جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
  |   نظرات: ۱۷ نظر
3,575 نفر بازدید

کاشانی: صحبت برانکو در مورد باشگاه و هیات مدیره غیرحرفه ای بود / تحقیق کردیم نباید شکاری را جذب کنیم

پرسپولیس نیوز: کاشانی به صحبت های برانکو اشاره دارد و می گوید نمی دانم چه بگویم این حرف ها درست نبود، خصوصا در خصوص سرمربی جدید و باید بگویم کمی غیرحرفه ای بود.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید خرید رضا شکاری ریسک بود که با درایت امور بین الملل و حقوقی تحقیق های لازم انجام گرفت و متوجه شدیم که نباید او را جذب می کردیم.

جعفرکاشانی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید دوستان روابط بین الملل و حقوقی و همچنین جناب آقای رغبتی دنبال این موضوع بودند وبرای همین من اطلاع زیادی ندارم ولی خروجی جلسه هیات مدیره این بود که این بازیکن جذب نشود.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفته باشگاه پرسپولیس و هیات مدیره اش درخصوص  جذب رضا شکاری باهوش عمل کردند واقعا چه شد که این بازیکن را جذب نکردی و راهی تراکتور شد ؟

ببینید من در خصوص جذب رضا شکاری زیاد اطلاع ندارم. در این خصوص دوستان روابط بین الملل و حقوقی باشگاه و همینطور آقای رغبتی مسئولیت داشتند و کارهای مربوطه را انجام دادند. ولی در نهایت تحقیقات دوستان و نیز برگزاری جلسه هیات مدیره در جمع به این انجامید که این بازیکن جذب نشو چون ریسک بالایی برای باشگاه داشت.

وکیل بیرانوند گفته که در ازای پرداخت ۷۰۰ هزار دلاراواز پرسپولیس جدا می شود درحالی که با حضور در دفتر شما قول داده بود که درپرسپولیس بماند؟

بله بیرانوند به دفتر من آمده بود و آقای عرب هم بودند و قرار شد که درپرسپولیس بماند و به نوعی قول داده بود. البته او درخواستهایی هم داشت که قرارشد درخواستهایش اجابت شود. اما اینکه الان وکیل او چنین حرفی زده در جریان نیستم و نمی دانم.

شما گفته بودید دوست دارید بازیکنان پرسپولیس در سطح بین المللی حضور پیدا کنند و بدرخشند الان با رفتن او موافق هستید؟

ببینید ازقدیم گفته اند چراغی که به خانه روا است به مسجد حرام است. من مخالف پیشرفت بازیکنان نیستم و دوست دارم که در سطح بین الملل بدرخشند. اما الان بحث حضور قوی پرسپولیس در لیگ برتر است. پرسپولیس در لیگ برای حضورقوی باید بهترین ها راداشته باشد. ما باید بهترین ها را حفظ کنیم. برای همین الویت حفظ بیرانوند است واگر هم نشد باید به پیشرفت او کمک کنیم.

برانکو در مصاحبه ای گفته پرسپولیس با من بد کرده و مدیران دروغگو دارد وحتی به کالدرون هم گفته از الان درفیفا به دنبال پولش باشد ؟

والا نمی دانم در مورد ایشان چه بگویم. خب این نوع صحبت کردن قشنگ نیست. آقای برانکو برای باشگاه پرسپولیس بسیار زحمت کشیده و چندین قهرمانی کسب کرده و درمقابل ما هم ممنون زحمات ایشان بودیم. حالا بعد از رفتن ایشان مسائلی پیش آمده که خوب نبوده و ما هم نمی خواهیم که پول ایشان را ندهیم. شما دیدید که وکیلش به ایران آمد و صحبتهای لازمه انجام شده است. اما اینکه ما را دروغگو خطاب کند درست نیست و همینطور به کالدرون هم بگوید به فیفا برود فکر نمی کنم حرفه ای باشد. من باید در این خصوص یک نکته را ذکر کنم .

چه نکته ای؟

ما باید اول و آخر توجه داشته باشیم وقتی چنین مربیانی به ایران می آوریم باید در کنار آنها سطح علمی و دانش خودمان را هم بالا ببریم ، تا در آینده وقتی رفتند از داشته های خودمان استفاده کنیم و به کسی متکی نباشیم. همه چیز قهرمانی نیست و صرفا وقتی مربی خارجی می آوریم نباید فقط به قهرمان شدن با او فکر کنیم باید علم روز فوتبال را از او فرا بگیریم و به مربیان خودمان انتقال دهیم تا به نوعی از باغ خودمان در آینده گل بچینیم .

مذاکره با بشار رسن به کجا انجامید ؟

در مورد بشار رسن هم اطلاع زیاد ندارم باید در این خصوص با آقای رغبتی صحبت کنید ایشان در تمام جریان امور نقل و انتقالات هستند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

17 Responses to “کاشانی: صحبت برانکو در مورد باشگاه و هیات مدیره غیرحرفه ای بود / تحقیق کردیم نباید شکاری را جذب کنیم”

 1. perspolis گفت:

  ۱

  ۰

  میپرسه چرا شکاری جذب نشد میگه نمیدونم
  میپرسه چرا بیرانودن میخواد بره گفته در جریان نیستم
  و باز ازش پرسیده مذاکره با رسن چطور داره پیش میره اینم گفته نمیدونم
  جالب نیست؟؟؟پس ایشون فایدش چیه؟؟؟؟الان کار مثبتی که شما ت وباشگاه انجام میدی چیه دقیقا؟شما که از هیچی اطلاع نداری و جز حاشیه سازی کاری نمیکنی

 2. هر چی کالدرون بگه گفت:

  ۱

  ۱

  ایشون جعفر خیار خور هستن
  نقش اصلیشون خوردن خیارهای موجود روی میز جلسات هیات مدیره باشگاهی به بزرگی پرسپولیس هستش
  البته ایشون خودشون هم خیار هستن
  هدف ایشون از شرکت در جلسات هیات مدیره بخاطر سرگرمی و دورهمی با دوستان جهت جلوگیری از خانه نشینی و دور بودن از غرغرهای همسری پیر و جلوگیری از افسردگی و شرکت ایشان در جلسات با هدف دیگر فاقد هر گونه اعتباری است و پیگرد قانونی دارد.

 3. کاشانی فقط موز میخوره گفت:

  ۱

  ۰

  میگه من از هیچی خبر ندارم و از عرب بپرسید!!!!!!!
  بابا مگه تو رییس هیات مدیره نیستی؟؟؟ پس چرا خبرها رو از عرب بپرسیم؟؟؟
  بابا از رییس هیات مدیره مگه بالاتر هم داریم؟؟؟ آخه چطور از هیچ اتفاقی تو اون باشگاه خبر نداری؟؟؟
  پس وقتی تو جلسات میشینی خوابی که از همه چی بی خبری؟؟؟
  ناموسن تاثیر تو در اهداف و اجراییات باشگاه چیه؟؟؟
  چی کاره ای بابا تو پس اون وسط؟؟؟
  خیلی عجیبه حضور این آدم تو همچین باشگاهی.
  با بازیکن که مذاکره نمیکنی. تو درآمد زایی و اقتصاد باشگاه که نقشی نداری. اومدن و رفتن مربی که به تو مربوط نیست. سوال میپرسن ازت میگی من خبر ندارم و از عرب بپرسید.
  پس تو جلسه چی میشنوی از دیگران که کلا از همه چی بی خبری؟؟؟
  خیلی هیات مدیره تعطیلی داریم کلا.
  این همه پیشکسوت کاربلد بابا بیارید ترکیب هیات مدیره ردیف بشه
  امثال عابدینی. دادکان. حسن انصاریفرد و دو تا آدم اقتصادی دیگه

 4. شهرام سیدنی گفت:

  ۵

  ۰

  این کم کاری و کم لطفی هوادارهاس به کاثانی سی و چند ساله تو هیت مدیریه نشسته از هیچی هیچی نمیدونه ، هوادارها اول از همه حیا کن کاشانی راه بندازین تا حداقل یه ادم بیاد تو جای ادمک . البته نمیدونه که نمیدونه وگر نه نمیدونست که اطلاع نداره تازه اونم نمیدونه

 5. Rasoul گفت:

  ۵

  ۰

  عمو جان شما مووووووزتو بخور اگرم گریمت کرد یه خیار بخور بشوره ببره شما ها از مدیریت فقط میوه خوردن بلدید برانکو رو ازمون گرفتید باز پرو پرو دارید حرف میزنید

 6. Ali sh گفت:

  ۱۲

  ۲

  ایی چرا نمیمیره * بمیر پیری * جنتی ۲
  برانکو رو به زور از پرسپولیس فراری دادن که‌خودشون مطرح بشن خاک تو سرت کنن حیف اسم پیشکسوت که رو تو بزارن..این همه پیشکسوت داریم بعد این شده به اصطلاح دلسوز!!!

 7. Ali sh گفت:

  ۵

  ۱

  ایی چرا نمیبره بمیر پیری جنتی ۲
  برانکو رو به زور از پرسپولیس فراری دادن که‌خودشون مطرح بشن خاک تو سرت کنن حیف اسم پیشکسوت که رو تو بزارن..این همه پیشکسوت داریم بعد این شده به اصطلاح دلسوز!!!

 8. بهرام گفت:

  ۱۱

  ۰

  خدایش مقصر نیست ، اگه ۵ دقیقه بعد ازش میپرسیدن نصف حرفهاش یادش رفته بود

 9. سعید گفت:

  ۲۴

  ۱

  پیر خرفت…

 10. مازیار گفت:

  ۲۸

  ۰

  آرزو به دلم موند یه سوال بپرسن و نگی اطلاع ندارم

 11. علی گفت:

  ۲۴

  ۰

  سلام این بنده خدا پس چکاره باشگاس از هیچی خبر نداره در جریان امور نیستن پس برای چی اصلا مصاحبه کردن

 12. سرباز پرسپولیس گفت:

  ۲۴

  ۳

  بنده خدا از هیچ چی اطلاع نداره پس تو رییس چی هستی مردک مفت خور فسیل

 13. ❤❤❤❤❤❤Yaser گفت:

  ۲۰

  ۰

  خدایی پس هدفت تو پرسپولیس چیه؟!

 14. Moraskay گفت:

  ۱۹

  ۲

  آقای به اصطلاح محترم اگر حرف مفت نزنی نمیگن لالی هم میدونن توی منفور یکی از اصلی ترین مسبب های رفتن برانکو بودی حالا داری ور ور میکنی واسه چی، تنها کاری که میتونی بکنی اینه که با رفتنت از تیم محبوبمون همه رو خوشحال کنی، نمیدونم پارتی و رابطت کیه آنقدر مثل کنه چسبیدی نمیری راحت شیم منفور ترین شخص تاریخ باشگاه

 15. نگهدار علیزاده گفت:

  ۲۴

  ۱

  آقای کاشانی همراه با هیت مدیریه و مدیر عامل لطفاً از پرسپولیس بروید. گند زدید به پرسپولیس . اگه شما نبودید الان برانکو سرمربی بود . من متو

 16. محمد گفت:

  ۱۸

  ۲

  جمله تاریخی کاشانی در این مصاحبه!
  “آقای برانکو برای باشگاه پرسپولیس بسیار زحمت کشیده و چندین قهرمانی کسب کرده و درمقابل ما هم ممنون زحمات ایشان بودیم”
  واقعا چ کار بزرگی انجام دادین!!!!!!!!!!! ممنون زحمات ایشان بودین؟ وای چقدر بزرگوارین! چ شما شریف هستین.
  ببخشین بابت تمام فحش هایی که باید بهتون میدادیم و ندادیم. لطفا تشریف مبارکتون رو از پرسپولیس ببرین.

 17. saman گفت:

  ۲۰

  ۱

  این اقا جک هست خدایی…در هر موردی کلا از هیچی اطلاعی نداره و یا اطلاع دقیقی نداره…..همه رو پاس میده به این و اون.. کلا مرخصه..! .من موندم چرا رفتن با این حرف زدن…احتمالا برای سرگرمی…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5383 بازدید

بازدید دیروز: 45196 بازدید

بازدید کل : 14349302 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر