دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۴/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
  |   نظرات: بدون نظر
829 نفر بازدید

کاشی‌نژاد: بازی سختی در انتظار پرسپولیس است/حضور حسینی برای تیم یک نعمت است

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سختی در انتظار پرسپولیس است و بازی مقابل سپاهان بسیار جذاب خواهد شد.

حسین کاشی‌نژاد در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: در بازی امروز بازیکنان پرسپولیس از جان مایه گذاشتند و عملکرد خوبی در طول مسابقه داشتند. فشار بازی‌ها و تراکم مسابقات یک مقدار بازیکنان پرسپولیس را خسته و عصبی کرده است. علی علیپور یک اخطار بی‌دلیل گرفت که شاید این مسئله به خاطر کمبود بازیکن است. بازیکنان پرسپولیس راحت اخطار می‌گیرند و این یکی از دلایل این اتفاق نبود جایگزین است. شاید چون احساس می‌کنند کسی نمی‌تواند جای آنها را بگیرد به راحتی کارت دریافت می‌کنند.

وی افزود: پرسپولیس به اهدافی که مدنظر دارد می‌رسد. استحکام دفاعی خوبی در تیم وجود دارد و حضور سیدجلال برای پرسپولیس یک نعمت است.او از لحاظ رهبری عملکرد بسیار خوبی دارد. حسینی به خوبی تیم را درون زمین رهبری می‌کند و به خودباوری رسیده است. آنقدر اعتماد به نفس پرسپولیس بالا رفته که در هر شرایطی عملکرد خوبی دارد و با حضور بازیکنان جوان هم بسیار قدرتمند است. فقط یک مقدار مشکل خستگی به پرسپولیس آسیب می‌زند. اینکه اعضای تیم به خوبی استراحت کنند اهمیت زیادی دارد.

کاشی‌نژاد در مورد انتقادات شدید برانکو به داوری، گفت: به نظر من قضاوت سیدمهدی سیدعلی خیلی بد نبود. فکر می‌کنم بیشتر اعتراض برانکو به خاطر وقت‌های تلف شده بود که داور بیش از حد گرفت. این روزها حساسیت داوری بسیار بالا رفته و رقابت‌ها بسیار سخت  شدند. در کل در زمانیکه ما هم بازی می‌کردم احساس می‌کردیم گاهی دوست ندارند پرسپولیس نتیجه بگیرد!

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با دیدار هفته آینده این تیم مقابل سپاهان گفت:‌ بازی بسیار سختی در انتظار پرسپولیس است. رقابت این دو تیم بسیار جذاب خواهد شد. سپاهان تیم قدرتمندی دارد و روی نیمکت بسیار پرمهره است. همینکه بازیکنان زیادی روی نیمکت هستند باعث دلگرمی کادر فنی می‌شود. شاید اگر نیمکت پرسپولیس قوی بود اینقدر عالیشاه و علیپور در جریان بازی اعتراض نمی‌کردند و تمرکزشان بیشتر روی کارشان بود. البته من اعتقاد دارم این جوان‌ها هم یک روز باید به میدان بروند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15617 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5159306 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر