پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۰/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲
  |   نظرات: ۷ نظر
2,562 نفر بازدید

کاشانی:کار های خوبی هم در باشگاه در حال انجام است/با برانکو دوست هستم

پرسپولیس نیوز: رییس هیات مدیره پرسپولیس گفت: من و آقای برانکو که با هم دوست هستیم، تلاش زیادی را هم در بخش مدیریتی می بینم که با زمان کافی به نتیجه می رسد.

جعفر کاشانی پس از نشست امروز جمعه هیات مدیره در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: هیات مدیره به صورت مرتب در حال پیگیری مسایل است و برای انجام سریعتر کارها جلسات پی در پی داشته ایم. در بخش مدیریتی باشگاه تلاش ها و ایده های خوبی را می بینم که با زمان کافی به یاری خدا و با همراهی هواداران عام و خاص به نتیجه خواهد رسید. چشم انداز روشنی داریم و البته باز هم می گویم برای حل قطعی مسایل باید به سمت باشگاه شدن حرکت کنیم.

وی درباره حضور ایوانکوویچ در جلسه و هدیه که به وی داد، تصریح کرد: ما قدیمی ها عادت داشتیم که از این هدایا به دوستان خودمان بدهیم. ما هم که با یکدیگر دوست هستیم. درباره حضورشان هم نیاز بود تا درباره مسایل تیم به ویژه برنامه ها و بازی های آینده از نزدیک صحبت و تبادل نظر داشته باشیم. همچنین صحبت هایی درباره برنامه های مالی باشگاه در حوزه تیم و خود ایشان مطرح شد در جریان کار باشند.

رییس هیات مدیره پرسپولیس درباره پیش بینی خود برای روز های آینده گفت: مشکلات با همکاری ها و تلاش های زیاد کمتر خواهند شد و پرسپولیس هم با حمایت هوادارانش به سمت قهرمانی حرکت می کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “کاشانی:کار های خوبی هم در باشگاه در حال انجام است/با برانکو دوست هستم”

 1. اسی پرس گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم که همیشه همینجور منطقی رفتار کنی.نه خودت اذیت میشی و نه به تیم صدمه میرسونی. به امید قهرمانی

 2. شهرام سیدنی گفت:

  ۰

  ۰

  چرا منفی میدین خوب وقتشه که بره پیر مرد این همه جوان با سواد هستن تو ایران کلن صندلی مدیریت با خاکسپاری مدیر جابجا میشه . ما یه عنکبوت داریم اینجا به نام رد بک red back
  یا میمیره یا از لونه اش خارج نمیشه

 3. mehdi گفت:

  ۰

  ۰

  کم کم دارم شک میکنم. نکنه عرب استقلالیه؟!

 4. saman گفت:

  ۰

  ۰

  استعفا بده جان من

 5. اسد گفت:

  ۰

  ۰

  حمایت از تیم ، کادرفنی و برانکو در چهاربازی آخر … حمایت وحمایت با حضور یکپارچه وتشویق پرسپولیس تا آخرین لحظه بازی… سه بُرد پی درپی…

 6. Mmm گفت:

  ۰

  ۰

  بسه بابا
  همین مونده تو بیای مصاحبه کنی. تو که ریئس هیئت نامدیره هستی معمولا از هیچی خبر نداری و فقط حرف از باشگاه شدن میزنی. هر ادم ساده ای میدونه یکی از اصول اولیه مدیریت تعهد و پایبندی به قراردادها و مسئولیت در قبال تیمه. تو که دم از باشگاه شدن میزنی اول خودتون به تعهداتون عمل کنید. یکساله برانکو بدبخت که صدها برابر بیشتر از تو و امثال تو کارایی داشته حقوق نگرفته.
  یکی نیست امثال اینا رو شوت کنه بیرون.
  کجایی گرشاسبی که دلتنگتیم

 7. ۱۰۱۰۳۶۴ گفت:

  ۰

  ۰

  استعفا بده و همه رو خوشحال کن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20361 بازدید

بازدید دیروز: 26609 بازدید

بازدید کل : 24355331 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر