فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا اشکان خورشیدی در این بازی مقداری عصبانی نبود، گفت:‌ این مساله طبیعی بود. داوران در این چند هفته از تعداد کمی برخوردار هستند و این باعث شده در بازی‌های متعددی به کار گرفته شود. این باعث می‌شود داوران فشار زیادی روی آن‌ها بیاید و اینطور در بازی‌ها رفتار کنند. باید این حجم فشار از داوران کاهش پیدا کند تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان / برزای باید زودتر اخراج می شد”

  1. شهناز ۶آتیشه گفت:

    ۱۲

    ۰

    بیچاره پارسال باگلی که به آبی ها زد اون ها رو از دور خارج کرد میخواست با گل زدن به پرسپولیس خودشیرینی کنه اونم واسه تیمی که سابقه فراوان در نابود کردن استعداد های فوتبال داره و داور بازی کارت های بی موردی به انصاری و عبدی داد ،کار برزای صد مرتبه از کاراحمدزاده بدنر بود امیدوارم کمیته انضباطی این حرکات رو هم ببینه،به امید رسیدن به جایگاه واقعی مون، باید در دفع توپ هایی که روی دروازه میاد بیشتر دقت کنیم چون بازیکن عراقی الدحیل مهند علی یه سرزن قهاره و به تازگی یه مهره خطرناک دیگه هم گرفتن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32843 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25497867 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر