سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۴/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
  |   نظرات: ۴ نظر
4,803 نفر بازدید

کارشناس حقوقی: رضا شکاری محروم بشو نیست

پرسپولیس نیوز: کارشناس حقوقی فوتبال ایران تاکید کرد رضا شکاری مهاجم مدنظر باشگاه پرسپولیس محروم نمی‌شود.

غلامرضا رفیعی کارشناس حقوقی فوتبال تاکید کرد که فدراسیون جهانی فوتبال حق فسخ یکطرفه را به بازیکنان داده است و بنابراین در پرونده انتقال رضا شکاری به پرسپولیس، مشکلی دو طرف را تهدید نمی‌کند.

رفیعی که میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود، بعد از کمی مناظره با سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن در ارتباط با این پرونده، گفت: هیچ خطری در جذب رضا شکاری، برای پرسپولیس وجود ندارد. اگر خطری بود که ITC شکاری برای تیم روبین کازان صادر نمی‌شد.

وی افزود: قوانین فیفا حق فسخ یکطرفه را به بازیکنان می‌دهد و شکاری محروم بشو نیست.

این کارشناس حقوقی همچنین تاکید کرد که بین پرونده محرومیت پرسپولیس به خاطر مهدی طارمی و این پرونده تفاوت وجود دارد.

در ادامه مجری برنامه که ظاهراً از طرف شکاری به بندهایی از قرارداد این بازیکن با ذوب آهن دست یافته بود، قصد داشت ماده ۴ تبصره ۲ بند الف این قرارداد را قرائت کند که با واکنش سعید آذری مواجه شد.

آذری گفت: شما حق ندارید در برنامه زنده تلویزیونی بند قرارداد را بگویید. اگر لازم بود خودمان در مراجع قضائی از آن دفاع می‌کنیم.

وی سپس به صحبت‌های رفیعی هم واکنش نشان داد و گفت: اینکه با این لحن بگویید شکاری محروم نمی‌شود خوب نیست. البته این بار بر خلاف میل باطنی امیدوارم ذوب آهن در این رأی بازنده باشد تا یک تیم خوب کشورمان متضرر نشود.

به گفته آذری، هرچند شکاری بعد از فسخ قرادادش با ذوب آهن با روستوف و روبین کازان قرارداد بسته و ITC او هم صادر شده، اما در نهایت این مهاجم در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال محکوم شد و باشگاه ذوب آهن هم بر اساس این محکومیت، به فیفا شکایت کرده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “کارشناس حقوقی: رضا شکاری محروم بشو نیست”

 1. #هرچےـــ کالدرون ـــ بـگه گفت:

  ۵

  ۰

  زرررررشک …دم شـــریفی مجری برنامه ورزش ومردم گرم کنار پیمان یوسفی چنان رید به هیکل این مردیکه آذری که دیگه هیچی واسه گفتن نداشت..آذری فوق العاده پــــولکیه

 2. هودار گفت:

  ۷

  ۰

  زرشک پرونده های کم رنگ فیفا هم ۲،۵ سال طول نمی‌کشد مگر پرونده فسادهای مالی باشد خوب امیدوارمیم که همیشه و در همه حال آدمها بدنبال حق برای همه باشند نه فقط برای منافع خودشان….. متاسفانه اکثریت از حق برای منافع خودشان استفاده کرده و می‌کنند.
  که اگر برعکس هم اجراع میشد این فسادهای مالی نه در اقتصاد و نه در ورزش میشد

 3. حمید گفت:

  ۲۱

  ۱

  بی شرفی بی شرف
  بخدا اگر حمایت کنیم این کادرفنی و این بازیکنان شک نکنید دوباره قهرمان میشویم
  چون معلومه رقیبا از الان از پرسپولس زلزله میترسن

 4. پرسپولیسی گفت:

  ۲۶

  ۱

  خفه شو کثافت عوضی ،چطور اون موقع که وسط بازی ها تبریزی را دودستی به کیسه کش ها دادی کاردرستی بود ولی حالا که پرسپولیس داره بازیکن روبین کازان راجذب می کنه کارغیرقانونی است اصلا به توچه ربطی داره،که داری گوز گوز می کنی ،مردیکه نفهم بیسواد،بدجوری داری میسوزی،یک کم جاش پماد بزن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 9315 بازدید

بازدید دیروز: 29473 بازدید

بازدید کل : 15755282 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر