شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۶/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۰:۱۲
  |   نظرات: ۴ نظر
1,621 نفر بازدید

کارشناس داوری فوتبال؛ پنالتی سپیدرود درست نبود

پرسپولیس نیوز : کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: در صحنه‌ای که داور بازی برای تیم سپیدرود پنالتی گرفت این خطا درست نبود و داور در ابتدا باید خطای بازیکن سپیدرود را اعلام می‌کرد.

نوذر رودنیل، درباره پنالتی تیم سپیدرود که در بازی با پرسپولیس اعلام شد گفت: به نظر من زرگر دراین صحنه اشتباه کرد چرا که خطای اول را بازیکن سپیدرود انجام داد. در آن صحنه بازیکن سپیدرود پیراهن شجاع خلیل‌زاده را کشید اما در لحظه‌ای که قصد چرخیدن داشت روی زمین افتاد و داور این صحنه را پنالتی گرفته که به اعتقاد من این پنالتی درست نبود.

وی درباره صحنه پنالتی تیم پرسپولیس هم تصریح کرد: متاسفانه فیلم‌برداری جالب نبود و فقط با سه دوربین از بازی امروز تصویربرداری شد که این مساله کار را برای قضاوت ما سخت می‌کند در آن صحنه بازیکن شماره ۶۹ سپیدرود دقیقا مقابل صحنه بود و ما نمی‌بینیم که پای ترابی زده شده یا نه اما زرگر در موقعیت خوبی بود و دید مناسبی داشت البته اکرمی هم که داور خط بود زاویه دید خوبی داشت. در این موارد که اختلاف نظر وجود دارد رای نهایی را داور وسط می‌دهد. باور کنید من نزدیک به ۱۰ بار صحنه پنالتی را دیدم اما نمی‌توانم قاطعانه بگویم که در آن صحنه پنالتی شد یا نه هرچند زاویه دید او خوب بود و او با قاطعیت نقطه پنالتی را نشان داد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در ادامه تصریح کرد: گل دوم پرسپولیس آفساید نبود و کاملا در شرایط درستی به ثمر رسید اعتقاد من هر چهار گل به ثمر رسیده درست بودند و داور اخطارهای درستی هم داد هرچند که می‌توانست اخطارهای بیشتری هم بدهد. در دقیقه ۹۱ هم ابتدا بلبلی روی سید جلال خطا کرد اما داور این صحنه را خطا نگرفت و به جای آن خطای کاپیتان پرسپولیس را اعلام کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “کارشناس داوری فوتبال؛ پنالتی سپیدرود درست نبود”

 1. پرسپولیس57 گفت:

  ۰

  ۰

  فقط بایددوباره تجمع کنیم وحق تیممونوبگیریم

 2. دربی فقط داور خارجی گفت:

  ۰

  ۰

  بعد از زرگر و کرمانشاهی و اون داوره اتش نشانه که اسمش یادم نیست طبق اطلاعاتی که به دست اوردم (از طریق یکی از دوستام که کمک داور لیگ برتره)یه پدیده کیسه کش دیگه رو میخوام بهتون معرفی کنم که کیسه کشا به عنوان اسطوره سال ۱۴۰۰خودشون میتونند روش حساب کنند و اون شخصی به نام اکرمی میباشد که یک انتی پرسپولیس مدل جدید و از دواتیشه های کیسه کش میباشد این نام رو خواهشا به خاطر بسپارید در اینده بیشتر از اوخواهیم شنید (ببخشید خواهیم کشید!!!)

 3. فواد۶آتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  بچه هاحال کردین پیش بازیو۳بر۱ب نفع خودمون کرده بودم همونم شد
  من همونم ک پیش بینی جام‌ملتهاروقهرمان قطراعلام کرده بودم بعدازدیدن ۲۰دقیقه بازی اولش.الانم اعلام کردم ک ماازنه بازیمون ۱۹ امتیازکسب میکنیم وقهرمانی روایشاالله ب یاری حق جشن میگیریم

 4. فواد۶آتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  مث روزروشن بودک پنالتی نبودنمیدونم چراداورابامالج کردن.شایداگه درخشش رادو شیرشیران نبودشایدشیرازه ی تیم ماازهم می پاشید.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33207 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24425083 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر