پنج شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۴۱
 |  ۲۵/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷
  |   نظرات: ۳ نظر
3,485 نفر بازدید

کارشناس داوری: هر دو تصمیم زرگر در اعلام پنالتی دیدار سپیدرود – پرسپولیس اشتباه بود

پرسپولیس نیوز: کارشناس داوری فوتبال ایران گفت که داور دیدار سپیدرود و پرسپولیس تصمیمات اشتباهی گرفته است.

حیدر سلیمانی درباره قضاوت حسین زرگر در دیدار تیم‌های فوتبال سپیدرود و پرسپولیس که با شکست خانگی سه بر یک تیم شمالی به پایان رسید گفت: در اواخر وقت نیمه اول دروازه‌بان سپیدرود به درستی با تکل زدن, توپ را از پیش پای علیپور به کرنر فرستاد و زرگر, داور این دیدار به درستی دستور ادامه بازی داد. این صحنه پنالتی نبود و اعتراض پرسپولیسی‌ها بی‌مورد بود.

وی درباره صحنه‌ای که داور برای سپیدرود اعلام پنالتی کرد, اظهار داشت: در دقیقه ۶٧ پنالتی گرفته شده برای سپیدرود درست نبود و ابتدا مهاجم سپیدرود پیراهن خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس را کشید و در این برخورد داور به اشتباه به نفع سپیدرود اعلام پنالتی کرد. این پنالتی به اشتباه گرفته شده با خطای رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس باید تکرار می‌شد که داور چنین اعتقادی نداشت.

این کارشناس داوری راجع به صحنه‌ای که داور بازی ابتدا برای پرسپولیس پنالتی گرفت اما بعد از مشورت با داور پشت دروازه از تصمیش صرف نظر کرد, گفت: در دقیقه ۶٩ پنالتی برای پرسپولیس به اشتباه اعلام شد و هیچ خطایی روی ترابی انجام نشد و داور پشت دروازه با شجاعت به زرگر کمک کرد تا تصمیم داور برگردانده شود.

سلیمانی اضافه کرد: کارت‌های زردی که از جیب داور خارج شد به موقع و صحیح بود و اکرمی داور پشت دروازه در دو صحنه به داور در تصمیم‌سازی صحیح کمک قابل توجهی کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “کارشناس داوری: هر دو تصمیم زرگر در اعلام پنالتی دیدار سپیدرود – پرسپولیس اشتباه بود”

 1. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۱۷

  ۱

  کارشناس داوری!!!!!
  چون پنالتی سپیدرود اشتباه بوده باید اونقدر تکرارش میکرد تاگل میشد..
  پنالتی پرسپولیس هم به درستی برگردونده شد و داور شجاعت داشت..ولی نگفتی چرا شجاعت این آغا ها فقط وقتیه که پای پرسپولیسکسط باشه و تو بازیهای سپاهان و استقلال و تراکتور نقش مترسک شالیزار رو اجرا میکنن!!!!!

 2. Morteza گفت:

  ۱۱

  ۰

  با این بساط دربی فقط با داور خارجی باشه

 3. 1010364 گفت:

  ۱۵

  ۰

  زرگر بی وجدان ترین داور لیگه و باید از قضاوت کردن کنار گذاشته شه این داور نیست که هوادارشش اتیشه استقلاله و قضاوت هاش هم تحت تاثیر علایقش به تیم کیسه است تا دید سپیدرود یه گل زد سریع یه پنالتی الکی گرفت تا بازی رو واسه سپیدرود دربیاره و تیم محبوبش کیسه رو صدرنشین کنه فقط کم مونده بود خودش توپو برداره و واسه سپیدرود گل زنی کنه امسال سال اخرشه بره به درک واسه همیشه همه از دستش راحت میشن بازیهای تیمای بالای جدول رو به این داور عقده ای و احساسی که نمیتونه احساساتشو کنترل کنه و وجدان نداره نباید بدن از این به بعد تا لیگ سالمی داشته باشیم باید بره لیگ یک و دو قضاوت کنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20619 بازدید

بازدید دیروز: 53092 بازدید

بازدید کل : 14616167 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر